Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam wszystkie moje miłe koleżanki. Przyznaję się bez bicia że tylko czytałam ale nie miałam siły się wpisać. Więc dziś po przyjściu do pracy,jak tylko zrobiłam sobie kawkę to odłożyłam pracę na bok i przyleciałam do \"papeterii\" jak mówi mój synek. Spinaker poczty nie mogę odebrać na tym komputerze -zobaczę w domu. Ale zdjęć to coś do mnie mało przyszło? Kawały super chcemy jeszcze. Nowe dzieczyny wpadajcie do nas bo tu fajnie jest, a ja nie jestem już taka ostatnia. Pozdrawiam serdecznie. Ktosia mnie po operacji to stary musiał wnosić na 4 piętro a pierwszy spacer miałam dookoła bloku-więc ostrożnie spaceruj. Ofka co w tamtej sprawie? I mam już gg ale zapomniałam numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! ranek sympatyczny,nie zimno wreszcie Spinakerku ale nam dałaś zagwozdkę z tym humorem, u mnie też się nie otwiera ,co to za program? Takisku dostałam Twoją fotkę-piesek rzeczywiście ma oczka jak kosmita,ale za to pani..........ho ho 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamy się dobrze - Foreverku zrób więcej gołąbków - wpadnę później :D Dziewczyny \"Humor\" który wysłałam u mnie otwiera się w programie Mikcrosoft Power Point. - Takis - zdjęcia takiska powalające - te ślepka :) Dzisiaj ja biegnę do fryzjera - sztrasznie zarosłam . Do wieczora .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
ooo golabki, pychota, dawno nie robilam, bo............leniuch jestem okropny. Czesto kupuje "gotowce", bo tak mi wygodniej. W kuchni nigdy nie czulam sie najlepiej, niestety. Dobrze ze moj maz lubi gotowac, i robi to dobrze, w odroznieniu od wszystkiego innego, czego z reguly nie robi. Dziewczyny, jest coraz cieplej!!!! To mnie napawa optymizmem. Mam juz dosyc czapki, szalika, grubego plaszcza i jeszcze grubszych butow. Czuje sie w tym wszystkim jak utwardzony manekin, zero ruchu, zero wdzieku. Tak dluzej nie moze byc!!! Pozdrawiam i zycze milego dnia. PS. Pisze w pracy, wiec nie mam za duzo czasu, ale obiecuje ze w domku sprobuje sie "zaczernic", mam nadzieje ze dam rade. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc,widze że fotki doszły,Takisek sie podobał,fotegeniczny jest :) tylko te oczka,On naprawde ma oczka brązowe,ale światło było dość ostre,ale i tak ładnie wygląda :D:D:D:DD:D Mam bzika na jego punkcie,mam nadzieje że mnie rozumiecie :) Właśnie jade do MarMi zawiec Jej moje \"kłopoty\".Będziemy z mężem sami przez dwa tygodnie,mam nadzieję że wreszcie spełnia moje oczekiwania,:D:D:D:DD:D:D: Spinky: Czy Ty nie chcesz mnie juz na topiku??Umierałam ze śmiechu,fantastyczne,dzięki:D:D:D:D:D Boja:Boja,dziękuje za zdjęcia ,rodzinka suuuuuper.to zdjęcie z Sylwestra wzruszyło mnie:)tak ładnie tam z mężem wygladacie,pięknie.A z Ciebie .....laseczka jak się patrzy :) Moja Beatka mówi,ze szkoda że starszy syn juz zajęty:D:D:D:D:D ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie słoneczko i w miare ciepło Takis ja tez nie mam twojego adresu - swój podaję w preferencjach i czekam. Boja wysyłam Ci moją rodzinkę. na razie, lece do kuchni zrobic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło wszystkie panie... Bosanova, sorry jeśli za ostry dowcip puściłam, poprawię się na przyszłość... Ostatnio nie mam za wiele czasu na klikanie, tylko wieczorami, ale wówczas na innym portalu... Tam jednak byłam wcześniej i musicie mi wybaczyć tę moją słabość . Ewo4444, ale miałaś dobrego męża, że tak dbał i Ciebie, no i chyba dba nadal. Ja po 3 tygodniach w szpitali, chodziłam z 3 piętra na opatrunki do szpitala sama, ale nie narzekam, bo musiałam szybko sobie poradzić z wszystkim :) foreverku, ofko, dziękuję bardzo za fotki. Jesteście wspaniałe dziewczyny , młode i piękne . Zastanawiam się , czy czasem nie odstaję trochę od Was wiekowo , chociaż duchem także się czuję / z malymi wyjątkami/ także młoda. foreverku, podrzuć trochę tych gołąbkow, a jak ja zrobię to Ci oddam. Moje napewno mają inny smak , nie robię tradycjnie . :) Warrior, ja także czekam na wiosnę z utęsknieniem , bo tej zimy dało mi mocno popalic z mrozami / u nas było nawet - 33 stopnie nocami/ , ale dziś już jestem prawie szczęśliwa, jest tylko - 5 . Ja natomiast uwielbiam gotować, ale często nie mam chęci , lub czasu. Zwariowane dni o godziny od nowego roku. A poza tym, dla siebie samej czasem się nie chce po prostu. Ale się dziś rozpisałam, Bosanova chyba nadrobiłam zaległości :) Pozdrawiam wszystkie panie bardzo miło, zycząc miłego popołudnia i \"przedniej\" zabawy wieczorem. Może później zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🖐️ Po dzisiejszej nocy doszlam do wniosku ze jednak kazda(prawie) kobieta powinna miec swoja sypialnie.Nie to nie to co myslicie,po prostu moj malzonek tak chrapie ze nie mozna spac.Jak go tak delikatnie:D kopniaczkiem zdzielilam to sie przebudzil i zapytal \"czemu mnie budzisz ,chcesz cos ode mnie? a jak nie to spij\"dobre nie ,nie rozumie ze wlasnie spac nie mozna przez to chrapanie. Spiki - udalo sie otworzyc Twoj Humor super,pokazalam synowi ,ale sie smial ale tylko do czasu jak nie zobaczyl konca:D Frover - tych golabkow to prosze i dla mnie z sosem pomidorowym:D takis - jeszcze nic straconego,moga sprobowac pasowali by razem;) Ktosiu - dzisiaj Tobie tez przesle zdjecia pozdrowienia dla wszystkich pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja temat chrapania nie jest ni obcy. Mój mąz jak go budzilam, bo strasznie chrapał, to sie jeszcze na mnie obrażał, że go budze w nocy i teraz on nie może zasnąć. A to że ja wcale nie moge przez niego spać to pryszcz. Teraz bierze na noc jakieś kropelki i jest już dużo lepiej. A ja sama nie lubię spać. Dopiero jak mó ślubny przytuli mnie mocno, to znak, że można spokojnie zasnąć. Ja też uśmiałam się zdrowo z przeslanych humorków. Forever ja ubóstwiam gołąbki z sosem pomidorowym, tylko czy dasz rade nagotować cały sagan dla nas wszystkich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podano do stołu.Gołąbki sa zapiekane w piekarniku,bez kapusty,bo i tak zawsze ją sama musiałam zjadac po wszystkich.Robiłam je z przyjemnością i bardzo szybko.Sos Dolmio-słodko-kwaśny,pychotka. Jedzcie na zdrowie:D:D Jadłam kiedyś na pielgrzymce juz pod samą Częstochową gołabki z ryżem i startą kiełbasą mysliwską.Były pyszne,pieczone, z sosem pomidorowym.Mniam mniam.Musze kiedys takie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forver - z Ciebie to dobra dziewczyna z wszystkimi sie dzielisz. Poprosz o dwa, o sosik tez dobry choc nie taki jak my robimy.Zaprosilam tez moje dzieci, to nie musze juz kolacji robic. A co jutro polecasz? i na co zapraszasz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej forver z Ciebie to dobra kobitka,z wszystkimi sie dzielisz,poprosze o dwa. O sosik tez dobry.choc nie taki jak my robimy.Zaprosilam moja rodzinke do stolu to nie musze juz kolacji robic ha,ha.A co jutro polecasz,na co zapraszasz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Boja - "delikatnie kopniaczkiem" - ale sie usmialam. No coz, kazda metoda jest dobra, byle tylko nie sluchac chrapania, nie kazda jednak jest az tak jak ta skuteczna D. Chodzilam dzisiaj po sklepach. Moja bliska kolezanka ma niedlugo imieniny i chcialam jej kupic jakis prezent. Mialam nadzieje, ze zapelnione polki sklepowe natchna mnie pomyslem. Niestety, cud nie nastapil. Moze Wy mi cos podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Dziewczyny - pomocy!!!! Probuje sie "zaczernic" i mi sie nie udaje. Wpisalam swoj nick, a tam gdzie jest haslo, wpisalam wymyslone slowo. Wydawalo mi sie ze powinno byc wszystko ok. Tymczasem program mi odpowiada, ze haslo jest niewlasciwe. Probowalam kilkakrotnie z roznymi slowami w tym hasle, ale efekt dokladnie taki sam. I co ja mam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje sympatyczne koleżanki :) Właścnie wróciłam od MarMi,zjadłam pyszniutki obiadek(czemu ja nic nie wiedziałam o gołabkach,mniam,mniam) i pisze do WAs.Jak pisałam wcześniej zawiozłam Marmi moje dzieci:D:D:D:D: teraz mam luzik,komp do mojej dyspozycji,a MarMi musi zrobić chyba harmonogram :D:D:D:D:D:D Ktosia wysłałam Ci zdjęcie mojego Takiska ze mną,jak dojdzie to bądź tak dobra i napisz mi, poda łam Ci też e-mail i czekam na Twoją fotke :) A właśnie ,czemu nie przysyłacie mi swich zdjęć,chyba każdej podałam \"skrzynke\" a nie mam :( Co do chrapania,to łącze się w bólu ze wszystkimi,ale chociaż to nie licytacja,to wydaje mi sie że przeżywam największe męki,::D:D Nie dośc że mąż.to jeszcze syn,mam że tak powiem stereo :D:D:D: choć syn śpi w drugim pokoju :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia: Dzięki za miłe słowa ❤️ Forewer: ja też się wpraszam na te gołabki,juz tak długo ich nie robiłam,że zapomniałam wogóle o tej potrawie,ale to chyba z wrodzonego lenistwa :) : Spinaker:ale prawda że Takisek byłby podobny do swojej pani,gdyby nie te oczka :D:D:D:D:DD:D Boja: Masz rację -parka byłaby z nich niezła,kawaler niczego sobie,panna też,tylko swatać :) Troche jednak za cicho bez tych dzieciaczków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ...chyba się spóźniłam na gołąbki - wyjedli już wszystkie :P - Boja zdjęcia super - dziękuję. Mój mąż po obejrzeniu zdjęcia z sylwesta, stwierdził, że na stole stoi polska wódka \"Dębowa\" - jest ciekawy czy ma rację. :) Ale sobie znalazł problem . - Warrior spróbuj do swego nicka dodać liczbę np.1, 2, 3 itd. - Ewa dobrze, że jesteś 👄 - Viktorio Ty ciagle o swoim wieku - nie ważne, ile lat napisane mamy w metryce - ważnieszy jest wiek duchowy, a pod tym względem wszystkie jesteśmy młode :D - Takis :D ślepka cudne, ale pani ładniejsza :D Gdzie Dajen,Ofka,MM,MarMi,Puchatek,See Lena,skorpion13 ? Bosanova - napewno do nas zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby jajo miało forme - żecie kury było by potworne ...... No gdzie Wy jesteście ??? :( Sprostować chciałam,:D:D:D:D kilka fotek juz mam,pisałam do tych koleżanek,których zdjęć jeszcze nie mam. Ale cisza,mąż śpi-teraz nie chrapie,dlaczego Oni to robią przewaznie w nocy?? Złośliwie chyba:D:D:DD:D: Ja czekam na Was,a tu tez głucho,ciemno :( MarMi to chyba szybko nie wejdzie :D:D:D:obowiązków Jej doszło,hihihiii , az dwa więcej:D:D:D: Nioooooooooo,zapraszam na mała kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i sie nadziwić nie mogę.Tyle napisałyście,że wierzyć sie nie chce. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ \"Dziewczyneczki moje kochane.OŚWIADCZAM WAM,ŻE ZOSTAŁAM DZISIAJ BABCIĄ\" ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Moja synowa urodziła dzisiaj o godz.14 10, ponad miesiąc przed terminem. Wnunia waży 2 560 i ma 50 cm długości,przez cesarskie cięcie. Taka kruszyna,leży w inkubatorku,ale na szczęście wszystko jest w porządku.Dostała 9 punktów w skali Apgar. Płakałam z radości jak bóbr,ale w dalszym ciągu sie niepokoję o zdrowie dzieciątka. Chyba dopiero będę spokojna jak już będzie w domku. A ma to być w czwartek lub piątek.Juz sie nie mogę doczekać. Prosze o gratulacje od wszystkich , absolutnie. Tak sie czuję,jakbym sama urodziła.Dzisiaj wielkie sprzątanie,miał być remont,ale będzie odłożony do wakacji.Troche trzeba przemeblować,bo młodzi musza sie przenieść do wiekszego pokoju. bo teraz mieli taki malutki 9 m2,a w tym drugim będą mieli wygodniej,bo ma 18 m2. Jutro wielkie zakupy,bo młodzi nic nie mają. Bo jeszcze teoretycznie było troche czasu,a wszystko sie bardzo skomplikowało. No, ale trudno.Musimy jakoś wspólnymi siłami sobie szybko poradzić. Przepraszam,że nie pisałam dzis,ale naprawde byłam bardzo zajęta. Dzięki za Takiska.Jest rozkoszny.Cudo po prostu. Forevku,czy gołabki już zjedzone? Zapomniałaś zupełnie o świeżo upieczonej babci. Ale nie szkodzi. To ja Wam muszę postawić szampana i musimy wypić zdrowie mojej wnuni.To wszystkiego najlepszego dla naszego dzieciątka,żeby rosło zdrowe.Pa,pa. Jak sytuacja sie troche ustabilizuje,to będe pisała więcej. Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bosanova gratuluję :D:D:D Nareszcie się doczekałaś . ❤️ Dlaczego cesarka i w dodatku przed terminem - były problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova - usciski dla babci. Wyobrazam sobie jaka jestes dumna z wnusi i jak bardzo nie mozesz sie doczekac jej przyjazdu do domu. Jest strasznie malutka, ale to normalne u dzieci wczesniej urodzonych. Moj pierwszy syn takze urodzil sie miesiac za wczesnie i wazyl 2,8 kg. I takze mial 9 punktow. Teraz jest super facetem, mierzy 194 cm i wcale nie wyglada na \"niedonoszonego\":D Patrzac na wlasne dzieci wierzyc sie nie chce kiedy ten czas uplynal. Jeszcze niedawno bawily sie w piaskownicy, gramolily na kolana i uwielbialy buziaki. A teraz? Moi synowie obydwaj sa ode mnie wyzsi, patrza na mnie z gory, a kiedy chce ktoregos pocalowac to on musi sie schylac a ja stawac na palcach hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosavówka, przyjmij najserdeczniejsze gratulacje Babciu !!! Jak \'Kruszynka\", to chyba dziewczynka, więc jesteś 100 % babcią, a już myślałam, że tylko żoną dziadka :). Niech mama i dziecko będą zdrowe i szybko wracają do domu, gdzie będzie ich czekać spragniona Babcia . Spinaker, sorry, że mówię o swoim wieku, ale jakoś czasem człowiek czuje taką potrzebę , aby to podkreślić. Nie martw się , nie będę do tego wracać, to dla podkreślenia, że Wy jesteście w pełni życia :). Pozdrawiam wszystkie miło, zdrowie Babci \\_/, \\_/, \\_/, ja pije herbatą, bo innych napojów narazie nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanóweczko,skarbie nie przejmuj się wszystko będzie dobrze.Dwoje dzieci urodziłam przez cesarke,Michał tez miesiąc wcześniej,Beatka 2 tygodnie.Oboje byli w inkubatorze,i patrz jakie wyrosły:D:D:D GRATULACJE,GRATULACJE🌼🌼🌼🌼 dla BABCIi życzenia zdrówka dla wnusi i synowej ❤️ no i oczywiście dla DZIADKA 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warrior,gratuluje,chociaz troche jestem rozczarowana,Specjalnie wróciłam kilka stron wcześniej,żeby sobie przypomnieć jak mnie siostra uczyła,albo kogos innego,nie pamietam,w każdym razie pisało.Chciałam ci podpowiedzieć,a tu prosze ,sama sobie dałaś rade zuch dziewczyna,Ja tez próbowałam wiele razy.aż w końcu mi sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Bosanovo prawdziwa babcia hohoho,tylko czemu te babcie są coraz młodsze? Ewo na razie ok ,nic sie dzieje więc i molestowac Cię nie będę ale ok połowy lutego kto wie? w każdym razie dzieki. Boja dzieki za fotki ,ale poczta tak mi chodzi,że otworzyłam tylko wesoła trójke -fajna ,dzieki. Forever za te pierniczki o zeżarcie których byłam posadzona niesłusznie ,dwie porcje gołabków sie należą +ładnie opieczona kapustka uwielbiam. Nie wiem co się dzieje ale juz dwa razy mi zeżarło to co napisałam buuuuuuu. Dzięki dziewczyny za kawały ,7pozycji chyba najlepsze . Pozdrowienia i uściski dla wszystkich ,wszyściutkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis - dzieki za dobre checi. Internet to dla mnie obszar jeszcze ciagle malo znany, wiele rzeczy sprawia mi trudnosci, ale metoda prob i bledow z reguly udaje mi sie zrobic to co zamierzam. Po prostu uparta ze mnie baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie studentce
Witam wszystkich natym forum :) Moze troche odbiegne od tematu ale bardzo licze na waszą pomoc . Pisze prace inżynierska o zywności ekologicznej i jej postrzeganiu w danej grupie konsumenckiej. I wlasnie musze sie zdecydowac na ta grupe np. mlodziedz w jakiejs kategorii wiekowej , kobiety aktywne, kobiety na diecie, moze mezczyzni i wlasnie mam z tym problem bo chce aby grupa, na ktora sie zdecyduje byla trafiona faktycznie a nie naciagana. Dodam, ze moje wywody beda oparte na ankiecie przeprowadzonej wsrod tych konkretnych konsumentów ok. 50 osob. I tu moja prosba piszcie czy wy albo moze znajomi jestescie tym zainteresowani tym czyli zywnoscia ekologiczna oczwiscie. Jakie macie oczekiwania i oczywiscie do jakiej grupy sie zaliczacie -grupa stworzona przez was samych- prosze o odzew dla jakiej kolwiek oriantacji na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×