Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Czy Les-ki tez maja problmey z dojsciem do orgazmu ?

Polecane posty

One sie tak slicznie caluja ... taki zwykly pocalunek z jezyczkiem moze byc tak sliczny ..i podniecajacy kiedy robia to dwie dziewczyny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
dziwny pocałunku kobiety nie da się z niczym porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze juz mi takie pytanie zadales kiedys ;) pewnie sie myle :D mialam sytuacje 2 w zyciu kiedy moglam to zrobic, kiedy zaczepialy mnie kobiety ale sorry, to jest disgusting dla mnie :O ja moge patrzec na wszystko, ale uczestniczyc nie musze.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zadalam\" :D:D to jest oczywiste ze jestes mezczyzna :D chcesz to ci podam nawet Twoj kolor oczu lub inne detale :) uprzedzajac pytanie mhmmmmm.........tak...jestem czarownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
jackie nigdy nie mów nigdy!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
bo jestem w stanie założyć się, że gdybyś zobaczyła mnie z moją kobietą razem....... nabrałabyś ochoty i może przyłączyłabys się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och to byla literowka :) Zaraz znow sie zaczna komentarze ze jestem kobieta :) Znasz mnie Jackie ? To by bylo not fair... :) Powinnas sie przedstawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiem- ja taka sytuacje widzialam :) prowokacja prowokacja, ale czasem tez bywam powazna ;) jak teraz np a wiec odpowiadam raz jeszcze: nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze mnie z kims mylisz .. :) Ale zaciekawilas mnie wiec poprosze o kontakt: 1685305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
i ja dziwny...znacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
reasumująć les i bi nie mają żadnych problemów z orgazmem może dlatego kochają kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
witaj leski:) bratnia duszo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam juz moja utopijna wizje idealnego zwiazku: - Zamieszkam z dwiema bi-leskami, mozemy nawet wziac jakas forme potrojengo slubu :), albo miec rownowazna umowe prawna ... ;) - Bedziemy wszyscy miec seks, i \"no problemo\" z orgazmami ;) Poza tym ogolnie powinno byc w lozku ciekawie i wesolo ;) - Mam zdolnosc kochania nawet 2 kobiet na raz :) A wiec, wszyscy bedziemy sie kochali, pomagali sobie w potrzebie i szanowali sie... - Razem zarobimy mnostwo kasy, i bedzie nam sie neizle zylo, bo mieszkanie mozna dzielic, samochod, jedznie, itd ... - Bedziemy mieli mnostwo dzieci, ktorymi kto sie zawsze moze opiekowac ... i stworzymy rodzinna potege :) Kurde , ale mi sie spodobalo ! Jak sa chetne to prosze sie zglaszac ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
już śpieszę z odpowiedzią jestem za pod warunkiem, że leski się do nas dołączy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj dziwny
ale my mielismy kiedys przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
ooooo dziwny nic nam nie mówiłeś o tych swoich przyjemnościach z "witaj dziwny" hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj dziwny
a ja juz wiecej nic nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
do leski a czy ty nie jesteś zazdrosna o nią? a ona o ciebie? bo jak rozumiem przecież zdajecie sobie sprawę ,że kochacie się też ze swoimi facetami leski? - mały romansik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leski -> w ogole nie umiesz sie bawic :) Nie chce cie do mojej komuny bo bys tylko mieszala ... ;) Ja mowie o prawdziwej milosci pomiedzy trojgiem ludzi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×