Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daglezja

Meble - co o nich myslicie ?

Polecane posty

Podobaja Wam sie te meble ? http://www.brw.com.pl/ chodzi mi o kolekcje RESET i o kolor wenge ( bardzo ciemny )i zlota wisnia (sredni) ??? chcialabym kupic wlasnie szafke pod telewizor, komode, jakies półki , ławe i stól oraz krzesła i tyle... Mam pytanie : ktory kolor wam sie podoba ? Co myslicie o takiej kolorystyce : do tych ciemnych taki żółty jak na zdjeciu... a do tych srednich oliwka :) do tego jasna sofa - kremowa.. PS Moze to i nie miejsce na ten temat, ale po slubie zwykle sa remonty i urzadzanie gniazdka wiec moze ktos mi podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi ? zalozylam drugi raz, bo wczesniej sie pomylilam... pytam sie o zdanie - nie od tego miedzy innymi jest forum ? jak nie masz nic do powiedzenia to daj mi spokój !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem doprawdy
można pytac kogoś o tak osobiste upodobania? co z tego, że 5379 głosów powi ci, że są ok, a drugie 5783 powie, że beznadziejne...podejmiesz wtedy decyzję?!?! ło matko...a zapytasz nas też, czy masz dzisiaj się kochac z mężem, czy nie? co zrbić na śniadanie i w jakiej koszuli nocnej będzie ci lepiej - z frękawakmi, czy bez? głupota na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile mi sie wydaje ja nie pytam ktore mam kupic tylko o to ktore sie bardziej podobają i czy sie wogole podpobają - ciekawa jestem i tyle a kupie i tak te ktore mi sie podoabają, choc nie wiem jeszcze czy wogole bedzie to brw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładne
nowoczesne a jednocześnie w stylu lat 60-tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtansze nie sa ale faktycznie to srednia półka... Wole zmieniac meble co 5 lat , no moze 6 niz miec te same meble przez 10 lat :P Po prostu sie znudza!!! Ale barachla tez nie chce kupowac... Najgorsze wg mnie meble ma abra - fuuuj wszystko co z abry jest w tandetnym stylu, mimo ze ceny troszke wyzsze niz brw... Oprocz krzesel - bo krzesla widzialam ladne... znacie moze jeszzce jakies sklepy z meblami, ktore maja str internetowa i ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeńka
dziewczyno te meble maja sie tobie podobac a nie nam!!!!!!!!!mi to jest naprawde obojetne jakie ty bedziesz miec meble i sadze ze ciebie rownie nie interesuje umeblowanie mojego domu!!!!SAMODZIELNOSCI TROCHE!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mona - dlaczego sie nie przyjąl? A tobie ktory kolor sie bardziej poodba i co myslisz o moim polaczeniu kolorystycznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy nie rozumiecie ze pytam sie z CIEKAWOSCI !!! Ja akurat nie naleze do osób, które beda sie zdaniem innych kierowaly w takich sprawach... Owszem, interesuja mnie opinie na temat mebli, moze ktos mial, moze ktos cos napisze o jakosci... Z tego co slyszalam nie jest najlepsza ale zle tez chyab nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie powiedzialam wieszco-mam podobny problem bo tez szukam mebli ale mam zupelnie inny gust wiec zabardzo ci nie podpowiem, jezeli sie tobie one podobaja to je poprostu kup i nie pytaj nas o to-to twoja decyzja mi wogole te kolory nie podchodza-wole jasne naprawde nie mam zdania:) a chetnie bym ci pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz zdania ? podobaja sie albo nie:) Mi sie podobaja nie wiem jeszcze które, bo bardziej te ciemne, ale mam pokoj od polnocy wiec musze to przemyslec, zeby za ciemno nie bylo, te jasniejsze bylyby lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka zasadniczka
Nie wiem , coście się nagle rzucili na laskę , bo się pyta o zdanie. Kurwa każdy tu się pyta - a co byście zrobili? A zerwalibyście ? A czy powinnam daćmu szanse? A to ? A śmo? A jużzwłaszcza róża pustyni - co drugi topik na ślubach to jej , a nagle , osobiście przez autorkę poproszona o wypowiedź , zbywa jąjakimś byle czym . Nie ma zdania. A sama , jak zostaje w swoich durnych , dziecinnych topikach sama , to wydziera się "no komentujcie!!!jaką piosenkę dla mamy ? a jakie kokardki? a jakie wstążeczki? a zdjęcie , z cmentarz , a kółeczko?". Co do pytania , te meble nie wyglądająna jakieś ekstra trwałe , ale skoro mówisz , że nie zależy Ci na tym , żeby przetrwały pół wieku , to spoko. Bardziej podobająmi się te ciemne. Wydaje mi się , że żółóty kiepsko wygląda z tymi ciemnymi , bardziej pasują moim zdaniem chłodne kolory - zimny spłowiały niebieski jak na zdjęciu , szary , chłodny odcień brązowego ewentualnie dla rozjaśnienia pomieszczenia część na biało . Żółty jak dla mnie jest w tym zestawieniu jakiś przaśny. Oczywiście jak chłodne ściany i meble , to jakieś dodatki ożywiające , żeby nie było w domu za smutno :) A do tych jasnych oliwkowy może być , może nawet bym siępokusiła o dość jaskrawy odcień - nie taki całkiem oliwkowy , taki oczojebny ,soczysty , jaskrawy , ale nie trawiasty , tylko taki jaśniejszy,bardziej żółty :) Albo na czarno i kremowąsofę , tylko trochę niepraktycznie ;) W każdym razie meble fajne , podobają mi się , proste , bez żadnych szkaradnych ozdobników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka zasadniczka
Ale jak masz pokój od północy , to może pomaluj go na słonecznikowy kolor , a do tego daj sobie białe mebelki - będzie rozweselać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczko zasadniczko --> dzieki za opinie:) Zielona oliwka mi sie marzy, własnia taka z lekkim odcieniem zółci - ech trudno to opisac... Niebieskie i zimne kolory odpadaja, bo nie czuje sie w nich dobrze... Co do białych mebli to tez miałam taki pomysł, ale że chce miec taką sypialnie, to chyba zrezygnuje.. A chcialam wlasnie biale mebelki i do tego zółte sciany... takie wlasnie slonecznikowe :) czy ktos zna strony z fajnymi meblami - chetnie obejrze :) No a gdyby miały ceny to byloby super :) PS Zastanawiam sie jeszcze nad jednym, poniewaz pokój jest prostakatny, dlatego aby go optycznie zmniejszyc moze zamontuje na krótszej scianie panel a na nimk półki ( ta deske ) jest ciemny, wiec powinny sie proporcje nieco wyrównac... PS A co do niektórych osób - chyba kazdy kto bedzie urządzał mieszkanie lubi o tym pogadac wiec co zlego w tym, ze sie na forum zapytałam o opinie ? Przeciez nie zmuszam nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja powiedzialam ze mi sie podobaja alemam inny gust wiec bym takich nie kupila, wole jasne kolory nie bede ci mowic ze masz kupic jasne bo mi sie jasne podobaja-o to mi chodzilo mowiac ze nie mam zdania tobie tez niektore moje pomysly sie nie widzialy, a widze ze nie lubisz krytyki :) a czepialas sie mnie oj daglezjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie obrazaj, nie mam nic przeciwko tobie mowilam ze mam tez taki problem,wiem ze sa rozne gusta i gusciki i tyle tez samo jes trodzai mebli a kup jakie ci sie podobaja to znaczylo wlasnie to ze jestduzo ludzi ktorzy wola cos innego i nie doradza ci wlasciwie, dla jednych ciemny kolor jest ok a dlainnych nie,to naprawde kwestia dgustu a nie uprzedzenia co prawda mialam juz wybrane meble w bardzo jasnym kolorze(jasniejszy od buku) aleprzerzucilam sie na ciut ciemniejsze,jednak takie bardzo ciemne domnie nie przemawiaja,a skoro mowiasz ze masz pokoj od polnocy to naprawde ciemne moga przygasic pokoj-a o to przeciez nie chodzi:) przemysl za i przeciw,napewno dojdziesz do prafnego wyboru- moge tylko powodzenia zyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona dlaczego nie lubie krytyki ? PRZECIEZ TY MNIE NIE SKRYTYKOWALAS !!! Napisalas ze nie masz zdania - rozumiem - ty na wiekszosc tematów nie masz zdania, a jak juz masz, to szybko zmieniasz pod wpływem wypowiedzi na tym forum na przykład :P:P:P Poradziłas mi : jezeli sie tobie one podobaja to je poprostu kup i nie pytaj nas o to no wiec ja chcac ci takze poradzic napisałam to samo :P wiec to Ty sie czepiasz zamiast ładnie za porade podziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez dziekuje,kazda wypowiedz jestdlamnie wazna,bez znaczenia czy milaczy krytyczna,to czemu sie zloscilas na odpowiedzx cooltury???? chodzilomi o cooltury krytyke ,bo ja faktycznie cie nie skrytykowalam a zebys wiedziala zdania juz nie zmieniam:))) a to ze masz o to nie pytac nie bylo zlosliwe :) naprawde proponuje zgode i powrocxenie do tematu twojegopostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka zasadniczka
Chcesz ogólnie zmniejszyć pokój czy zrobić bardziej "kwadratowe" i mniej "tramwajowe" proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zrobic bardziej kwadratowy... Bez specjalnego efektu zmniejszenia, bo pokój ma max 20 m2 wec nie jest specjalnie wielki:( NIENAWIDZE PROSTAKĄTNYCH POKOI !!! proporcje scian sa mniej wiecej 4:3 może troszke wieksze.. Sofa bedze musiala stac przy dłuższej scianie :(:(:( Wiec telewizor takze (naprzeciwko ), dlatego na długiej scianie chciałabym własciwie tylko szafke rtv , na jednej krótkiej scianie jest okno, a na drugiej krótkiej moze zawiesiłabym ten panel z półkami i jakas komode postawiła... Ewentualnie pomaluje na ciemniejszy kolor niz reszta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka zasadniczka
To , co pomalujesz na ciemny kolor , będzie się wydawało mniejsze. To tak jak noszenie ciemnych ubrań - optycznie pomniejsza.Jeżeli do tego będzie to zimny kolor , to ta ściana będzie się wydawała bardziej odległa , co jeszcze bardziej wydłuzy pokój w tym kierunku , w którym i tak jest długi. Jeżeli rozważasz możliwość różnych kolorów na ścianach , to krótsza ściana powinna być jasna i w ciepłej barwie. Najlepiej jak ją całkowicie wypełnisz poziomymi elementami - choćby półkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi sie wydawało odwrotnie... ze krotka sciana powinna byc na ciemno, wtedy sie przybliza i pomieszczenie wydaje sie bardziej kwadratowe...... Musze to przemyslec ... Moze mi sie cos pomylilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietaj że ciemne
farby trzeba kupować z mieszalnika , są na przeźroczystych podkładach i kosztuja majatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillla
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?cattype=sub&topcategoryId=15585&categoryId=15630&parentCats=15585*15626&storeId=19&catalogId=10103&langId=-27 http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15585&catalogId=10103&storeId=19&productId=59610&langId=-27&parentCats=15585*15626 a ja pytam o opinie na temat tych mebli wprawdzie oba mi sie jakos tam podobaja, ale kupuje swoja pierwsza kanape. ma sluzyc do spania na co dzien wiec na pewno musze uwzglednic rozne rzeczy na ktorych zupelnie sie nie znam dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×