Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Boja ja Twojego zdjęcia nie mam i ciągle czekam, swoje wyslę za chwilę. To Bosanowa przeslala mi zdjęcia swojego pieska, a ja nadal nie wiem jak Ona wygląda. Napisala Bosa, żeby było któcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus, myślę, że najlepiej poczekac aż same zainteresowane osoby powiedzą jak jest z tymi adresami, zdjęciami itd. Ja tylko powiem, że znalazłam chyba ten jeden wierszyk, którego wcześniej nie doczytałyśmy;-) Zwróćcie uwagę, że Forever to osoba, a Tygrysek nie pisze nic o sobie, tylko bryka, wierszuje i składa życzenia;-) Jak dla mnie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Tygrysek łyknął pierniczki,pamietacie?miał tylko bryknac raz przez poczekalnie.Ktos powiedział,ze to Ofka zjadła,łakomczuch jeden. Raz sobie bryknąć to okazało sie za mało dla tygryska więc bryka sobie dalej.Fajny jest to pozwólmy na to.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek,wrrrr, Ale miałam sen. Sniła mi sie ta tragedia w Katowicach,jestem tam,latam nad tym dachem,odgarniam śnieg i szukam mojej rodziny,konkretnie MarMi,i widze ją wreszcie,wołam do niej,wiem że mnie widzi,ale Ona nie zwraca na mnie uwagi tylko zarpie jakiegoś człowieka,i krzyczy do niego \"szulkajcie Go,on tu musi być\" i przeraźliwie płacze\"Ja chce Jej powiedzieć że widziałm Jej syna,ale Ona mnie nie słyszy,tylko patrzy na mnie,nadludzkim wysiłkiem krzycze do Niej,że idziałam Go i że On tez jej szuka,ale ona mnie słyszy,tylko patrzy i płacze. Obudziłam się przerażona,dopiero za jakis czas doszło o mnie to sen,i odetchnęłam z ulgą,ale juz bałam się zasnąć. Dziewczyny,wczoraj wieczorem zrobiłam sobie zdjęcie z moim Takiskiem,wyśle Wam wszystki,cieszę że poznacie mojego pieska,bo jest boski.... i mój :) Zdjęcie z facetam ,jeśli chcecie moge dosłać,ale to które zrobiłam teraz jest najbardziej świeże,tak wyglądam teraz.Będxie to ostatnie zdjęcie ,bo juz znacie cała moją rodzinę :D:D:D:D:D Pozdrawia, całuje i czekam na Was ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takis - wiem jak sie musialas meczyc w tej nocy,napewno cala mokra sie obudzilas, Ja mam czesto sama nie wiem czemu ten sam sen ze wpadam do glebokiej studni.Lece tak nie wiem jak dlugo dla mnie trwa to wiecznosc i naraz sie budze cala mokra. A drugi to taki ze mi tego mlodszego syna porwali czy zabili a ani ciala ani dziecka nie znalezli. Jest to cos okropnego,potem czlowiek tylko mysli zeby sie nic zlego nbie stalo.Nie znam sie na snach,wiec nie wiem co to znaczy. Dosyc tego biadolenia.pa,pa Znacie to: 1.Mianownik- - kto?, co? 2. Dopełniacz - kogo?, czego? 3. Celownik - komu?, czemu? 4. Biernik - kogo?, co? 5. Narzędnik - z kim?, z czym? 6. Miejscownik - o kim?, o czym? 7. Wołacz - o! 8. Intymnik - kto, z kim ? 9. Wygryźnik - kto, kogo i dlaczego? 10.Łapownik - kto, komu, ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich. - Ktosiu dostałam od Ciebie zdjęcie - czy na nim jest córka i syn ? Widzę podobieństwo córki do męża :) - mam rację? - czy muszę udać się do okulisty po mocniejsze szkła ;) - Tygrysku Ty nam brykaj kochaniutki, częściej brykaj - gdy tak wesoło brykasz, to jakby słoneczko świeciło w poczekalni :D - Takis ale koszmarny sen miałaś brrr . - Boja dobre :) Wysłałam Ci wczoraj zdjęcia . Doszły ? Wiecie, po sobotniej tragedii w moim mieście była przeprowadzona akcja - zrzucania śniegu z dachów - nad dachami latał policyjny śmigłowiec - przeważnie nad marketemi, szkołami i przedszkolami. Szybko się obudzili - prawda :O - Bosanova z tym moim goszczeniem się - niezupełnie jest tak, jak myślisz.Zwyczajne odwiedziny siostry czy brata.Czasem wnuki przyjadą odwiedzić babcię tzn. moją mamę.Po mszy, zabieram ją do siebie na obiad, dlatego często ktoś do nas wpada. Czasami wpadnie chrześniak, czy chrześnica - a mamy ich sporo... mąż ma ich 6, ja 5 - słowo :D Najstarszy (mój) ma 31 lat i dwókę dzieci - najmłodszy (mój) pierwsza gimnazjalna. Niedawno moja chrześnica(25 lat) przyszła do nas z wesołą nowiną - jest w trzecim miesiącu ciąży :D Jak widać, śmierć z nudów nam nie grozi. :classic_cool: Oj, ale się rozpisałam. Tradycyjnie, dla wszystkich przesyłam po dużym cmokasie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witałam już Was z ranka(bardziej koło południa) ale mogę jeszcze raz Coś z tym naszym Tygryskiem się dzieje...... coś się nie udziela,coś zanika? Takis bardzo mi Cię żal.... ja po takich snach nieraz kilka dni mam lęki Boja --dobreee! tego jeszcze nie słyszałam Na tydzień przed tym wypadkiem,trąbili w telewizji żeby zadbać o dachy domów bo śnieg ciężki- grozi zawaleniem--gdzie wtedy były te śmigłowce??? no pytam gdzie? Bezsens!!!zwsze mądry Polak po szkodzie. No ale dosyć użalania mleko się rozlało...... My żyjemy nadal i ...........napiszcie jeszcze jakiś dowcip ja nic nie pamiętam ,skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ILE ZYCIE LUDZKIE JEST WARTE..CO JEST NA SERIO A CO ZARTEM.. Fajnie że juz jesteście,tęsknie za Wami i wcale nie żartuje :) Boja: rzeczywiście obudziłam się przerażona,mam takie sny co jakis czas co zwalają mnie z nóg,ale ten przesrósł wszystkie.Koszmar,jak napisała Spinaker. Spinky,dostałam Twoje zdjęcia,włoski a właściwie kolorek - cudny. Ten ogród też niczego sobie,czy twoje rączki stworzyły takie dzieło :) Cudo i Ty w tle ....pięknie to wygląda :) Dostałam kompa na jakies dwie godzinki,posiedze sobie troche z Wami na pogaduchach :D:D:D:D:D:D A ten dowcip.....rewelacja :D:D:D:D:D:D:D;D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyżni są stworzeni po to ..by....no właśnie.... PO CO ???? Widziałyście jak napisałam \"przerósł\"\"D\"D\"D\"D\"D\"D\"D\"D Gdzie Wy jesteście,??????????? 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Takis nabijasz się ze mnie :D Ten kolor włosków miałam tylo przez chwilkę - słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam tylko na chwilkę, ale już muszę uciekać .Kolej mojej dziatwy..... ale spróbuję jeszcze się dokopać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Witam i dziekuje za mile przyjecie. Chce Wam opowiedziec skad wzial sie moj nick. Kiedy znalazlam ten topik i napislam kilka slow, oczywiscie musialam wybrac login. Zadne wymyslane przez mnie nazwy nie chcialy sie zapisac, bo byly pozajmowane. W koncu wkurzona, bo cierpliwosci u mnie niewiele, spojrzalam na porozwalane na stole syna kasety i plyty i spisalam pierwsza nazwe jaka mi wladla w oko. I tym sposobem - przez zupelny przypadek - zostalam wojowniczka :D Jeszcze nie nadrobilam zaleglosci, nie znam wszystkich wpisow, to wymaga troche czasu, a jego niestety ciagle brakuje. Pocieszm sie, ze jutro tez bedzie dzien. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu: Dlaczego do tej pory nie odwiedziła pana żona? Bo ona tez leży w szpitalu. Tragedia rodzinna? Tak,ale ona zaczęła. Do erogennych stref kobiety - należy także męski portfel :D;D:D:D Małżeństwo - dwie sprzeczne opinie - śpiące razem :D: Idzie Jaś i widzi dwóch księży.. Niech będą pochwalone dwa Jezusy i dwa Chrystusy. Kto jest najlepszym matematykiem na świecie??? -Kobieta: dodaje sobie urody -odejmuje lat -mnoży dzieci -dzieli łoże :D;:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker,nie nabijam sie, naprawde mi sie podoba. Ja mam problem,bo od dwudziestu lat mam długie włosy,mój mąż nie chce żebym cokolwiek zmieniała,a ja w myśl powiedzenia \"że dla sprawy cygan dał sie powiesić\" znosze te tortury.Jedyne co \"mogę\" albo musze : to farbować,ale też co jakiś czas. Ale zdjęcia ....super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Warrior - przypadek czy nie - nie masz wyjścia, teraz musisz nas zawojować :D cd. o facetach 1. Kiedy facet mówi do rzeczy? - Gdy otwiera szafę. :D 2.Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają. :D 3. Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej. :D - Takis przebaczam :D - mnie ten kolor się nie podobał - szybko wróciłam do swojego naturalnego - brązu. Jestam zmuszona farbować, u mnie już straszna śiwizna - jestem wiekowa przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło, Trochę już mnie tutaj nie było, a takie fajne dowcipy piszecie :) Może i ja coś opowiem o mezczyznach :) Nie będę chyba dziś już z Wami, więc życzę wszystkim dobrej zabawy i wiele uśmiechu, narazie papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wszedł mój dowcip, muszę powtórzyć :( ...Dlaczego Bóg stworzył mężczyznę ??? - bo wibrator nie nadaje się do koszenia trawników ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Nooo Spinaker, wywolalas mnie do odpowiedzi:D Postaram sie sprostac temu wyzwaniu. Na poczetek dowcip, jezeli nie najlepszy, to na pewno najdluzszy:D ...co by się stało gdyby mężczyźni na dobre rządzili tym światem? * święto kobiet z 8 marca zostałoby przeniesione na 29.02 (raz na cztery lata, idzie to znieść) * krawata można nie wiązać, rozporka nie zapinać * operacja powiększenia piersi byłaby refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia * wszystkie kobiety miałyby to samo imię - dla uproszczenia * wszystkie kobiety miałyby alergie na złoto, futra i drogie kamienie * w pracy chłopak który najlepiej gra w Quake automatycznie byłby wybierany na kierownika * każdy telefon przerywałby połączenie po 30 sekundach rozmowy * uważne wpatrywanie sie w kobiecy biust na pierwszej randce byłoby odbierane jako miłosne wyznanie * za jazdę lewym pasem 60km/h rozstrzeliwanoby na miejscu * przewracanie kopniakiem stolika z szachami, warcabami lub grą "monopol" automatycznie oznaczałoby zwycięstwo * na początku każdego wydania wiadomości prowadzący opowiadałby najnowsze sprośne kawały * wynalezionoby skarpetki które by istniały tylko w parach. Pozostawione w różnych miejscach podpełzałyby energicznie do siebie * bikini byłoby najlepszym ubraniem bizneswomen. I nie bizneswomen też. * kobiety miałyby okres raz do roku. Podczas otwarcia sezonu na ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja... udało mi się przysiąść na chwilkę.. ale się ubawiłam!!!dzięki dziewczyny poprawiłyście mi trochę humor tymi dowcipami 🌼 🌼 nie mogę się dziś za nic wziąść ,krążę wokół kompa jak sęp i czatuję kiedy mogę wskoczyć (to chyba początki uzależnienia) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa Warior radzę Ci się zaczernić bo słyszałam, że na różnych topikach kradną niki ,bez żartów,właśnie dziś czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Viktoria - ja znam podobny, ale jednak inny: Dlaczego Bog stworzyl najpierw mezczyzne? No bo musial zaczynac od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha dobrze, że dobry humor nas nie opuszcza. Spinakerku masz racje córcia podobna bardzo do męża w realu rowniez, tak więc okuliste możesz odłożyc na później. Tygrysek chyba zapadł w zimowy sen przez te mrozy. Takis co do hasła \"Małżeństwo\" to 100% racji, właśnie przed chwila mój slubny potwierdził swoim zachowaniem Twoją teorie i zepsuł mi humor. No cóż tak bywa. A po nocy przychodzi dzien a po burzy spokó....jak mówią słowa piosenki więc może jutro będzie lepiej. Dosiu ja dziś nie mam konkurencji przy kompie, córcia poszła do rodzinki, a syn tez poza domem. Mąż natomiast nie bardzo chętny do klikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Warrir zawojowałaś nas :D Teraz się zaczernij na znak, że zostaniesz u nas na dłużej. Jestem zmuszona, ustąpić miejsce, przed kompem mężowi :( Krąży nademną niczym sęp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie za Wami stęskniłam. Cały dzień nie zaglądałam.. Witam Was kochane.Ktośko,nie wiem jak to sie stało,że doszły tylko 2 zdjęcia.Ale wysłałam resztę.Może wreszcie?????Napisz. Wiecie dziewczynki,że fajnie Was mieć przed sobą. Wydrukowałam sobie Wasze zdjęcia i co chwile na nie patrzę.I żeby nie pomylić treści,najpierw spoglądam na zdjęcia,a potem piszę.:D :D :D Spinky,ślicznie wyglądasz w tych /ciemno/czerwonych włoskach. No,rodzinke macie dość liczną.A w tych chrześniaków to Wam obrodziło.:classic_cool: Ktosiu,a z tym zdjeciem z pieskiem to miałam wielki ubaw. Przed chwila jak czytałam to sie uśmiałam.Przepraszam Cię,ale tak wyszło. Brykaj nam Tygrysku jak najdłużej. Ja też doceniam Twoja obecność,a zwłaszcza jak nam jakimś wierszem poplyniesz........ A tak swoja drogą,jak sie udała wizyta koleżanki,forevku? Nie odzywasz sie,więc co jakiś czas Cie podpytuję. Naskrob kilka słów......:) Takisku,okropny sen miałaś. Współczuje Ci.wiesz,ja też mam czasem takie makabreski we śnie.Podobnie jak Boja wpadam w wielką dziurę,potem budzę sie zmotana w koszulę,o mało się nie uduszę.I cała zlana potem z kołaczącym sercem.To jest okropne. Ale rozmawiałam z koleżanką psycholożką.Powiedziała mi ,że jak człowiek ma jakieś kłopoty w bliskiej rodzinie,to wtedy tak sie dzieje.Ja jej mówię,że tak nie jest,a ona twierdzi,że w podświadomości tworzą sie jakieś obrazy,mogą to być przeżycia z przeszłości. Trudno mi sie z nią nie zgodzić,bo człowiek przez całe swoje życie różne historie przeżył.I na pewno cos tam sie kołacze w szarych komórkach.:PTakisku,Twoje humorki są też dobre. Bojeczko,nie martw sie snami,bo nie warto,ale należy być czujnym. A Twój kawał ? dobry.:D Dosiu,właściwie to masz rację.Polak zawsze.........A z tych śniegiem na dachach to wielkie niedbalstwo. Te osoby powinny odpowiedzić.......:O Warior,piękny wybrałaś sobie nick i to całkiem przypadkiem.Wątek zdążysz jeszcze przeczytać.Włączaj sie na bieżąco do rozmów....A twój dowcip jest rzeczywiście bardzo długi. I ciekawy. Co wyście sie tak uwzięły na tych biednych mężczyzn???? Wiki, wpadłas tak na wąteczek ,jak po ogień....Gdzie Ci tak spieszno kochana???A kawał dosyć sprośny,ale dobry........Dosieńko,dzisiaj byłaś najczęściej na topiku...:D:D:D Małgorzato-Mario,gdzie jesteś maleńka? kliknij troszeczkę,bo tęsknimy za Tobą. A humorek mi się naprawdę poprawił,po przeczytaniu dzisiejszych wpisów.🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wejdę do Was jeszcze póżniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poszłam do pracy po 2 tygodniach przerwy. Od godz.10 10 do g.20 00.Jestem padnięta. Po lekcjach miałam radę ped.od.14 00 do 17 oo,zaraz zebranie z rodzicami i wróciłam o 20 00. Ale jutro już normalka.6 godzin, potem zespół wychowawczy,więc przyjdę do domciu o 16 oo. Piszę Wam dziewczynki o tym,bo wszyscy ludzie twierdzą,że nauczyciele to lenie,którzy nie pracują,a tylko narzekają. W mojej szkole nie ma takich.Każdy pracuje ponad swoje siły.I nie 18 godzin,a 40,czasem dłużej.po pierwszym dniu pracy jestem wypluta,przez noc szybka regeneracja sił i jutro na 8 oo. Napisz Ktośka,czydoszły te moje nieszczęsne zdjęcia? Bo już nie mam siły. Dlaczego nie odzywa sie nasza Ewa? A O Ofce to niedługo całkiem nam przyjdzie zapomnieć. Ofuniu, góraleczko nasza, co z Tobą skarbuniu? Boja,czy Twoja\" przyszła synowa\" jest Polką czy Niemką? Dajenku,zrób sobie przerwę w pracy.Naskrob troszke słówek,proszę......... MarMi,co u Ciebie i Twojego synka?Taki ładny chłopaczek na mnie spogląda ze zdjęcia. I ma piękne oczy....... Jeśli kogoś nie wymieniłm to przepraszam,Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.Ślę 👄👄👄👄👄 I chyba już do jutra,bo muszę sie przygotować na jutro.pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa zdjęcia doszły, napisalam w e\'mailu. Obejrzałam wszystkie. tez sogladam na wsze zdjęcia i próbuje zapamietac jak ktora wygląda, ale jeszcze troszkę musze pocwiczyc pamięć, bo nie wszystkie pamiętam. Ale to przeciez dopiero początek wizualnej znajomości. No dziewczynki jutro spróbuje wyjśc z domku na troszkę na spacerek, chyba, że będzie duży mróz ale nie zapowiadają. Teraz jest tylko -1. Najgorsze są schody - 3 pietro w kamienicy, to troche wysoko, a ja teraz się męczę jak jakaś babinka-starowinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisek
Dziewczyny nie było mnie,bo wysyłałam Wam zdjęcia moje i takiska. Do skrzyneczek,zobaczcie jakie mam cudo :) Ktosia,nie mam Twojego adresu,i nie mogłam Ci wysłać zdjęcia :( Musze juz iść,niestety,juz i tak przkupiłam (kasą) żebym mogła posiedziec :D:D:D:D:D: Buziaki dla Was ogromniaste,zajrze później,czy widziałyście zdjęciai czy podobał Wam się mój Takisek.Jaka szkoda że nie moge dłużej byc z Wami ❤️ 🌼 To dla WAS 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky GG mi padło Takisku -doszło,dzieki-sliczne zdjęcie. Brakuje mi jeszcze tylko Boi. Viki dzięki juz Ci wysyłam . Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis - zdjecie bomba, a pieskiem zachwycal sie moj syn(marzy o piesku) , Spinaker - super oczka wodne, wlasnie to jest to czego mi tutaj brakuje ,wlasnego ogrodka . Zazdroszcze ;) nie umialam otworzyc twojej poczty (humor) przez jaki program to zrobic? Wyslalam teraz zdjecia Ktosiu od Ciebie nie wyslalam, nie mam adresu,przeslij cos na moja poczte ,najlepiej Twoje zdjecia:p to bede miala Twoj adres i Tobie tez przesle Bosa moja \"przyszla synowa\" jest Wloszka, choc mam nadzieje ze to za szybko nie nastapi ,sa jeszcze tacy mlodzi pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ja byłam pomarańczowa :D:D:D:D: chyb a wpisałam źle hasło:::::::::::D:D:D:D. Fajnie że p[odoba Wam się mój Talisek,dopiero później zobaczyłam jego oczy,jak u kosmity:D:D:D:DD: Data jest 2005 rok,ale zdjęcie robiłam dzisiaj,tylko nie umiem zmienić daty:) Dobranocki dla Was,dziękuję że moge tu być z WAmi ❤️ do jutra,odwoże jutro dzieci,ale popołudniu wracam,dzieciaki jadą do MarMi,teraz na nią zwalam kłopot :D:D:D:D:D:D👄 ❤️ 🌼Papapapapapapapapapapapapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×