Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce przytyc

jak nie przytyc w Stanach?

Polecane posty

ogolnie fakt wiekszosc tyje ale ja schudlam 11 kg ( przed USA mialam 5 kg nadwagi) w ciagu pierwszego miesiaca :) potem juz tylko utrzymywalam ta wage. Acha ja w przeciwienstwie do pozostajacych ze mna polakow gotowalam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
Czesc Wszystkim!Ja juz w pracy, a moze dopiero bo u was duzo pozniej niz u mnie ze wzgledu na roznice czasu. Dark Elf -nasze historie sa chyba bardzo podobne-ja tez wyszlam za obcokrajowca,nie zaluje bo barzdo go kocham ale wolalabym jednak w Polsce.Na szczescie juz niedlugo tam bede, tylko na 2 tygodnie ale zawsze cos.Wiem ze bede odjezdzala z placzem (z rykiem raczej) ale co zrobic.Jak jade sama to przynajmniej mam powod aby wracac do USA-moje kochanie ale jak jedziemy oboje tak jak teraz to juz mi sie w ogole odechciewa powrotu.Nie wiem co ludzia sie tutaj podoba... Odezwij sie Dark Elfie. Co u Ciebie nowego nie chce sie odchudzac?Przygotowujesz sie na Halloween?Ja postanowilam kupic w tym roku slodycze dla dzieci ale jak znam zycie to zanim sie pojawia ja juz wszystko zjem.Taka juz jestem jesli chodzi o slodkie,bede jesc poki wszystko nie zniknie. Pozdrawiam wzsystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
Czesc!Juz nie moge sie doczekac wylotu, to prawda ale jeszcze troche czasu mi zostalo.Co do sklepow to niestety nie moge sie jakos przyzwyczaic,nie moj styl.Zakupyrobie przewaznie w Polsce,szczegolny problem mam z butami,ciekawa jestem czy tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stanach moja kolezanka schudła w dwa miesiace 18 kg. Ale oczywiscie jadła tylko warzywa i owoce a od fastfoodów trzymała sie na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emigrantki:) DARK ELF-ja jestem czesto na wizaju,tylko czytam,nic nie pisze wiem,ze sie przeprowadzasz i bedziesz blisko rodziny meza:) mam nadzieje,ze nowe miejsce ci sie spodoba:) sciskam cie mocno!!! reig of light-podoba mi sie twoj pseudonim:) hi hi-jogurciki-❤️ karola11-piszesz o halloween-ja juz odliczam dni i godziny:) nie moge sie doczekac maz specjalnie wzial sobie urlop:) ale bedzie zabawa domu w tym roku nie ozdobilam zadnymi duszkami,ani szkieletorkami-wciaz mieszkam u tesciowej:-o jakos nie chce mi sie:-o oh ty lakomczuszku!! ja tez lubie cukiereczki:P jesli chodzi o ulubione sklepy to TJ MAXX,BURLINGTON,kupuje buty on-line EASTBAY-super ceny:)-jak na moja kieszen. czasem-STEAGE-jak sa obnizki:P czasem WAL-MART-zadko,bardzo zadko-ale ostatnio upolowalam sliczna czarna marynarke za $9-extra i rozowy dlugi sweter,teraz szukam czarnego-potrzebuje tez czarny szalik-jakis fajny-kosmiczny-kudlaty:P,bo ja takie lubie:) musze sobie kupic czarne kozaki i czarne buty sportowe:) oj oj ..az tyle:) popisalam,moze powinnam zrobic liste do SW.Mikolaja? hi hi,perfumki nowe tez by mi sie przydaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- no mamy podobnie-cholerka taki charakter chyba-ja stwierdzam ze nie nadaje sie na emigracje tak jak moja mama-wyjechala kiedys do czech i wrocila po miesiacu bo tesknila za rodzina... W stanach nie ma fajnych butow to fakt :) zreszta ja sie przerzucilam totalnie na styl sportowy bo w stanach nie maja chodnikow hihihi -przynajmniej w malych miasteczkach tego nie uswiadczysz Simonka-ja tez siedze az mnie oczy bola- pakujemy pudelka i w miedzyczasie czytam wizaz i kafeterie-jestem uzalezniona od internetu -oczy mam juz jak krolik czerwoen i mnie bola ale nie opuszcam kompa Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nalog nalog-mieszkam praktycznie na wizazu no to mi dali tego moderatora hihi pakujemy sie jak slimaki powoli-wszytko na ostania chwile Kurcze mam nadzieje ze bedzie inaczej w Colorado niz w tym nudnym Illinois Kurcze chcialabym zebys mnie odwiedzila Simonka-moze kiedys cos wykombinujesz? Nadal grasz w The Sims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupic sobie ksiazke Dr. Agastson \"The South Beach Diet\", przeczytac, przyswoic i stosowac. Zaluje, ze nie wreczona mi jej na lotnisku. Oszczedzilo mi by to kilkuletnia \"zabawe\" z kilogramami. Jestem o 16 kg szczuplejsza, dobrze sie czuje i przestalam sie bac, ze przytyje, mam tez wiare, ze ubrania ktore kupuje dzis beda wciaz pasowaly za kilka miesiecy ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
Czesc Dziweczynydlugo mnie nie bylo ale juz wszysto nadrobilam.Dzieki za adresy sklepow z butami Simonka sa super ale ja pracuje w biurze i czesta chodze na spotaknia wiec nie dla mnie...Zato tak jak ty czes chodze do TJMaxx.Do Polski jade tylko na 2 tyg. ba maz nie dostani na wicej urlopu.Ale za to planuje jechac w lato-sama. Pozdrawiam wszytkich!!! Zajrze jescze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola11
Czesc!Ja rowniez zycze happy Halloween.Mialam nie jesc slodyczy wiec nawet cukierkow dla dzieciakow nie kupilam (balam sie ze zjem zanim przyjda) ale dostalam w pracy wielke pudlo czekoladek i uz je prawie koncze.Chyba jednak zaczne diete od nastepnego poniedzialku.Ale jestem okropna jesli chodzi o slodycze to typowa ze mnie 5-latka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy Haloween! Reign of light, zalezy ile tego piwa bedzie pil... Schudnie ale wolniej... Bo odczepienie sie od cukrow i weglowodanow daje szybkie efekty. Gratuluje spadek 1kg. Tak do 3 to jest glownei woda, ale od czegos trzeba zaczac. Zycze powodzenia i wytrwalosci, to drugie bardzo wazne ;-) Och, to szkoda, ze wpis zniknal, ale moze jeszcze kiedys. Karolla1, to jak zaczynasz od nastepnego poniedzialu to masz jeszcze czas aby sie nachrupac, byle nei za duzo bo ci bedzie ciezej sobie odmowic... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno unikać fast foodów i innych wysokokalorycznych produktów. Ja polecam stołować się w miejscach, gdzie podają jedzenie smaczne, ale przede wszystkim zdrowe. Takich restauracji jest wiele w USA, zobaczcie sami: www.lifeandmore.pl/pl/0,42,870,11_najdrozszych_restauracji_w_ameryce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeri
Witam, Przyjeżdzam do Stanów na małego roadtripa ;p Niestety więcej bedzie jeżdzenia niż trekkingu. Problem jest taki niedługo po powrocie biorę Slub, sukienka jest już gotowa a strasznie się boję, że się w nią nie zmieszczę po powrocie. Co robić ? Już wymyśliłam, że wezmę ze sobą pumpernikiel jako dietetyczne jedzenie ;p Będę wdzieczna za każdą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koni34
Oj ja byłam w stanach i jakoś nie przytyłam a wręcz przeciwnie wagę trzymałam;) chociaż nie powiem bo posiłki jadłam trochę bardziej obfite niż zazwyczaj;) ale nadal się ruszałam i przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×