Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadzidziusiana

testy owulacyjne

Polecane posty

Gość zadzidziusiana

czy ktoras z was stosowala? jak one dzialaja? jak sie ich uzywa? ile jest w opakowaniu i jaka jest cena? Bardzo dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość drogie
Nie pamietam dokładnie ale kosztują coś ok 80 zł w opakowaniu jest chyba 6 szt, zapytaj dokładnie w aptece bo ja musiałam zamowić. Stosowałam w jednym cyklu nic nie wykazaly a to dlatego, że w moim przypadku jajeczkowanie występuje w 18-19 dniu cyklu a ja stosowałam standardowo tak jak było napisane na opakowaniu. Chciałąm mieć pewność, że nie ma wcześniej jajeczkowania. No i w tym samym cyklu zaszałm w ciążę. Obecnie mam 1,5 rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzie za odp
a w ktorym dniu cyklu jest napisane zeby stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro możesz kupic tesy od ewyanalityk, są conajmniej połowę tańsze od tych z apteki i czulsze a robi sie w różnych dniach cyklu w zależności od długości cyklu, wszystko opisane jest w instrukcji, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość drogie
Właśnie wszystko zależy od długości cyku w ulotce jest to napisane ja dokładnie już nie pamiętam bo robiłam to w sierpniu 2003. Sorki. Może coś w internecie znajdziesz na temat produktu i jak go stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×