Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczesliwy Kochanek

odmiana sexu analnego

Polecane posty

Gość Szczesliwy Kochanek

Moja dziewczyna po 2 probach anala nie chce dalej tego robic, bolalo ja, nie potrafila sie wyluzowac. Chyba przeszkadza jej swiadomosc, ze dotykam ja w brudnym miejscu, bo jest osoba wyzwolona i bez zahamowan. Za pierwszym razem byla chetna, za drugim zrobila to na moja prosbe. Sex analny wyszedl ode mnie, bo mam doscy malego penisa, ok 10-11cm w wzwodzie, obwod tez slabiutki i mam problemy z czuciem czegokolwiek w pochwie. Lubie jak moja dziewczyna bije mi konia albo jak wchodze w nia razem z jej paluszkami, zeby bylo ciasniej. Kochamy sie, wiec poszlismy na kompromis. Ona ma w 99% przypadkach orgazm lechtaczkowy, wiec najczesciej zanim wejde w nia, pieszcze ja reka i doprowadzam do orgazmu, po czym moge wybrac jak skoncze. Moge jej nasikac na brzuch, do jej buzi, moge to zrobic wlasna reka albo daje jej mojego miska do reki i sama konczy swoja dlonia. Jak chce do buzi, to albo pozycja 69, albo ona zjezdza do partetu i bierze w usta albo kleka przed mna i sam sie doprowadzam do orgazmu onanizujac i w ostatniej chwili wkladam jej w usta i tam koncowymi ruchami koncze wytrysk. 3 ostatnie razy to odmiana seksu analnego. 2 razy byla pozycja klasyczna, kiedy ja na niej i konczylem nie tyle w jej pupie, co w wejsciu do odbytu. Ona polozla sie na brzegu lozka na plecach, rozlozyla nogi, ja kleknalem miedzy nimi, wziela mojego misa do reki i piescila sie nim po lechtaczce, a to juz bylo po jej orgazmie. W momenci, kiedy bylem juz bliski wytrysku, naprowadzila mnie na swoja dziurke dupciowa i przylozyla i ostatnie kilka ruchow to bylo lekkie wsuwanie, takie na pol centymetra do odbytu i to mi wystarczylo do wytrysku. Sposcilem sie w jej tyleczek, bo az poczula strumien w srodku. Jej to odpowiadalo, bo odbylo sie bez bolu. Ostatni raz byl odmiana takiego anala, ona wypiela mi tyleczek, ja konczylem wlasna reka i przed samym wytryskiem oparlem fiuta o jej rowek i sciagalem skorke, jak wytrysnalem to jakby w dupcie do srodka, mailem takie uczucie a znow bylo plytko i jej to odpowiadalo. Mysle, ze za ktoryms razem w koncu zacznie jej to pasowac i bede mogl wchodzic gleboko i na spokojnie sie spuszczac. Jak widzicie, nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonso riviera
ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anus
dzięki chłopie, że podzieliłeś się z nami tą niewiarygodnie optymistyczną historią pozostaje tylko miec nadzieję, że twoje love story zmieni życie niejednego z nas jak będziesz miał jeszcze jakieś problemy, to wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus ------- dzieki Twoje słowa bardzo mi były potrzebne po przeczytaniu tego \"szczesliwego człoweika" dla którego zaden problem w zyciu nie jest przeszkoda ,rece opadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty taki
alfonso riviera co ty taki zgorzkniały jesteś ?? sexu Ci brak czy co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są niestety
same małolaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofam romana
ech z Toba sie nie da prowadzic cywilizowanej rozmowy:-O opadły mi juz ręce siedź sobie sam w tym topiku :-O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy Kochanek
Wydaje mi sie, ze wielu facetow zazdrosci mi, ze moge sobie zwalic konia przy mojej dziewczynie i ze moge skonczyc tam gdzie mi sie chce. Masa kolesi robi z laskami anala albo orala, ale jak chca sobie zwalic konika przy kochanej, to od razu slysza TY ZBOCZKU. A ja uwielbiam sobie dogadzac przy mojej niuni i ona jest zadowolona, jak koncze w jej buzi albo na rowku pupciowym. Robienie laski jest meczace a przyjmowanie fiutka w pupe bolesne. Dziewczyny, ulatwiajcie sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
lachociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anuska
oplulam monitor ze smiechu hahhhahaahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z jednym masz racje-od robienia laski boli mnie zawsze szczeka..poza tym od kad zobaczylam zdjecie lodziary,to mam straszna awersje do lodow...dziewczyna przez to ze pare lat robila lody nie miala przednich zebow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybilaje sobie penisem
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matko
i córko - ale jazdaa :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od robienia loda
robia sie obwisle policzki. Pamietajcie, wkladac prostopadle do linii gardzieli, a nie w pchac w poliki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja rezygnuje
nie chce mwygladac jak buldog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibratorrrrrrrrrrrr
wzruszyłam sie niezmiernie gratulacje jak juz osogniesz swoj cel to daj znac i pamietaj jestesmy z toba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Szczesliwy, nie przejmuj sie tymi glupimi komentarzami! I co dziwne wiekszosc pisana przez meska czesc populacji, czyzby mieli z tym jakies problemy? Ja sama mam duza ochote na anala ale jakos sie spinam zawsze w ostatnim momencie i mnie boli. Moze wiec sproboje tak jak mowisz, zeby chlopak skonczyl nie calkiem w srodku tylko "w wejsciu" :) A jesli chodzi o pozycje to slyszalam ze wbrew pozorom mniej boli jak sie lezy na plecach a nie na brzuchu. Co Twoja dziewczyna o tym sadzi? W ogole to lubie facetow z takim podejsciem. Bylbys dobrym kochankiem w mojej ocenie (ale na pewno nie tak fajnym jak moj chlopak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy Kochanek
śpię starym w nogach, bo się boję duchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsliwy kochanek
Co za denbil ze mnai, ze atk nałgałem, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka_07
Łech, dla mnie sex analny jest obrzydliwy, sorki, ale tak uważam. A twoja dziewczyna, szczęśliwy kochanku, musi cię bardzo kochać, że zgadza się na to \"nic na siłę\". Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virbatorrrrrrrrrrrrr
ktos tu kradnie nicki no znowu ktos kradnie niki !!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
a moze spróbowałbys zamienic sie rolami z partnerką? Jak masz małego to faktycznie niewiele zdziałasz. Wex przykład ze mnie. mam tylko 11cm ale znalazłem sposób na udany seks. Postanowiłem oddawac sie analnie chłopakom i wiesz co ci powiem.seks analny jest fajny! Spróbuj ,moze ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Liza Torka
Genialna metoda warta umieszczenia w podreczniku seksuologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
sikasz jej do buzi? Ohyda..... A kibla nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasilianka
polacy wogóle nie potrafia pieprzyć,są debilami ktorzy tylko mysla o sobie i swojej przyjemności a nie partnerki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotmiszcz Cipensja
Nie pozostaje nic innego tylko zgodzic sie z powyzszym wpisem Brasilianki. Smutna prawda ze Polacy to niestety cieniasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takiego wała
"brudnym miejscu" ??????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×