Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość zaciekawiły mnie
* Konwalia :-0 miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasa
jeśli chcecie zamówić perfumy FM z Warszawy i okolic piszcie. :) gg 11212334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie ma zbliżonego do Red Door Elizabeth Arden - ale widać nie można podrobić tak oryginalnego perfum :) pozdrawiam działaczów FM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceties
4 maja wyszedł nowy katalog i nowe 32 zapachy. Czy ktoś ma może nową listę zapachów (wrzucić na forum albo wysłać na maila) ? Bo jej brak bardzo utrudnia mi sprzedaż, każdy czeka na nowe zapachy, a ja nie wiem jakie to odpowiedniki... Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus 35
LISTA ZAPACHÓW FM GROUP POLSKA ZAPACHY DLA KOBIET ZAPACHY DLA MĘŻCZYZN 02 – CHOPARD WISH 04 – ESCADA SIGNATURE 05 – GUCCI RUSH 06 – ELIZABETH ARDEN GREEN TEA 07 – GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 09 – NAOMI CAMPBELL NAOMAGIC 10 – CHRISTIAN DIOR J’ADORE 11 – CACHAREL NOA 12 – LANCOME HYPNOSE 17 – PARIS HILTON 18 – CHANEL COCO MADEMOISELLE 21 – CHANEL NO. 5 23 – CACHAREL AMOR AMOR 24 – KENZO JUNGLE ELEPHANT 25 – HUGO BOSS HUGO WOMAN 26 – NAOMI CAMPBELL NAOMI 32 – THIERRY MUGLER ANGEL 33 – DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE 34 – CHANEL CHANCE 40 – CARTIER – DELICES 44 – CALVIN KLEIN IN2U 46 – GIVENCHY ABSOLUTELY 48 – CERRUTI LUMIERES D” ETE 80 – CHRISTIAN DIOR MISS DIOR CHERI 81 – DONNA KARAN DKNY BE DELICIOUS 84W – CALVIN KLEIN ONE UNISEXY 97 – GUCCI GUCCI RUSH 2 98 – MEXX MEXX WOMAN 101 – GIORGIO ARMANI ARMANI CODE 109 – CELINE DION BELONG 122 – LACOSTE INSPIRATION 123 – HUGO BOSS BOSS FEMME 125 – NINA RICCI 127 - GLOW AFTER DARK J. LO 129 – ESCADA INTO THE BLUE 131 – CLINIQUE HAPPY 132 – VERSACE – CRYSTAL NOIR 171 - CALVIN KLEIN EUPHORIA 172 – DIOR DUNE 173 – DIOR HYPNOSIC POISON 174 – LANCOME MIRACLE 177 – ARMANI MANIA 179 – GUERLAIN I INSTANT MAGIC 180 – EMPORIO ARMANI DIAMONDS 181 – MOSCHINO I LOVE LOVE 183 – PACO RABANE BLACK XS FOR HER 185 – HUGO BOSS HUGO XX 187 – CACHAREL AMOR AMOR SUNSHINE 250-Joop Thrill JOOP 251-Love Ralph Lauren RALPH LAUREN 252-Escale a Portofino DIOR 253-Magnetism ESCADA 254-One Summer CK 255-Le Parfum MAX MARA 256-Vera Wang VERA WANG 257-Burberry London BURBERRY 258-Onde Mystere GIORGIO ARMANI 259-Notorious RALPH LAUREN 260-Soft Style JIL SANDER 261-IEAU DE ISSEY – Issey Miyake 262-ETERNITY – Calvin Klein 263-GABRIELA SABATINI – Gabriela Sabatini 43 – HUGO BOSS HUGO ENERGISE 52 – HUGO BOSS BOSS 54 – HUGO BOSS HUGO 56 – CHRISTIAN DIOR FAHRENHEIT 57 – LACOSTE 60 – GIORGIO ARMANI EMPORIO CITY GLAM 64 – GIORGIO ARMANI BLACK CODE 66 – GIORGIO ARMANI ATTITUDE 68 – DOLCE & GABBANA MEN 82 – JOOP JOOP GO 83 – BULGARI SOIR 84M – CALVIN KLEIN ONE UNISEXY 85 – KENZO AIR 86 – LALIKUE ENCRE MOIR 87 – CALVIN KLEIN IN FOR YOU FOR HIM 92 - DAVIDOFF ECHO DAVIDOFF 93 – CHROME AZZARO 94 - ADIDAS BLACK 107 – DAVIDOFF COOL WATER GAME 110 – J.P.GAULTIER LA MALE 120 - SILVERMOON 133 – MOSCHINO FRIENDS MEN 134 – GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 135 – BULGARI – AQUA POUR HOMME 136 – AZZARO SILVER BLACK / ONYX 137 – CALVIN KLEIN CRAVE 140 – GIORGIO ARMANI EMPORIO REMIX FOR HIM 188 – KENZO TOKYO KENZO 189 – DIESEL FUEL FOR LIFE 190 – CERRUTI CERRUTI 191 – ESTEE LAUDER INTUITION 205-Calvin Klein Man CK 206-Guerlain Homme GUERLAIN 207-Azzaro Twin Men AZZARO 208-Play GIVENCHY 209-Beckham Signature Men BECKHAM 210-Hugo XY HUGO BOSS Poj-50ml. Zapachy dziecięce 88 – STRAWBERRY FRUIT 90 – TRENDY BOY Perfumy owocowe – 50ml 200 - zakręcone gruszki 201- zmysłowa wanilia 202 - zwariowane jeżyny 203 - szalone liczi 204 - fantazyjne mango ZAPACHY KLASYCZNE DAMSKIE POJ- 15 ml. 231 – DAVIDOFF COOL WATER WAVE 232 – ESTEE LAUDER PLEASURES 233 – CACHAREL LIBERTE 234 – ESTEE LAUDER PURE WHITE LINEN 235 – JIL SANDER STYLESSENCE 236 – SONIA RYKIEL WOMAN HOT 237 – CHRISTINA AGUILERA CHRISTINA AGUILERA 238 – CHLOE CHLOE EAU DE PARFUM 239 – BURBERRY THE BEAT 240 – RALPH LAUREN RALPH WILD LISTA ZAPACHÓW WYDANIE EXCLUSIVE PERFUMY LUKSUSOWE ZAPACHY DAMSKIE ZAPACHY MĘSKIE 141 – VERSACE BRIGHT CRYSTAL 142 – CHRISTIAN DIOR DIOR ADDICT 143 – GUCCI – EAU DE PARFUM II 144 - CHANEL ALLURE SENSUELLE 145 – SALVADOR DALI DALIMIX 146 – LACOSTE – LACOSTE POUR FEMME 147 – DOLCE & GABBANA THE ONE 148 – LANCOME – MIRACLE FOREVER 149 – KENZO KENZO AMOUR 150 – CACHAREL EDEN 161 – JEAN PAUL GAULTIER CLASSIQUE 162 – NARCISO RODRIGUEZ FOR HER 163 – YVES SAINT LAURENT YOUNG SEXY LOVELY 164 – GUERLAIN COLOR OF LOVE 165 – LOLITA LEMPICKA 192 – GUCCI GUCCI BY GUCCI 193 – ESCADA 281 – ESCADA MOON SPARKLE 282 – JENNIFER LOPEZ DESEO 285-Secret Obsession CALVIN KLEIN 286-Midnight Poison DIOR 287-Jasmin Noir BULGARI 288-Incredible Me ESCADA 289-Magnifique LANCOME 290-Sensuous ESTEE LAUDER 291-Diamonds EMPORIO ARMANI 292-Ocean Lounge ESCADA 293-Amor Amor Tentation CACHAREL Poj-50ml. ZAPACHY LUKSUSOWE POJ-. 100 ml. 283 – PARIS HILTON CAN CAN 284 – DKNY DELICIOUS NIGHT 151 – YVES SAINT LAURENT L HOMME 152 – GUCCI – GUCCI POUR HOMME 153 – CHRISTIAN LACROIX TUMULTE POUR HOMME 154 – CALVIN KLEIN EUPHORIA MEN 155 – PRADA PARADA POUR HOMME 156 – RALPH LAUREN POLO BLACK 157 – LAURA BIAGIOTTI DUE UOMO 158 – HUGO BOSS BOSS SELECTION 159 – CACHAREL AMOR POUR HOMME 160 – LACOSTE ESSENTIAL 166 – ESCADA MAGNETISM 167 – GUCCI POUR HOMME 2 168 – GIVENCHI VERY ATTITUE 169 – DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE POUR HOME 170 – DKNY BE DELICIOUS 194 – ESCADA MOON SPARKLE POR MEN 195 – DOLCE GABBANA THE ONE FOR MEN 196 – AZZARO CHROME LEGEND 197 – DAVIDOFF ADVENTURE 198-Gucci pour Home GUCCI 199- 1 Milion PACO RABANNE 300-Dior Homme Sport DIOR Poj-100ml Kwiatowe Zapachy : 211-BEZ, 215 – TUBEROZ 212 FIOŁEK, 216 JAŚMIN 213 KONWALIA 217 RÓŻA 214 LOTOS 218 KWIAT POMARAŃCZY 218 KWIAT POMARAŃCZY Poj-50ml. NUMERY NOWYCH ZAPACHÓW PERFUM SĄ WYPISANE POGRUBIONĄ CZCIONKĄ I PODKREŚLONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie ma odpopwiednika
Dolce Vita??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm wrocław
Gdyby ktoś z Wrocławia byl zainteresowany perfumami to służę pomocą :) dowóz gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggaa88
ja jestem z Wrocławia i byłabym zainteresowana tymi perfumami:) a masz może próbki zapachów? no i jaka jest cena tych perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus 35
Do aaggaa 88 - moje gg 6055904 - możemy porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariano3101
Witam. Również należę do dystrybutorów FM. Działam na terenie Konina i Wrocławia, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany perfumami to podaję nr maila i gg 7902626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka13
Witam, jesli biznes nie odpowiada to nie ma przymusu zamawiania. poprostu po roku nie skladania zamowien czlonkowstwo w FM samo wygasa- bez rzadnych konsekwencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również jestem dystrybutorem FM Jestem z pod Stoczka Łukowskiego i mogę dojechać do takich miast jak, Siedlce, Garwolin, Żelechów i Łuków, w celu wypróbowania zapachów FM. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel: 514 796 488. Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
Każdy klubowicz który podpisał umowę może zakupić perfumy lub inne produkty FM po tzw. cenie dystrybutora. Żeby mieć zniżkę nie trzeba mieć zbudowanej struktury. Więc nie widzę problemu żeby zakupić te 12 szt. po cenie 23,45. Można to zrobić w dowolny sosób którym najlepiej odpowiada: telefonicznie, mailowo, fax, sklep internetowy. Osobiście dla mnie najkorzystniejsze jest zamawianie poprzez sklep internetowy bo mogę to zrobić o każdej porze dnia. Moje spostrzeżenia stwierdzają fakt że wiele osób, które wstępują do klubu FM nie są dobrze poinformowane przez swoich sponsorów (osoby zapraszające) w jaki sposób mogą robić zamówienia i w jaki sposób tak naprawdę działa ta firma i jakie daje im możliwości. MLM to nie tylko zabawa - to prawdziwy biznes na którym można zarobić dużo więcej niż tylko sprzedając znajomym perfumy. Perfumy można mieć już nawet za 2,34 zł. Nie wierzysz? A może nie powiedział Ci o tym twój sponsor? Ja buduję strukturę na zasadzie wzajemnych relacji ze swoimi klubowiczami. Dzięki temu mogą osiągnąć dużo więcej niż tylko pieniążki ze sprzedaży bezpośredniej. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Moje gg 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Firma LR zaczynała jako firma produkująca zapachy ponad 20 lat temu. Teraz jest obecna w 32 krajach nie tylko w Europie. Sukces nie byłby możliwy bez 300.000 partnerów LR, którzy sprzedają produkty i budują organizację sprzedażową. system kariery i bonusów sprawia, że łatwo rozpocząć współpracę i odnieść sukces. koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera. Partnerem LR może zostać każdy, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia czy zaplecza finansowego. system kariery i bonusów jest jednym z najhojniejszych na rynku. Daje on bezgraniczne możliwości zarabiania - bez ryzyka finansowego. Partnerzy LR otrzymują atrakcyjne upusty na zakup wysokiej, jakości produktów LR. Można otrzymać bonus, którego wysokość zależy od wypracowanych przez Ciebie obrotów. Ponadto LR wspiera partnerów w rozbudowie organizacji. Ukoronowaniem systemu jest tzw. bonus roczny i Mercedes Bonus. LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Współpracujemy z międzynarodowymi sławami, między innymi nawiązaliśmy współpracę z firmą Mercedes Benz, świetne kosmetyki suplementy diety, Aloe Vera, pielęgnacja ciała, stylizacja włosów-Udo Walz, odjazdowe perfumy oraz całe linie zapachowe np, Sarah Connor, Heidi Klum, Carmen Electra, Aguilera i dużo innych gwiazd znanych na całym świecie, poprostu produkty wysokiej, jakości!!!!W pierwszym zamówieniu jest Starbox z mini sprayami z wszystkich dostępnych perfum jedynie pierwsze zamówienie powinno być na minimum 100 punktów i automatycznie dostaje się upust 30%(każdy produkt w katalogu ma cenę i punkty).Później to już można zamawiać sobie nawet jedną sztukę, spory zarobek polecam takie rozwiązanie, bo jest dużo plusów.1) Tańsze kosmetyki aż o 30% w dół od cen katalogowych i dodatkowo od 3 do 21 % bonus od zakupów miesięcznych, więc można kupować nawet do 51% taniej 2) paczka już na następny dzień przez kuriera lub pocztę 3) można jeszcze dodatkowo dorobić sprzedając znajomym np, sprzedając 1 perfum ma się 39 zł(+bonus miesięczny), jaka inna firma da ci tak wiele korzyści. Katalogi można obejrzeć na stronie producenta www.LRworld.com ew. prześle na emaila oczywiście pomoc z mojej strony również będzie, gorąco pozdrawiam-MARIUSZ 604424671 GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weworek4
Witam! zajmuję się dystrybucją perfum FM w Żorach i okolicach.zainteresowanych proszę o kontakt gg 2864944 Pozdrawiam OLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Bilski
jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem albo sprzedażą perfum FM zapraszam na stronę : www.bilski.fm-world.org :) pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem perfum Fm to mogę pokazać próbki wszystkich 161 zapachów. Mieszkam w Rudzie śląskiej. kontakt: Wbaron@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturrro898
Poszukuję osób chcących zostać konsultantem FM GROUP. Oferta skierowana jest do osób, które znają perfumy oraz inne produkty FM GROUP i chciałyby mieć je taniej (kupując samodzielnie od producenta) -osób zainteresowanych dystrybucją perfum, produktów kosmetyki i chemii gospodarczej wysokiej jakości, wysokie zarobki na marży 43% - kobiet wychowujących dzieci, które nie mogą pracować na etacie - studentów i studentki, którzy chcieliby sobie dorobić, a często słyszą od pracodawcy, że brak im wykształcenia, stażu, doświadczenia...itp. Jakie korzyści daje współpraca z niezależnym przedstawicielem FM GROUP Polska oferuje: -możliwość zakupu i sprzedaży wysokiej jakości produktów perfumeryjnych, perfum i chemii gospodarczej FM GROUP po atrakcyjnych cenach -możliwość osiągnięcia bardzo wysokich zarobków (sprawdzone ;)) -dogodne dla Ciebie godziny pracy - pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz -dowolność w wyborze współpracowników - partnerów -samodzielność, samodyscyplina - możliwość zbudowania sobie nieograniczonej sieci sprzedaży i uzyskania nieograniczonego dochodu pasywnego - zajęcie, dzięki któremu możesz zrealizować swoje cele i marzenia. Więcej szczegółów i formularz kontaktowy na stronie www.twojeperfumy24.pl skontaktuj się ze mną: GG: 1856782 tel. kom. 503 089 042 e-mail: arti9997@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chętny z Sosnowca lub okolic to zapraszam do powąchania lub skontaktowania się ze mną, jeśli bedzie trzeba to podjadę i pokażę próbki i katalogi 510 23 77 27- Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chętny z Sosnowca lub okolic to zapraszam do powąchania lub skontaktowania się ze mną, jeśli bedzie trzeba to podjadę i pokażę próbki i katalogi 510 23 77 27- Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Witam!!! Ja działam na terenie Inowrocławia. Obecnie mam w promocji następujące perfumy po 26 zł wraz z przesyłką, lub 20 zł przy odbiorze osobistym. Oto numery : 40 – CARTIER – DELICES 53 – MAX MARA SILTOUCH 58 - LANVIN 98 - MEXX WOMEN 25 - HUGO BOSS WOMAN 131 - CLINIQUE - HAPPY 125 - AREDEN 5 ALEJKA 178 - CALVIN KLEIN - TRUTH 91- DUNHILL 94- CZARNY ADIDAS 57- LACOSTE 78- ZEGNA 139- TRUE STAR- TOMMY HIFFINGER Mój mail: joasia2221@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dystrybutorką firmy Fm Group World, prowadzę sprzedaż wysyłkową, możliwy jest także odbiór osobisty perfum w okolicy Bielska-Białej. Poniżej podaję dostępne w promocji zapachy, cena 21,75zl /szt wysyłka wyłącznie priorytetem za jedyne 4zł bez względu na ilość zakupionych perfum! W sprawie nawiązania współpracy - proszę o kontakt. Kolekcja luksusowa damska: 163 (1szt) – YOUNG SEXY LOVELY - YVES SAINT LAURENT Kolekcja klasyczna damska: 40-DELICES - CARTIER 53-SILK TOUCH - MAX MARA 58-ECLAT D`ARPEGE – LANVIN 59 – CELINE DION – SPRING IN PARIS 121-CURIOUS - BRITNEY SPEARS 126 - EMPORIO REMIX FOR HER - GIORGIO ARMANI 128-NOA PERLE - CACHAREL 130-ALWEYS FOR HER - ARAMIS 179- L`INSTANT MAGIC - GUERLAIN 184-INNOCENT ILLUSION - THIERRY MUGLER Kolekcja klasyczna męska: 76 - EMPORIO RED WHITE - GIORGIO ARMANI 78 – INTENSO-ERMENRGLIDO - ZEGNA 91 – DUNHILL PURSUIT - DUNHILL 138 – SOUL(BLACK) - HUGO BOSS 139 – TRUE STAR - TOMMY HIFFINGER Inspiracje damskie: 175 – 5-TH AVENUE - ELIZABETH ARDEN 176 – GUCCI POUR HOMM II - GUCCI Wszystkie wymienione zapachy posiadam na miejscu, dlatego paczuszki wędrują do Państwa w ciągu 2-4 dni. Pozdrawiam! Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska22
Cześć jestem z ŁODZI . Szukam chętnych osób do współpracy. Jeśli jesteście zainteresowani chętnie przyjedziemy i podzielimy się naszą wiedzą. Jeśli mieszkacie w okolicach Łodzi także chętnie przyjedziemy. Serdecznie zapraszamy. Podaje adres emila.kotus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
ja jestem z wroclawia i buduje grupe a takze sprzedaje perfumy po 30zł siec buduje rowniez w wielkiej brytanii. jesli jestes zainteresowany/a to prosze o kontak mailem bullet77@o2.pl lub gg 305495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11111
Jestem chetna do wspolpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Jeśli jesteś chętna to napisz do mnie lub do innej osoby z tego forum, a na pewno wszystko Ci wytłumaczą i podpiszą z Tobą wniosek. Mój mail joasia2221@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
Witam, Użytkowniku o nicku ola11111. Napisz do mnie a wyjśnie dokładnie zasady współpracy, formy wynagrodzenia i możliwości jakie stwarza ten wspaniały biznes. Pozdrawiam lider FM moje gg: 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem z Górnego Śląska (okolice Bielska-Białej), zapraszam do współpracy od zaraz! umowa bez żadnych zobowiązań! mój mail: perelka@iv.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa- FM
Witam, zapraszam wszystkich chętnych do współpracy z Poznania i okolic. Pomożemy osiągnąć sukces i niezależność finansową z FM. Mój mail: ewa.kos28@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×