Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piksa

pomocy!!!jak sciagnac dlug od znajomego!!!

Polecane posty

Gość gość
DELEGAT to sprawdzona i bardzo skuteczna firma windykacyjna która skupia wyłącznie najlepszych negocjatorów terenowych. Z najbardziej wydawałoby się beznadziejnych sytuacji potrafią odzyskać pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądz to pieniądz, co będziesz się cackał ;)Jak proszenie nic nie daje, to idź do firmy windykacyjnej ( w Warszawie mogę ci polecić www.amk-windykacja.pl) i oni załatwią to za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie, Brac windykacje i gonic złodzijea. MI pomagali spece z eureka finanse i szybko odzyskalem co moje. Mina dłużnika - bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim, widzę że temat jest bardzo rozpowszechniony więc zacznę od początku. Tak jak wielu z nas pożyczyłam pieniążki i to nie znajomemu a przyjacielowi z którym się znałam od 15 lat. Można powiedzieć że praktycznie go znałam na wylot. Spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu tym bardziej że od 10 lat mieszkamy na jednym piętrze :). Wszystko było dobrze do momentu kiedy ja nie wygrałam w lotka ( tak wiem nie możliwe a jednak) nie była to gigantyczna suma ale bardzo mi się przydała ( pewnie tak jak każdemu) 10 tyś zł. Fajnie skakałam i chodziłam zadowolona jak bym wygrała miliony. No ale nie o tym. Gdy M dowiedział się o tym od razu mi polecił lokatę ale nie na całą sumę. Oczywiście po po tygodniu się zdecydowałam i położyłam na lokatę pieniążki aby rosły. Tydzień później M mówi że stracił pracę i nie ma za co teraz żyć bo wypłata będzie dopiero za 2 tygodnie. Jak to dobra przyjaciółka zapytałam ile chce pożyczyć. Więc 4 tyś pożyczył ode mnie ( dobrze że nie wydałam jeszcze wygranej) byłam pewna że moje pieniążki wrócą do mnie za 2 obiecane tygodnie. Okazało się że nie dostał całej wypłaty i coś tam coś tam ... W każdym bądź razie po 2 miesiącach zniknął z dnia na dzień. Mieszkanie zajął mu komornik bo już od dłuższego czasu nie płacił jak się okazało wszystkich okłamywał i niestety nikt nie wiedział gdzie się podział z długami około 30 tyś ( rodzina + znajomi od których pożyczył) W każdym razie potrzebowałam pieniędzy swoich i poszłam do kancelarii Liderio którą poleciła mi znajoma moja i jestem pod wrażeniem ich wyrozumiałości i działania. Nie chciałam ani go obciążać odsetkami ani innymi kosztami ja bym sama wszystko pokryła ale chodziło tylko o zwrot pożyczki. Udało się co mnie bardzo zaskoczyło pozytywnie ... Okazało się że wyjechał za granicę bo miał więcej do spłacenia niż te jak to on nazwał marne 30 tyś. Morał jest taki że nawet najbliższy człowiek którego znasz może Cie zaskoczyć, a jak już wbije Ci nóż w plecy to idź po radę a nie siedź z założonymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej sprawę skierowac do dobrego komornika i tyle.. .nie ma co zwlekać - im szybciej odzyskasz dług tym lepiej dla Ciebie. Polecam dobrego komornika http://www.tarnow-komornik.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kancelarie komornicze które specjalizują się w czynnościach egzekucyjnych i zabezpieczających. Ja współpracowałem z www.jkrukkomornik.pl i pomogli mi bardzo odzyskać należne mi pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333423
Ja podrzucam Wam namiary na nich - http://solventoir.pl/ Specjalizują się w odzyskiwaniu długów. Samemu nie ma co sie bawić w jakieś ponaglenia itd. Firmy windykacyjne wiedzą jak działać, znają wszystkie przepisy prawne i są po prostu skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pożyczyłam pieniądze komuś, komu ufałam. Sprawa skończyła się tak że musiałam skorzystać pomocy komornika. Zgłosiłam się do www.komorniknowysacz.pl Ten komornik wie jak działać w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol smierci
Poszukuje osoby z lub osob z lubuskiego najlepiej kolo slubic do odebrania niedluzego dlugu dlugu 560 zl nie chodzi o kase tylko o zasady polowa z tego dla odbiorcy dlugu lub jeszcze premia kontakt 577501113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ściąganie długu od znajomego jest problematyczne, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Skontaktuj się z windykacja-online.pl - oni pomogą odzyskać należność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×