Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneet

domowe sposoby na ból gardła

Polecane posty

czy ktoś zna domowe sposoby na ból gardła, dopadło mnie wczoraj a dziś już strasznie piecze i do tego katar sie przyplątał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to okropne, ale pomaga ponoć płukanie letnią wodą z solą... albo naparem z szałwii do picia może mleko z miodem (niektórzy dodają jeszcze masło) na pewno herbata z cytryną lub sokiem malinowym z tabletek pomaga Cholinex, choć ja wolę Halset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mnieieie
woda z sola- 3/4 szklanki wody letniej,przegotowanej,do tego łyzka soli i płukac tym gardło... w smaku straszne ale skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 15 minut ssij plasterek cytryny(potem wypluj! ) Trochę nieprzyjemne ale pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo korzystamy w domu z inhalacji samą solą fizjologiczną, świetnie nawilża i udrażnia zatkane drogi oddechowe. Co do urządzenia to mamy włoski Familino marki Flaem (novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja). Nic się nie psuje, nie zużywa, gwarancja jest dożywotnia także to już o czymś mówi jeśli chodzi o trwałość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygraliśmy u syna z przedłużającym się stanem zapalnym górnych dróg oddechowych, dzięki inhalatorowi właśnie. Inwestycja za około 200 złotych, a urządzenie klasy premium Novama Familino Pro. Co mogę powiedzieć? Dożywotnia gwarancja drzwi do drzwi faktycznie jest i to potwierdziłem. Cichy sprzęt, maska niezawodna, oddycha się super i jest dopasowanie do dolnych i górnych dróg oddechowych. W takiej cenie niczego lepszego nie znajdziesz, a możesz mi uwierzyć, bo bardzo długo tego modelu akurat szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.07.2019 o 13:48, Gość Gość napisał:

Wygraliśmy u syna z przedłużającym się stanem zapalnym górnych dróg oddechowych, dzięki inhalatorowi właśnie. Inwestycja za około 200 złotych, a urządzenie klasy premium Novama Familino Pro. Co mogę powiedzieć? Dożywotnia gwarancja drzwi do drzwi faktycznie jest i to potwierdziłem. Cichy sprzęt, maska niezawodna, oddycha się super i jest dopasowanie do dolnych i górnych dróg oddechowych. W takiej cenie niczego lepszego nie znajdziesz, a możesz mi uwierzyć, bo bardzo długo tego modelu akurat szukałem.

Zdecydowanie tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×