Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

A ile kosztuja te 100ml damskie feormony i meskie? Czy tez sa w jakiej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabio a macie tam
moze czerwonego Hugo - Bossa damskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Witam Panie Hrabio.poprosze orade. chcialabym kupic meskie i damskie perfumy te w promocji 50%. z meskich aby nie byl to slodki zapach, facet ma pachniec inrtrygujaco, ale mesko./ zas z damskich aby nie wanilia, nic slodkiego, owocowego, ostatnio polecil mi Pan nowy zapach, ale jest w nim za duzo wlasnie z wanili, wole korzenno-orientalne zapachy. TO NA RAZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Panie Hrabio jezeli nr 42 i 45 to sa dwa odrebne zapach to nalezy wejsc na strone ww.tanieperfumy i wziasc do koszyka? i czymoge np. 4 szt. zamowic meskich i 1 damskie. czy Nr 2 z damskich byloby oki dla mnie, az tak wymagajaca to ja nie jestem. Pozdrowienia dla Pana i Hrabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ti :) Pani może wszystko :):) należy jednak zrobić to na sklepie bo tak mi najwygodniej :) i nie mam szans sie pomylić ;) 42 i 45 to 2 rożne zapachy .. nr 2 z damskich nie ma :( ale 22 lub 20 :) może przypadly do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
to ja przed ostateczna decyzja. 20, 22, czy 49. musze sie zdecydowac dzis.ktory najmniej cukierkowaty.wszsyttko w Twoich rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra ! w sprzedaży nowe zapachy :D Damskie (Perfumy 30ml) Nr 121 Britney Spears – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Curious Nr 122 Lacoste - Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Inspiration Nr 123 Hugo Boss – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Boss Femme Nr 124 Guerlain – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Insolence Nr 125 Nina Ricci – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Nina Nr 126 Giorgio Armani – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Emporio Remix For Her Nr 127 Glow After Dark – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem J. Lo Nr 128 Cacharel - Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Noa Perle Nr 129 Escada – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Into The Blue Nr 130 Aramis – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Always For Her Nr 131 Clinique – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Happy Nr 132 Versace – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Crystal Noir Męskie (Wody perfumowane 50ml) Nr 133 Moschino – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Friends Men Nr 134 Giorgio Armani – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Acqua Di Gio Nr 135 Bulgari - Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Aqua Pour Homme Nr 136 Azzaro – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Silver black /Onyx Nr 137 Calvin Klein – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Crave Nr 138 Hugo Boss – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Soul Man Nr 139 Tommy Hilfiger – Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem True Star Men Nr 140 Giorgio Armani - Zapach ten stworzyliśmy zainspirowani zapachem Emporio Remix For Him Dostępne w sprzedaży od 24-04-2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta promocja jeszcze trwa
bo nie wiem ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wplacilam pieniazki na konto.Zalezy mi zeby przed piatkiem jak najszybciej otzrymac przesylke.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informujemy, iż zostały wyczerpane zapasy perfum nr 28, wody perfumowanej nr 50, żeli nr 17 i 54 oraz wód po goleniu nr 54 i 84. Wymienione produkty już nie będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ja
promocja jeszcze trwa?????????? prosze o szybką odpowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
bardzo dziękuje za odpowiedź:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulaa
Mam pytanie- zakupiłam 2 zapachy-nr 5 i 12 i chciałabym kupic znowu jakisinny podobny do nr 12 bo bardziej mi sie podoba i wg mnie dluzej sie utrzymuje-czuje go bardzo długo w porównaniu do nr 5. Co jest jeszcze mniej wiecej w stylu nr 12? Jak dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość questionss
Mam pytanie, Panie Hrabio, czy nr 122 naprawde przypomiina Ispiration????? Ale tak naprawde naprawde????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie rozni zlota kolekcja meska zapach np 52 od normalnego zapachu 52 ? no procz cena oczywiscie bo pojemnosc ta sama o ile sie nie myle? bo nie rozumiem za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×