Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Ja używam tylko perfumy CK,D&G,HB.. Calvin Klein,Dolce&Gabbana,Hugo Boss... I są świetne :) co prawda kosztują ale ..To szczegół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovEvangelina
Cześć dziewczyny, mam do sprzedania perfumki nr 24 czyli Kenzo - Jungle Elephant. Nowe, oryginalnie zapakowane w pudełku i zafoliowane. Sprzedam je za 24zł. Miał być to prezent ale po powąchaniu próbki okazało się, że nietrafiony. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana dajcie znać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżindżersowna
Hej hej, zapraszam do zarówno do współpracy, jak i do zakupu. STARACHOWICE ! :) gg 2051664 email: perfumy.fm.group@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qma_maciejka
ponizej znajduje sie link do strony na ktorej mozna troche dorobic poprzez klikanie w linki reklamowe ronych firm. zarobione w ten sposob pieniadze mozna przelac bezplatnie (dla kwot pow. 6 zł) na swoje konto lub uzyc do zaplaty w zakupach internetowych (np allegro, ebay i wielu innych) http://sejfik.com/pages/index.php?refid=maciejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Zapraszamy do współpracy z firmą FM GROUP wszystkich, którzy chcieliby zarobić dodatkowe pieniądze na sprzedaży produktów firmy. Oferujemy trzy formy współpracy. To ty decydujesz kiedy i w jaki sposób chciałbyś zarabiać. Zapewniamy bezpłatny system szkoleń i pomagamy budować niezależność finansową. Oferta jest skierowana do wszystkich którzy lubią podejmować nowe wyzwania i chcą się rozwijać. Działamy na terenie całej Polski. Dzięki FM GROUP możesz stać się prawdziwym człowiekiem sukcesu! Zapraszam po więcej informacji. Kontakt: e-mail: liderfm@poczta.fm tel.: +48 509 54 54 18 gg: 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky128121
Witam, ostatnio używałem męskich FM 208 i przypadły mi do gustu, duży plus za trwałość. Zastanawiam się nad następującymi zapachami : FM 66 - Armani Attitude FM 134 GIORGIO Armani - Aqua Di Gio FM 197 DAVIDOFF - Adventure FM 98 GUCCI - Gucci By Gucci FM 199 PACO RABANNE - 1 Milion FM 107 DAVIDOFF - Cool Water Game Proszę o opinię osób które miały styczność z którymś z powyższych zapachów. Zależy mi żeby zapach był trwały oraz nie duszący. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
www.joanna.boguszewska.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
zapach 199 (1 million) jest troszke duszący ale za to na serio trwalszy od oryginalu. rzadko spotykane ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
aha, nie doczytalem jesli nie lubisz duszacych to domyslam sie ze lubisz swieze zapachy. polecam 134 aqua di gio, nie jest tak trwaly jak oryginal ale jest rowniez tanszy :) pachnie przez pol dnia jeli chcesz kupic ten zapach to moge Ci go sprzedac za 30zł i przesylke biore na siebie. bullet77@o2.pl gg 305495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Witam, Moje typy na nieduszący zapach to FM 134 GIORGIO Armani - Aqua Di Gio FM 197 DAVIDOFF - Adventure FM 107 DAVIDOFF - Cool Water Game Pozdrawiam liderfm@poczta.fm gg: 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Rocky ( i każdy inny ) może mieć buteleczkę perfum za 23,50zł a nawet taniej :) Jak to zrobić? Wejdź na moją stronę i się przekonaj www.joanna.boguszewska.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Możesz też mieć produkty FM zupełnie za darmo :) Wejdź na moją stronę i napisz do mnie, aby się dowiedzieć, jak to zrobić :) www.joanna.boguszewska.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
zenujace to jest co sie tutaj dzieje. jeden gosciu chce sobie kupic perfumy a juz 3 dystrybutorów zabija sie o jego wzgledy i obniza ceny. ja passuje. wypisuje sie z tego stada hien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Bullet - ja NICZEGO nie chcę Jemu sprzedać :) To Ty sam proponujesz, że możesz sprzedać MU perfumy za 30zł więc o co Ci chodzi? Każdy może mieć buteleczkę perfum za 23,50zł , może zapłącić mniej, a nawet 0zł. Jak to zrobić? Wejdź na moją stronę, napisz do mnie, a wszystko wyjaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Perfumy FM za 0zł? Ciekawostka. Nie wiedziałem że firma rozdaje produkty za darmo :) Według mnie jest trochę inaczej. Pozdrawiam liderfm@poczta.fm gg: 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Witam Lidera ! Jeśli rzeczywiście jesteś Liderem to doskonale wiesz , że za wypracowaną wypłatę możesz zamówić sobie produkty FM, a wtedy ile za nie płacisz? Wystarczy wpisać się do klubu FM a wtedy płacisz za flakonik perfum od 23,45 do 0 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Rzeczywiście można produkty FM mieć dużo taniej. Dzięki wypracowanej premii możemy kupić produkty z rabatem do 90% czyli dla przykładu perfumy z kolekcji klasycznej 30 ml można mieć już za 2,34 zł ale nie za darmo. Pozostałą różnica ceny jest odliczana od naszej premii. Sam osobiście zamawiam perfumy wykorzystujac ten rabat i płacę za nie tylko 10% wartości. Dlatego mówienie że można je mieć za 0 zł jest lekim wprowadzaniem w błąd. Pozdrawiam liderfm@poczta.fm gg 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
A ja kupuję za 0 zł, bo tym 10% jest zamówienie dla moich znajomych. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Nie bardzo rozumiem Pani wypowiedź z tymi 10%. Może to pani wyjaśnić szerzej. Pozdrawiam liderfm@poczta.fm gg 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Mam na przykład wypłatę 23,50zł. Mam również zamówienie na 10 perfum 30ml. Za swoją wypłatę zamawiam dla siebie perfum. Więc mam go za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
A jaka kwota widnieje na Pani fakturze? 0 zł? czy 2,34 zł. Bo uważam ze ta druga. Więc dalej nie rozumiem skąd perfumy za darmo. Przy zamówieniu takim jak Pani i wybraniu rabatu kwota którą Pani podała czyli 23,50 jest rozkładana również na część lub całość z tych 10 perfum dla znajomych. W tym przypadku możemy mówić że pani zarabia na sprzedaży i to się zgadza że suma całkowita jest na plus dla Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Na fakturze owszem, ale również na tej fakturze perfumy moich znajomych są pomniejszone o rabat. A za jaką cenę ja je sprzedam? Za katalogową czy z rabatem? Co w końcu z tego wychodzi? Że mam perfum za 0 zł. Na fakturze nie może być 0zł, dlatego jest to tak rozliczane. Wiem, że ma Pan tego świadomość. Uważam, że zarówno moich jak i Pana przyszłych dystrybutorów najważniejsze będzie, że rzeczywiście za ten perfum nie zapłacą ani złotówki i uważam , że nie jest to wprowadzaniem w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
dobra to jesli ja pracuje w kopalni i firma z jakichs powodow (moich lub wlasnych) zmaiast wyplacic mi pensje złotowkach wyda mi pare ton wegla to co mam go sprzedawac po 0zł bo mnie nic nie kosztowal??????????? kosztowal i to wiele- kosztowal cala moja prace jaka wlozylem w uzyskanie jego ekwiwalentu w walucie. ale jesli pani a zaiar robic prezenty to jest to pani indywidualna sprawa. PS. Poprosze o numer 81 w tym miesiacu a w kolejnym wezme 199. oczywiscie za zero złotych. poprosze o maila to przesle pani adres na ktory prosze o wysylke darmowych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky3213
Kupię perfumy FM 66 tj Armani Attitude, jeśli ktoś z dystrybutorów ma go na stanie bardzo proszęo kontakt : luki1281@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
bullet - proszę czytać ze zrozumieniem. Ja żadnych prezentów nie robię. Proponuję wstąpienie do klubu FM i przedstawiam możliwości jakie można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky321635
Zapomnialem jeszcze zapytać w jakim stopniu są one podobne do oryginału powiedzmy w skali 1-5. Proszę o odpowiedz dystrybutora lub osoby ktore mialy styczność zarowno z zapachem FM 66 jak i Armanim Attitude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Zaraz porównam, bo mój Tata ma oryginał i FM i napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Jak na mój nos to niestety różnią się. W 66 jest jakaś dziwna nuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky32186391
a cośpodobnego do attitude? pod względem trwalości i nut ( slodkich )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×