Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość mkll
mam takie pytanie- jesli zajmowalam sie sprzedaza perfum FM i teraz zrezygnuje z zamawiania to bede miala z tego powodu jakies konsekfencje??? Bardzo prosze o odpowiedz! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
powiem wam że kupiłam sobie nr 17 a swojemu chłpakowi 137 i obydwoje teraz mamy od tych perfum syfy na szyji to jest jakiś paskudfztwo pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się kupić coś takiego nie ma to jak oryginał - za dobrą cenę trwałość i piękny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że
jakoś do tej pory używałam org. i nic mi się takiego nie przytrafiło a na FM zdecydowałam się bo w pracy przyjeli dziewczynę która była ich konsultantką i tak bardzo zachęcała - a to poprostu buble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powtorze pytanie tutaj moze znajdzi sie jakas osoba ktora bedzie mi w stanie pomoc zakupilam jak byly jeszcze dostepny nr 73 z FM ten zapach i mial to byc odpowiednik wlasnie Echo woman. No wiec zakupilam sobie teraz oryginal psikam na reke, czekam chwile i co? To calkiem inny zapach! Davidoffy zakupilam na allegro wiec moze sie zdarzyc ze to nie orygnial, ale jakos jestem bardziej przekonanan ze zakupilam oryginalny produkt (chocby po pozytywnych komentarzach tego uzytkownika a sprzedawal tylko perfumy).Czy ktos moze mial oryginal i perfumy z FM? Czy zapach sie roznil czy to moz ja jakis bubel kupilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość security
Dziwię się, że fm-kami nie zajął się na poważnie Urząd Ochrony Konkurecji i Konsumentów. "Wymienieone produkty mają jedynie na celu przyblizenie nut zapachowych naszych..." - to nic innego jak podszywanie się pod znane marki. To tak jak np. z butami, które mają 4 paski z boku (niektórzy mówią nawet , że to adidasy z jednym paskiem w promocji) itp. "Francuz zmyśli, Niemiec zrobi - Polak(Polka) głupi wszystko kupi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do security
Może nie zauważyłeś (aś), ale nie tylko firma FM podszywa się-jak to zostało przez Ciebie ujęte-pod znane marki. Podróbki znanych zapachów sprzedają również takie firmy jak: La Rive, Bi-es, Arsene Lupin, Lamis, Chatier, Blue Up, Fenzi, Max Gordon, Robespierre, Morani oraz wiele, wiele innych. Wspomnę tu również o perfumach tzw. nalewanych, sprzedawanych na mililitry. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu i nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Każdego indywidualną decyzją jest (uzależnioną od wielu czynników-w tym od ekonomicznego) czy chce kupić oryginał czy podróbkę i innym NIC DO TEGO. Każdy sam decyduje na co ma wydać swoje pieniądze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio...
Jesteś bardzo rzetelnym sprzedawcą, szybka transkacja wszystko lux ale perfumy które kiedys u ciebie kupiłem (odpowiednik hugo-hugo boss) są beznadziejne. Zapach się nie utrzymuje, a kompozycja pachnie tylko jedną i tą samą nutą ( płaski zapach) jednak nasłuchałem sie wielu pozytywnych uwag na temat twoich perfum i zamierzam dac ci jeszcze jedną "szanse" Jakie męskie zapachy polecasz ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Witam! Pozwalam sobie zaproponować Pani pracę, którą zajmuje się już od 1,5 roku i przynosi mi ona wiele satysfakcji a co najważniejsze niemało pieniążków. Dodam, że jest to moja praca dorywcza na co dzień pracuję jako nauczyciel. Praca ta polega na sprzedaży perfum firmy FEDERICO MAHORA. Nie jest to akwizycja, gdyż praca nie polega na tym, że otrzymujemy określoną ilość flakoników perfum i chodzimy po domach z czym pewnie się spotkaliśmy już niejednokrotnie witając akwizytorów u naszych drzwi. Praca w tej firmie polega na tym, że mamy Starter czyli próbnik w którym znajdują się próbki perfum i taki próbnik dajemy naszym znajomym, którzy w zaciszu swojego domu mogą poznać oferowane przez firmę zapachy i zdecydować się na zapach który im odpowiada. Firma rozprowadza perfumy o zapachach zbliżonych do oryginalnych typu Chanel 5, Calvin Klein, Giorgio Armani, Gucci, Christian Dior itp. Duża zaleta oferowanych przez firmę perfum to to, że są niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł. Firma sprzedaje też feromony, żele pod prysznic, dezodoranty w sprayu i kulce oraz wody po goleniu. Kiedy klient zapozna się z zapachami i zdecyduje na zakup, wtedy wystarczy dostęp do Internetu lub telefon , bo tą drogą realizujemy zamówienia, więc przy tej pracy nie trzeba właściwie wychodzić z domu, wystarczy grupka fajnych znajomych którym możemy dać próbki do powąchania i odbieramy od nich zamówienia, znajomi mogą informację przekazać innym i tak się to kręci Paczki do domu gdy zamówimy min 6 sztuk perfum przywozi nam do domu kurier za darmo. Za sprzedanie 1 szt. perfum mamy 9 zł-prosty rachunek 10 szt. to już 90 zł, a to nie wszystko bo firma udziela też premii za sprzedanie 18 szt. 3% premii, za 70 szt-6% itd. Jeśli ktoś z Państwa chciałby duży Starter w którym jest 100 szt. próbek to wtedy proszę to zaznaczyć w odpowiedzi, taki zestaw kosztuje już więcej 80 zł. Mały z 20 próbkami kosztuje 30 zł. Wiem, że na pewno macie Państwo wiele pytań i wątpliwości bo trudno wszystko przekazać w e-mailu dlatego, udzielę odpowiedzi na Państwa wątpliwości i pytania. Więcej na meila aizdaj@o2.pl lub gg 3386722 Warunki umowy, bo o to też pytają dystrybutorzy, to zakup startera, zakup w ciągu roku za 100 zł to je nota bene 5 sztuk perfum które realizuje Pani już przy pierwszym zamówieniu, jeśli Pani nie zamawia w danym m-cu nic sie nie dzieje, żadnych konsekwencji, ale po roku braku aktywności dystrybutor zostaje wypisany z listy, może na nią wrócić dopiero po pół roku, nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej zarabiamy jak to jest ujęte w umowie ,,kupując na własne potrzeby" Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję na nawiązanie współpracy a jeśli nie byłam w stanie Państwa zachęcić tą ofertą to życzę znalezienia pracy, która odpowiada Państwa oczekiwaniom. Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597 Pozdrawiam witam zapraszam do dodatkowej pracy na sam wstep 7.50 dziennie ja wyklikam na 20zł-bez poleconego,super sprawa łatwo sie zbiera pieniadze goraco polecam http://bitmails.info/pages/index.php?refid=aizdaj Witaj, Chciałabym przedstawić Ci świetną strone jaką znalazłam. Płaci mi za czytanie maili, odwiedzanie stron reklamodawców oraz posiada wiele innych sposobów zarobku. Rejestracja jest prosta a co najważniejsze darmowa! Kliknij i przekonaj się, że warto z tego skorzystać: http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=aizdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnkie
hrabio które męskei zapachy polecisz ? kóre najtrwalsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
uff alez sie musialam w necie naszukac,zeby trafic na ten topik. Dzien dobry panie Hrabio.czy sa moze jakeis promocje walentynkowe ? warto by bylo cos kupic.Pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam 9 próbek zapachów FM i niektóre faktycznie nie do odróżnienia od oryginału, ale niektóre zupełnie niepodobne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 19
mam pytanko, czy juz mozna dostac odpowiednik zapachu Delicious Night by Donna Karan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do rozmowy wszystkich chętnych do pracy w FM- piszcie na: edith@projekt.strefa.pl odpowiem na wszystkie pytania pozdrawaim edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z męskich zapachów polecam 56, 139 134 podobają się też perfumy 160- ale wszystko zależy od gustu Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemfira
Mam do sprzedania tanio kilkanaście nieużywanych próbek FM, numer gg 10334564. Zapraszam na gadu po numery itd.Kupiłam z ciekawości, ale jednak wolę oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugumba
chetnych do wspołpracy zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooop
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania
nowe FM takie jak Poure Femme Lacosty-30 zl, gg 11712323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka2
Zapraszam chętnych z Poznania i okolic, którzy chcieliby kupować perfumy FM na potrzeby własne lub też sprzedawać innym (płacicie 22,40 a nie 32:)) macie jakieś pytania zapraszam na gg 4411352 lub oliweczka2@vp.pl Osobom, które zapiszą się u mnie gwarantuje stałą pomoc i co najważniejsze NIE BEDZIECIE MUSIELI ROBIC ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 10 SZTUK ABY DOSTAĆ PACZKĘ ZA DARMO- ROBIĘ ZAMÓWIENIA GRUPOWE WIĘC MOZECIE ZAMÓWIĆ NAWET 1 SZTUKE A NIE ZAPŁACICIE NIC ZA PRZESYŁKĘ:) ZAPRASZAM SERDECZNIE NAPRAWDĘ WARTO ZAOSZCZĘDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika6452
Również jestem dystrybutorem perfumów FM na terenie Poznania i Jarocina doworzę produkty do domu lub w umówione miejsce, do każdego produktu dodaję gratisy firmy rosetex:) istnieje możliwość przesłania paska zapachowego na podany adres, jeśli ktoś nie jest zdecydowany co do zapachu, osobiście dla pań polecam dior-j'adore, przepiękny zapach z gwarancją że usłyszycie od kogoś jak ładnie pachniecie:) polecam się poznaniakom i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baq
Perfumy FM sa zapachy ktore sie lepiej trzymają inne mniej... czasem pachna identycznie lub nie :) wszystko zalezy od warunków pogodowych i ph skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baq
raz jeszce w Sephorze można spotkac się z podróbami :] w sensie że z turcji... ja używam FM Armaniago i orginałów Calvina Kleina z paryża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spritea
A co sądzicie o zapachu nr 81 Donna Karan Be delicious Women? Bardzo spodobała mi sie próbka. Wiadomo ze nie beda takie same jak oryginal, ale moze choć troche lepsze niż te sklepowe podróby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×