Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markotka

której z Was udało się wyleczyć z hirsutyzmu???

Polecane posty

Gość contigooo
Kurde, laski, też mam hirsutyzm, ale nie płaczę tak jak Wy :D na prawdę są gorsze rzeczy na świecie, a to, że mam kłaki na brzuchu, w dole pleców czy mam wielki busz w majtkach to przecież nie koniec świata. Na twarzy wyrywam, na szyi pęsetą wydłubuję, na piersiach co dłuższe i ciemniejsze wyrywam. Ale za niedługo pójdę do endokrynologa, bo gin już stwierdziła policystyczne jajniki. Mam nadzieję, że jak dostanę anty to podlecze tez trądzik, a włosy sobie wyrwę i moze przynajmniej nie będą wyrastac mi krzaczory na udach i brzusiu. Mój chłopak ma mniej niż ja :D a on wie o moim problemie i bardziej martwi go sprawa mojej płodności, na która PCOS wpływa przede wszystkim :) a lat mam 19 i hirsutyzm zauważyłam u siebie gdzies w lecie 2017 kiedy musiałam golic sie wiecej przed wyjsciem na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony i anty to żadne wyjscie.mozesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomoc. Niestety ale wielu osobom hormony pomogły na chwilę.. Po odstawieniu tabletek problem wrócił i to mocniejszy. Pozatym hormony wpływają też na. Płodność. Pcos się nie leczy, dopiero jak ma się problem z zajściem w ciążę dobiera się terapię ale nie oparta na tabletkach anty! To świństwo. Zresztą jak wykupisz poczytaj ulotkę. Acha.. Jakby były cudowne lekarstwa na hirsutyzm nikt by na to nie cierpiał. Mam już to odkąd pamiętam, mam też pcos i haschimoto. Jestem szczęśliwa mama 3latki i jakoś daje rade. Ale nigdy i na żadne skarby nie dam sobie wcisnąć tabletek anty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam grupę wsparcia na fb hirsutyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość089
Mam tak samo niestety, już od dłuższego czasu. Mam 16 lat i bardzo mi to doskwiera mam włosy na plecach, brzuchu, piersiach i rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam ! Mam pytanie . Jestem brunetka i mam meszek od ucha w dół oraz obok żuchwy . zaczęły pojawiać mi się białe włoski cienkie na brodzie oraz pod broda. Mam lekki jasny meszek na piersiach i pomiędzy nimi . Od pępka w dół i górę pasek z czarnymi krótkimi i delikatnymi włosami . Czy to jest hirsutyzm ? Mam endokrynologa za 2 tygodnie i nie mogę wytrzymać z nerwów . Jestem dodatkowo po 2 poronieniach . Możecie napisać mi jak to się zaczyna ? czy moje objawy się na to kwalifikują ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Witam panie. 
powiem tak.... naprawdę nie macie się czym przejmować. 
jest mnóstwo facetów których kręci owłosienie u kobiet i myśle ze nie macie zbytnio się czym przejmować. Wiadomo w lato nad wodą możecie czuć dyskomfort ale w łóżku z facetem już nie. Pozdrawiam was 

sam mam dziewczynę z zarostem i jestem z nią mega szczęśliwy 

pozdrawiam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×