Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Moluś i jak tam, nie odezwałaś się po wizycie? Ja wczoraj bylam i mojej Pani profesor i same dobre wieści, mam cykle owulacyjne i ogólnie wszystko ok :) Teraz mam się tylko starać o dzidzię, no ale z tym zaczekam do ślubu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło no to super! u mnie tak se.... Moze będe musiała myśleć o in vitro :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a czemu in-vitro? Co się dzieje? Leczysz się cały czas u Nowakowskiej w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cały cZas.... Dała mi nowe leki tzn 1 nowy W maju mam wizyte - 16-tego. Jak nic to szpital, laparo by zobaczyc dokładnie co tam w środku się dzieje i czy jest szansa na normalne zapłodnienie. Ale jakoś wątpie.... i dlatego pisze o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tam u Was słychać? U mnie przygotowania ślubne w toku, wczoraj byłam na pierwszej przymiarce sukni ślubnej. Do tego jeszcze remont mieszkania (nie wiem czy pisałam, że kupiliśmy M3), no i wieczny brak czasu na wszystko. Co mnie jednka bardzo cieszy, to to, że mam owulację już od kilku cykli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle wiele zmian, mnostwo facetow i szaleje juz od tego wszystkiego :P Ogolnie w porzadku, nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! U mnie nic nowego. Nowy cykl i kolejne nadzieje... Po za tym OK. Jutro jade na meczyk, pośpiewam pokrzycze i się ogólnie rozerwe. :) Pozdrawiam Was Gorąco Acha Agapka będzie mieć córke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka u mnie zawsze nawal facetow byl, ale teraz jakos tak, ze mi sie wielu podoba i nie wiem co robic :P Tez bylam na meczu jak praktycznie co tydzien i jestem zadowolona, ze az sobie pije vodeczke i juz mam bombe, wiec sie zwijam, bo zaraz napisze jakies bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) czy ktoś tu jeszcze zagląda? Jakaś pomarańcza się mnie uczepiła, że mogłabym podtrzymać topik no to się odezwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELO! :) nie wpadam juz...czasu jakos brak..ale cos mnie tknelo i przybylam sie przywitac :) moja Emi juz chodzi do przedszkola, ja zmienilam prace, jakos specjalnych zmian poza tym nie ma :) maz mnie nagabuje o synka ehhehehe, ale chwilowo musi poczekac :P a co u Was Kochane? buziakiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka :) Ja w czerwcu wyszłam za mąż, za pół roku kończę studia, mam super pracę, no i zaczęliśmy z mężem starania o maluszka, już takie na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŁ!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PODESLIJ MI NA KALINOSIA@GMAIL.COM JAKIES FOTECZKI ZE SLUBU, CO? :) PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS NO I POWODZENIA W STARANKACH :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka sprawdź pocztę :) A masz może kontakt z Brednie? Ciekawa jestem jak tam Moluś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na markotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARKOTKO WRACAJ DO NAS
tu tez wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziemy na jagody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA! no markotka pieknie wygladala... :) a ja niestety...zaniedbalam ostatnio tą kochaną kobietę-Brednie :) Ale z ostattnich wiadomości wyglada na to ze radzi sobie swietnie :) maluchy sa super, Brednie wyglada pieknie i wogole cud miod... :) caluski dla wszytskich musze wracac do pracy...bo utone.. ;) buziaki! Molunia 👄 brednie 🌻, markotko 🖐️, czarnulek :D i cala reszte sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ale jaja udało mi się znależć temat !!! jest tu kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×