Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość gość
Zestawienie najlepszych tego typu kosmetyków - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1480 Ale to musicie już sami ocenić, które mieszczą się w waszym budżecie. Ogólnie jakościowa odżywka nie może kosztować 2 zł, ale to chyba oczywiste, prawda? I stosujcie raczej sprawdzone, porządne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio testuję zestaw Biotebala do wypadających włosów. Moim zdaniem bardzo dobre połączenie, stanowiące dopełnienie pielęgnacji i odżywiania osłabionych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bardzo dobrej jakości kosmetyków, które powinny mieć zbawienny wpływ na to na pewno - https://www.fryzomania.pl/loreal-source-essentielle-nourish-shampoo-szampon-do-wlosow-suchych-i-uwrazliwionych-300ml.html A pozostałe? Kwestia taka, jak to dopasujecie, czy zrobicie to rozsądnie. Bo generalnie to można naprawdę uzyskać fajny efekt samym dobrym kosmetykiem i systematycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petando

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/kerastase-resistance-bain-force-architecte-kapiel-odbudowujaca-do-wlosow-bardzo-zniszczonych-250ml.html

Sporo kosztuje, ale to już przynajmniej górna półka jakościowa. No i zauważycie efekty. Ten kosmetyk po prostu działa, a nie jak większość szamponów - ładne wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

Ja na zniszczone włosy polecam Moroccanoil. Używam szamponu i odżywki z serii repair i widzę dużą poprawę. Codziennie suszę i często zdarza mi się prostować włosy, więc takie kosmetyki są dla mnie niezbędne. A te zawierają m.in. keratynę, a przede wszystkim olejek arganowy, który super nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

A ja nie tyle konkretny preparat, co bloga na którym sporo nie tylko o tym, ale też wypadaniu włosów, domowych sposobach i profesjonalnych rozwiązaniach itd. Sprawdźcie porostwlosow.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maron

Serum Biotebal men jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla facetów. Wzmacnia włosy i co najważniejsze powstrzymuje wypadanie. Prosty w stosowaniu, z dobrą konsystencją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Maron, przynajmniej w normalnej cenie. Bo jak ostatnio chciałem zadbać o włosy u fryzjerki to cena kuracji, które mi wymyśliła był mocno wygórowana. Lepszy biotebal, zostaje w kieszeni a włosy są na swoim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Chłopki, ile czasu trzeba używać biotebala, żeby był spokój z włosami ??? Ja mam serdecznie dość ich widoku na koszuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orion

Tabsy ze trzy miesiące a szampon możesz używać cały czas. Ważne, żeby być systematycznym, wtedy efekty naprawdę są szybsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja od kwietnia stosuję szampon i odżywkę na bazie aloesu. Mam problematyczne włosy, przetłuszczające się z tendencja do łupieżu. Wypróbowałam chyba już wszystkie specyfiki z drogerii czy aptek, efekty były krótkotrwałe. Od kwietnia używam szamponu i odżywki z aloesem. Łupieżem nie muszę się już przejmować, mam zdrowsze włosy. Nie mam już rozdwajających się końcówek, choć nie podcinałam włosów. Problem z plątaniem się też się skończył,  choć mam długie włosy. Wszystkim mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z różnych firm stosowałam a i tak moje włosy nie wyglądają ładnie. Dodam, że farbuję je sama w domu, może to kwestia farby. Tylko po samym zabiegu ładnie wyglądają, a jak kolor zaczyna się zmywać to już mi się nie podoba

Edytowano przez cicha22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nr 1 to dermokosmetyki Klorane z masłem cupuacu. Nawet bardzo suchym i zniszczonym włosom przywracają miękkość, połysk, są odpowiednio odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×