Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narinka

on ma orgazm. a ja nie.

Polecane posty

przede wszystkim wygodne łoze z IKEI :D z wielkimi ramami, mmmmmm :D a poza tym? pod gołym niebem, gwiazdki, polanka i my. i ten przyjemny strach, czy ktoś nas nie nakryje.. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc kochani chwalę się :D cuudowny silny jak trzęsienie ziemi nie z tej ziemi orrrrgazm :D mmm jeszcze mi drżą kolana... niestety nie był podczas stosunku bo nie doszło do niego, ale były doskonałe pieszczoty...poprstu cudowne już dawno mnie tak nie wypieścił... mmm a ja jego :D sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze :D stosunku może nie było ale orgazm był :P więc gratulujemy ;) ja to chyba już zapomniałam co to ten orgazm :P hehe wczoraj widziałam sie z moim skarbem ale byliśmy sie spotkać ze znajomymi no i ani czasu ani miejsca :P a dobre miejsce na seks? hmm... wygodne wyrko :P to na początek ;) narazie nie miałam możliwości skorzystać z innych :P a co do ustronnych miejsc w sylwka... och ciężko będzie :| tam gdzie idziemy to marne szanse... chociaż jak sie człowiek troszke nakręci to może może... :P w końcu dla chcącego nic trudnego :P hehe pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo chromosomiie gratulujemy! :) ale powiem tak, doskonale wiem o co chodzi :D:D:D az mam rogala na ryjku ;) wczoraj siedziałam sobie na fotelu, moj mis sprawgniony jak nigdy dotąd, az mu sie oczka pragnieniem zwężyły :D [ponad tydzien przerwy mielismy :(]. no i taki napalony, ze szok. a brat za scianą:P iiiiiiii... jak sie za mnie wziął to myslalam, ze zejdę :D:D:D:D dosłownie!!!! ooo kuurdeee, to bylo cos!!! :D:D:D:D:D:D:D a Ty grzeczna [nie niegrzeczna, pamietam ;)]. no wlasnie z tym goopim sylwestrem nie wiem co zrobimy :P tez bym sie najchetniej cala noc \'bzykala[ ;) ]\' ale chyba sie nie zapowiada :( a na dodatek to nasza rocznica ;) nie no chyba hotel wynajmiemy za jakies resztki naszych funduszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka ja też bym mogła, aczkolwiek jestem dość rozrywkową osobą i nie wyobrażam sobie w taką noc tłumu ludzi i dobrej muzyki :P tak czy siak jak już napisałam to chyba trzeba będzie znaleźć jakieś istronne miejsce i zrobić sobie jakiś szybki numerek :P tak profilaktycznie :P hehe. bedzie dobrze ;) damy rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o te ulubione miejsca to ja tez zdecydowanie: WIELKIE LOZE ale namiocik okazjonalnie tez moze byc- takie wspomnienie z wakacji:P oprocz tego natura:) Ahh ja tez bym sobie poszla na jakas imprezke w Sylwka:( a tu do pracy trzeba isc.. no ale Moj Ukochany zapowiedzial ze nastepny weekend to w pustym domku spedzamy:D p.s. akurat tak zesmy sie zebraly ze widze ze nasi Chlopcy wszyscy maja Duze Interesy :D Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valezka droga, ja to Ciebie lubie ;) moze zalozymy topik: \'nasi mają duze \' ;) no ale nie o tym ja tu chcialam.. ahaa.. namiocik powiadasz? no to nasz pierwszy raz :D i woodstock, ale to mniej chwalebna wiadomośc :D a jak wasze pierwsze razy? bolalo bardzo? ja krwawiłam i płakałam. bylo strasznie szczerze mowiac :P nie to co pootem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valezka droga, ja to Ciebie lubie ;) moze zalozymy topik: \'nasi mają duze \' ;) no ale nie o tym ja tu chcialam.. ahaa.. namiocik powiadasz? no to nasz pierwszy raz :D i woodstock, ale to mniej chwalebna wiadomośc :D a jak wasze pierwsze razy? bolalo bardzo? ja krwawiłam i płakałam. bylo strasznie szczerze mowiac :P nie to co pootem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pierwszy raz? z poprzednim chłopakiem... nad morzem... on sie zadowolił a ja byłam zawiedziona :/ teraz jest zajebiście, bo wiem że facet mnie kocha :) a pozatym wie co dobre :P a rozmiar obecnego? ooo :P normalnie byłam zaskoczona :P myślałam że czuje go w macicy :P hehe jesteście spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, \'myslalam, ze czuje go w macicy\' :D:D:D:D:D noo nie moge :D:D:D:D:D ale znam to uczucie :D ja myslalam, ze na tej \'najtylniejszej\' sciance :D:D:D hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy ah... z obecnym ukochanym mezczyzna... niezapomniany bo z milosci ale i tez bo strasznie bolalo az lzy mialam w oczach:/ narinka z tym mialysmy podobnie:/ ale pozniej juz coraz lepiej:D ja to mam wrazenie ze czuje go w brzuchu:P albo jak ktos tu napisal \"na najtylniejszej sciance\" hehe Topik \"nasi mezczyzni maja duze\" heh ale by inne zazdroscily :) jutro wielki dzien tzn sylwester:) milej zabawy dziewczyny i OWOCNEJ W ORGAZMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz.. myślałąm że będzie straszniej, ale pobolało troszkę i przestało :P a byłó to u niego w domu, i myślałam że odrazu będzie tak suuper a jednak nie za to p..óźneij to tak jak u was :P hmmm ubóstwiam kochać się w wannie lub pod prysznicem...łóże to miejsce nr 2, a nr 3 zajmują miejsca gdzie adrenalina rośnie bardzo szybko :D a z tym czuciem w macicy :P hehe ja też czuję go aż na tylnej ściance :P mmmm boskie uczucie... rozmarzyłam się :) ale nie mogę marudzić , w tym miesiącu na ilość orgazmów nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbinik
Hejka! A ja kochalam siê z mym facetem w kawiarni. To dopiero heca. Nikt nie widzial, ale adrenalina byla niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowlasnie dziewczynki najdziwniejsze miejsca gdzie sie kochalyscie?:P ja wrzuce winde, lawke w parku i samochod na trasie rowerowej:P Zycze super zabawy na Imprezkach dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łochochoooo i pierwsza jestem po imprezce :D:D:D jak tam było laski? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARINKA MOJA KOCHANA przeczytalam tylko temat tego topiku wiec ja zawsze mam orgazm .....maz doprowadza najpierw mnie a potem sam dochodzi ja tez uwielbiam seks od tylu i on o tym wie dodam ze bardzo rzadko ma orgazm pochwowy zazwyczaj lechtaczkowy ......ciezko u mnie z tym pierwszym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo anulcia w moich drugich skromnych progach :):):)):) no, ten topik jest wlasnie o orgazmie pochwowym. bo pozostaly przezywamy doskonale ;) ale jak juz mozna przeczytac, pochwowy to ponoc mit :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mitem to sie zgadzam .... raz mi sie udalo ..... ....NARINKO ...a lechtaczkowy tez jest super ...wazne ...ze jest jak doda sie jeszcze rozne pozycje ...mozna umrzec z rozkoszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleon błonauparta
Żaden mit tylko wy jesteście za młode albo partner do dupy /pomimo rzekomo dużego interesu:P /.Orgazm pochwowy istnieje.Z czasem i do tego dojdziecie:). Do Narinki-od łechtania tylnej ścianki takiego orgazmu nie zaznaz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napoleon cos ty taki pewny siebie .....meza mi tu nie obrazaj ...i ...nie tylko jego ciekawe czy twoja kobieta ma orgazmy czy tylko doskonale udaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleon błonauparta
anulcia nikogo nie obrażam.Ciebie też nie.Pisałaś że miewasz więc o co chodzi?Ja mam trochę doświadczenia i wiem jak to jest.Moja żona też dochodziła do tego z czasem a i ja musiałem się nauczyć jak to robić.Czy ona udaje?A po co miałaby to robić skoro nigdy nie było dla mnie punktem honoru dać jej orgazm pochwowy?Powiem też że nie jest tak że zawsze dochodzi w ten sposób,ale zawsze kiedy tego oboje chcemy.Sex jest super i ma sprawiać wiele radości.To jak się kochamy i jak dochodzimy zależy od wielu rzeczy.A co powiesz na orgazm spowodowany pieszczotami piersi?To jest dopiero abstrakcja.Spotkaj się z moją zoną na kawie i pogadaj bo mi to już napewno nie uwierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×