Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość malina9
jeszce tylko chciałam powiedzieć ze w Polsce nie mam komputera, także dostęp do netu mam bardzo ograniczony i nie będę miała mozliwości często się pojawiać :( Także trzymajcie się cieplutko! Będę zaglądała jak tylko będę mogła. Wszystkim Wam Kobitki życzę zafasolkowania!!! Żebyśmy mogły podzielić się nowinami kiedy wrócę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina powodzenia! Padlinko zdolna bestia z Ciebie, dasz radę :) Czarnulek Ty masz zapierdziel, a ja się czasem pół dnia w ścianę gapię, bo nie mam co robić, a teraz to już będzie masakra, bo nie będzie szkoleń przez wakacje, bo sędziowie mają urlopy i dopiero we wrześniu będę miała co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, muszę się Was poradzić, bo nie wiem o co chodzi, otóż w swoje urodziny 5 czerwca dostałam @ (18 dc) co mnie bardzo zdziwiło, tym bardziej, że ostatnie cykle były 30-sto paro dniowe, czyli to jakby połowa cyklu i nie wiem, czy liczyć to faktycznie jako nowy cykl i zacząć nowy wykres, czy kontynuować poprzedni? No, ale z kolie teraz nie wiem kiedy będzie następna @, czy tak jak powinna być, czy dopiero na 30 pare dni? Zaplątałam się w tym :/ Myślałam też, że to może plamienie owulacyjne, ale tempka cały czas dość niska 36,4 a nawet 36,2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko i zapierdziel maxymalny jest niedobry i nuda. Co do Twojego wykresu. Nie mialas owulacji, progesteron Ci pewnie szwankuje i stad ta @. Fachowo jednak to sie nazywa plamieniami srodcyklicznymi. Przypuszczam, ze bez lekow szybko @ nie przyjdzie i powinnas brac luteine od 16dc do 25dc liczac od tej wlasnie niby @. Masz cykle bezowulacyjne dlatego cos takiego Ci sie zdarza. Mi sie zdarzylo po odstawieniu antykow i dostalam luteine. Potem wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina----- nooooo zobaczymy ;) co to bedzie... ja w kazdym razie teraz staram sie \"niezafasolkowac\" to ma fatalne konsekwencje dla mojego meza, bo schizy lapie, i wcale nie mam ochoty sex. Wogole to paranoja..czlowiek sie stara o dziecko i irytuje sie ze nie moze zajsc a adrugiej strony teraz chcialabym miec pewnosc ze nie zajde...:O i w tym miejscu mam pytanie do was dziewczyny-czarnulku i markotko-----wy juz chyba w tych wykresach itd jestescie oblatane, wiec moze wiecie, jezeli mam niska temp caly czas okolo 36.3 to znaczy ze nie mam jescze owulacji..ale czy to moze znaczyc rowniez ze na okress bede musiala dlugo czekac? czy mozna miec miesiaczke bez owulacji poprzedzajacej ja? ostatnie tygodnie karmie juz tak zadko piersia ze powinna mi plodnosc wrocic...strasznie mnie wnerwia niepewnosc...wrrr laseczki, molus, domi---co u was?!! uffff ale gorącość na dworze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, malina ..powodzenia w tych \"prognozowaniach i symulacjach\" a ty markotko juz sie zaczynasz denerwowac ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ja się właśnie za bardzo na wykresach nie znam :( Swój jakoś w miarę potrafię zinterpretować, choć nie zawsze. A nie myślałaś o tabletkach, skoro mąż się tak stresuje? Czarnulek tyle, że ja już od kilku miesięcy bez leków jestem i mam @ w dość poczciwych odstępach czasu, teraz zdarzył mi się tylko taki incydent i tak do końca nie wiem jak to jest, bo od wczoraj tempka skoczyła i mam śluz płodny, ale jest podbarwiony na brązowo. Już nie wiem zupełnie o co chodzi :( A co do mojej obrony, to pełen luzik :) Od 18 mam urlop- 2 tygodnie, to będę się uczyć tydzień przed obroną a drugi tydzień bimbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki :) miło Was zobaczyć :) po długim czasie... :) ❤️ przygotowania slubne trwają więc nie zaglądam,ale do wrzesnia juz nieduzo zostało..a potem staranka pełną parą ruszą wiec się tu zadomowie na dobre ;) całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko :) agapuś----witaj :) czas do slubu zleci ani sie obejrzysz... :) eheh, pomyslec ze 5 lat temu tez bylam narzeczona jescze..hihi, nie wiedzialam co mnie czeka ;) mi mąż podpadl dzis jak diabli, wiec wiecej nie pisze , bom zła. :O Brednie ❤️ czranulek, molus, domi, malina, si🌻 dla wszystkich Was wielki usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka witaj :) No nie wiem, czy te przygotowania tak Cie usprawiedliwiają :P Co jakiś czas mogłabyś się odezwać. Padlinka a co Ty się tak z tym swoim mężem sprzeczasz? :) A my z miśkiem wyznaczyliśmy wczoraj termin- 28 czerwca 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko no skoro masz swoje wytlumaczenia to chyba nie warto pytac innych. Brazowy sluz nie jest wcale dobra oznaka mimo sluzu plodnego. Na owulacje ewentualnie z krwia. Mysl jak chcesz albo porow badania i bedziesz wiedziala. Zrob pod koniec cyklu progesteron i juz, bedziesz wiedziala czy owulacja byla czy nie. Ja jasnowidzem nie jestem i nie powiem jak jest w 100%, wyrazilam tylko swoje zdanie i teorie z zycia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek nie wiem jak teraz będzie, może faktycznie się coś namiesza, chociaż już tak było dobrze, ale to czas pokaże. Niedługo i tak mam jechać do Poznania, więc wtedy się wyjaśni jakbym już teraz miała @ nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja umordowana jestem i znow sie z m. posprzeczalam :( jutro napisze wieceej dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, znowu pustki straszne :( Ja byłam dzisiaj nad jeziorkiem i trochę się spiekłam :P Od jutra urlopik i nauka do obrony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Znowu nikogo nie ma? My z miśkiem wyznaczyliśmy termin ślubu- 28 czerwca 2008r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! No i jestem w Polandzie. Nie chciało się wracać ale wszystko co fajne kiedyś musi sie skończyć. Aaaa, bo Wam prędzej nie pisłam ale byłam z mężem na tygodniowym wypadzie w Londynie. Super było. Podeśle pare fotek. Musze wybrać najceiekawsze z prawie 700 !! :) big kiss !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to ładnie poszaleliście :) My z miśkiem wybieramy się na weekend, ale tylko nad nasze polskie morze (29.06.-01.07).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Do kogo miłam adres to wysłałąm maila. Wypad gólnie się udał. Tylko ceny zabijały !!! Tabletki chyba działają bo @ była i to całkiem normalna. Dziś 12 dc więc chyba trzeba zacząć staranka- a nóż widelec :) Kciuki będą trzymane !!! Prosimy napisać jak poszło. A na pewno pójdzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko :) ja tez trzymam baardzo mocno :) molus---fotki super super :D az pozazdroscilam... dziewczeta :) buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko gratuluje obrony!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pytanie na jaka ocenke ;)...na pewno conajmnioej 4!!!:D pisz jak bylo jak ochloniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taki diabeł straszny jak się pomaluje :) Zdałam na 5!!! A co stresu przy tym było, oczywiście niepotrzebnie, bo było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dziękuję :) A jak tam Twoje leczenie? A ja nie pisałam chyba, że znowu miałam @ i to oczywiście na obronę dostałam :/ Wcześniej miałam w 18dc i nie byłam pewna, czy traktować to faktycznie jak @, cy jak plamienie w trakcie cyklu. Teraz miałam znowu w 21dc licząc od tamtej w 18c, czyli w sumie wyszedłby z tgo jeden cykl 39-cio dniowy. Już zgłupiałam troszkę i nie wiem jak to rozumieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe markotko :) wiecdzialam !!!! hihhi molus :) a u mnie zbliza sie fala tsunami (@ znaczy)..jakies brazowe palmienia i bol podbrzusza..mam nadzieje ze nie zaleje mnie w pracy..do domu daleko oj za daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kurcze no ja biopre te tablety i od wczoraj plamie (16dc) Chyba zadzwonie do gina i się spytam o co lotto. Mąż mówi, że czytał na tych ulotkach, że mogą być plamki. A ja nie moge znaleźć tych ulotek. W necie musze pogrzebać. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×