Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ - Ktosiu tak głośno wołałaś, że nawet na Śląsku Twe hoopy usłyszałam. ;) Pozdrawiam Was majowo :kwiat: i gorące cmokasy przesyłam. :usta:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wstyd, zapomniałam jak się robi emotki. 🌻 👄 Matko kochana, ale skleroza. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj słabo mi wyszły te wołania bo tylko dwie osoby usłyszały Naszata zapracowna - podrzuć cos to Ci pomoge. Spinaker ma dobry słuch więc zajrzała. A co z resztą. Nie am z kim klikać - oj jak smutno. Miłej niedzieli WAM życze DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe w piekna słoneczna niedzielę. Życze odpoczynku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunia była i już po.. Na szczeście byłam tylko pomagającą . Ufff:):)wczoraj byłam na złotych godach. Ubaw do północy wiec ranna wizyta w kościele stała pod znakiem zapytania , ale przeżyliśmy..:D Właśnie przygotowałam taras do lata- parasole, markiza, fotele , stół.Kwiaty ciągle wołają o wodę - praży jak w Hiszpani..Opalanko w toku . Słodkie nieróbstwo - wreszcie. Dajen🌻 rower już jest??? Viki🌻 jak kolano? Wszystkim paniom ❤️ Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Naszatko:), kolano jest , bo było, ale niestety mam zapalenie stawu kolanowego i skokowego , stąd boli jeszcze , ale jestem pełna wiary, że wkrótce i ból minie ... Ja byłam pewna, że miałaś komunię u siebie , a Ty byłaś jedynie za pomocnika :). Pozdrowienia dla wszystkich Pań , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą, pozdrawiam wszystkich cieplutko. Dziś siedzę o podgladam bocianki, w Przygodzicach dziś się wykluły 2 słodkie maluchy:D Rowerek ma być jutro bo tak się umówiłam, więc dziś jeszcze wypoczywam, a jak już kupię ten rower to nie będzie wymówki do siedzenia w domu. Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuś duuużo zdrówka dla Ciebie , pozostałym wymarzonej pogody pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.!! Śniadanko na stole!!!\\_/ Dajenko🌻 teraz wymówki nie będzie żadnej.... Miłego dnia:D u mnie już słonko świeci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Dajen dzisiaj w Przygodzicach są już trzy maluchy. :) W Chybach toczy się dyskusja, ile tam jest maluchów - 4 czy 5. W Loodus w gnieździe czarnych bocianów, nadal jest pięć jajek.Od rana padał tam deszcz i długo nie można było podejrzeć, co bociek ma pod skrzydłami. Myślę, że lada dzień i tam wykluje się pierwsze maleństwo. Pooglądałam, a teraz czas ruszyć d... i ruszyć w miasto. Słonko cudownie świeci i szkoda przed komputerem marnować tak pięknego dnia. Pozdrawiam po bocianiemu - kle, kle, kle. :) Chyba nie pomyślcie, że spinki zwariowała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że są są 3 już od 7 rano oglądam te słodkie \"kiwaczki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę się pochwalić, synek bronił dziś pracę magisterską. Obronił na bardzo dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen ,GRATULUJĘ i synowi i Rodzicom:-) :-) :-) ,!!! A teraz stawiam dzbanek herbatki z aromatem jaśminu i kawke i uciekam do pracki ...Miłego dnia 😍 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..no cóż powiedzieć..GRATULACJE dla wspaniałego Syna i niemniej Wspaniałej Mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całuski dla Wszystkich👄[usta}👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobry :D Tak się Foreverku rozpisałaś, że o mało wzroku nie straciłam. Musiałam zrobić przerwę w czytaniu, bo straśliwie mnie łoczy rozbolały. :D Gosiaczku czy dzwoniłaś kiedyś do Szkła Kontaktowego??? Kilka dni temu, do tego właśnie programu dzwoniła pani Małgorzata (pielęgniarka) z Radomia. Na pewno Małgoś pielęgniarek w Radomiu jest wiele, ale słuchając jej od razu pomyślałam o Tobie. Niech mi kto teraz zarzuci, że nie pamiętam o poczekalni. :) Mało piszę, ale myślami zawsze jestem z Wami. :) Trochę rozrywki --> http://pl.youtube.com/watch?v=N7IZmRnAo6s Pozdrawiam wszystkich i tradycyjnie cmokasy przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, we wsi, w której mam dzialkę jest kilka gniazd bocianich. Nawet na ryneczku (tak, tak - to takie wsio-moasteczko, z ryneczkiem;-)) wysoko na słupie jest sobie gniazdo - i to Z LOKATORAMI:-) Dajen - gratulacje dla świezo upieczonego Pana Magistra i dumnej Mamy:-) pozdrrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinkusiu,jeszcze nigdy nie dzwoniłam do szkła.raz tylko spróbowałam zadzwonić do telegry ale oczywiście linia była zajęta:) I w życiu nie przedstawiłabym się jako pielęgniarka.Położna brzmi dumniej przecież.:D Gdyby mi jednak taki pomysł zaświtał w głowie nie zapomnę pozdrowić Poczekalni:):) Ofka,łobuzie,odmachałam Ci.Jak Ci machałam to Cię już na NK nie było. Dajenku-gratuluję dyplomu syna. Piekę kruchy placek ze śliwkami.Kobieta pracująca w \"Czterdziestolatku\" twierdziła,że znakomicie wpływa na nerwy.W ten właśnie sposób się odnerwiłam:D Buziaki dla wszystkich.Podwójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i czytających i piszących (niestety w mniejszość) i życze odpoczynku w weekend. U mnie niestety pogoda ma byc deszczowa więc weekend będzie niestety siedzący w domu. Ale życze dobrych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby nie piszemy? ale pomówienie! Ja bym ten placuszek tak na odchudzanie:D Spinki , Ty sobie ze mną nie pogrywaj:D:D:D przeciez ja się często udzielam . Pogoda tez jakas taka grzmiąco lejąca buuuu pozdrawiam zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaki tu tłok - dosłownie łokciami musze sie rozpychac aby dostać się do naszej Poczekalni.... :) :) :) Pozdrawiam w niedzielę. Mam małe pytanko, ktoś ma może wiedzę jak to jest po usunieciu kamieni z woreczka zółciowego - mnie niestety czeka niedługa ta \"przyjemność\" i nie wiem jak długo będę wyłączona z życia pracowo-towarzyskiego. Tak w ogóle to nie wiem czy dobrze robię idąc na ten zabieg, bo prawie wcale mnie te kamienie nie bolą, czasami troszeczkę, ale naprawdę troszeczke, więc może darować sobie to wszystko. Podpowiedzcie mi . Jedyny plus to to, że będe lżejsza - o ciężar kamieni - teraz już wiem dlaczego moja waga pokazuje takie duże liczby, jak na nią stanę ...wiadomo kamienie swoje ważą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że taksie rozsiadłam w Poczekalni, że dla innych nie zostało miejsca - bo nikt od wczoraj tu nie zajrzał :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Pozdrawiam Was..serdecznie!!!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ,taka wiosna,że nam znów zaczeli grzać w mieszkaniach a opalać kiedy się będziemy? Ktosiu , widocznie musimy same zapełnic poczekalnię. Takisku dlaczego tak cieniutko? Hooop hooop przybywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×