Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebusia21

wkurzają mnie pytania na forum o objawy ciąży-/

Polecane posty

Gość ebusia21

wystarczy wpisac w google OBJAWY CIĄŻY i wyjdzie cała lista!!!a tak pozatym co strona na forum to pyt, objawy ciąży, albo czy Jestem z ciąży??KOBIETKI od tego są testy ciążowe i Ginekolog żeby taką eweniualność stwierdzić bądź wykluczyć...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czegos tu nierozumiem
Nierozumiem.... to od czego jest to forum? Wydawało mi się, że tutaj porusza sie tematy ciąży i macierzyństwa. Jeżeli chcesz poruszać inne tematy to przenies siena inne forum. Ja akurat nigdy nie pytałam o objawy ciąży, bo kiedyś już przez to przechodziłam więc objawy ciąży są mi doskonale znane. Ale doskonale rozumię dziewczyny które przezywają ciąże po raz pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
ja teżczegoś tu nie rozumiem, zaprzestajcie produkcji testów i zwolnijcie ginekologów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie popiera w 10000
albonawet jak jakas tam jedna z druga ma watpliwosci to niech cofnie sie do poprzecnich topikow a nie wciaz iwciaz zaklada nowy ...paranoja kto o zdrowych zmyslach pyta obcych o tak wazna sprawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym to inaczej ujela : ktora kobieta( nawet 16-17 letnia dziewczyna) nie zna jakis najbardziej banalnych ipodstawowych objawow jak zatrzymanie miesiaczki,mdlosci,itp... to po topisze na forum z pytaniem ze ,,,\' nie mam @ a powinnam miec 5 dni temu,,,,czy to ciaza \"???:P a skad tu ktos ma to wiedziec?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
wlasnie, przeciez nikt w jej macicy nie mieszka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijanka
no tak,,,ale jaka rada na takie pusciutenkie debilki ? moze apeldo mniej pustych (ktore im odpowiadaja) o ignorancje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
jestem w 26 tyg ciąży i napoczątku pierwsze co jak nie miałam okresu poleciałam po test a pozniej do ginekologa! od tego są lekarze i te testy :) no ale cóż...nic nie poradzimy kobietki na pustotę niektórych dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
ale jeszcze jedno z pytań które doptrowadzają mnie do szału jest cytuję : Jestem 20 tyg ciąży, dzisiaj rano zobaczyłam krew na bieliźnie... nie wiem co mam robić, czy któraś z was miała podobną historię??? niektóre ciężarne takze niestety nie wiedzią ze w takich przypadkach należy zwrócić sie do Lekarza lub natychmiast do szpitala!! załamka :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zapominajcie
że najważniejszym objawem ciąży według tutejszych dziewczyn są bolące piersi. Bez tego w życiu nikt się nie domyśli, że jest w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my dear
to co robimy z zalozycielka topiku tego typu tresci ?>??///P)P)P)P)P)P)P)P)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka27
dziewczyny, wy chyba nierozumiecie kogoś kto od wielu lat stara się o dziecko i co miesiąc nerwowo wyczekuje objawów ciąży. Każdy zauważony przez te dziewczyny objaw ciąży daje im NADZIJE. ech... wy i tak tego nie zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
nie badzcie takie madre i zarozumiale jak was kluja galy to nie zagladaj co pisze ,nie interesuje cie sprawa ciazy to niech cie oczy nie swedza ,a ty po cholere zakladasz ten zasrany topik by buntowac innych obys sama iedys zaszla w ciazy i gowno wiedziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komisarz Cipensja
Mnie tez takie pytania wkurzaja. Chcialbym sie za to dowiedziec czegos na temat etiologii ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
Przemadrzala glupia babo daj ludzia spokuj w zadawaniu pytan po to jest forum pusta ,slow nie mam do takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
Komisarz jak cie wkurzaja takie pytania to po cholee pytasz o etiologie cymbale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha,ha, pewnie wypowiadaja sie te same osoby pod roznymi pseudonimami a sa topewnie te,ktore zakladaja te nieszczesne topiki :P:P:P:P prosze bardzo,zostalzalozony topik z prosba o linki dot,ciazy i tojest swietny pomysl,a nie, o bolace piersi i kolor sluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
Monia odnosze dokładnie to samo wrażenie, no cóż są ludzie i parapety, szklanki i filiżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
a tak pozatym do DOKŁADNIEM ja jestem w ciąży!! i dlategon właśnie załozyłam ten topik :) bo uwarzam ze wszelkie wątpliwości co do tego czy jesteś bądź nie jesteś w ciąży powinien rozwiać bądź potwierdzić lakarz:) a tak pozatym powinnaś wiedzieć że każda kobieta przechodzi ciąże troszke innaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
a i jeszcze ten text obiś sama zaszła w ciążę i gówno wiedziała: tak właśnie było ale od tego mam Ginekologa by sie czegoś więcej dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
Wiez embusia jak sama jestes w ciazy i nic nie wiedzialas tylko lekarz ci wszystko powiedzial to poco wogole tu jestes na forum o ciazy nie rozumie cie wogole kobieto jestes zarozumiala i nie wiesz sama o co ci chodzi daj ludzia spokoj w zadawaniu pytan cwaniaro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
ja na pszyklad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy dwa miesiace przed porodem, a brak okresu zwalalam na mizerna diete bo jestem puszysta i chcialam sie odchudzic a tu nic brzucha nie ubywalo mimo moich usilnych staran. takie problemy nalezaloby poruszac na forum. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o MATKO 1
CO ZA IDIOTKA DOKLADNIE--------MAM NADZIEJA ZE WSZYSCY TO PRZECZYTAJA I BEDA MIEC BEKE Z CIEBIE :p:p:p:p:p BUAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!! EBUSIU NIEPOTRZEBNIE ZAKLADALs ten topik kochana , zobacz same kretynki tu sie odzywaja,wiadomo ze jakktoras z tych idiotycznie pytajacych przeczyta temat tego topiku to specjalnie tu wlezie zeby sie wybronic z tego ze durnowato pyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez wrrrrrrrrrrrr
pomozcie ! juz 9 miesiac nie mam okresu i znacznie powiekszylmi sie brzuch czy to moze byc objaw ciazy? jak myslicie!?prosze>? to dla mnie wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
mi nie chodzi o to zeby ktokolwiek sie tłumaczył z durnych pytan wyrażam tylko swoje opinie na ten temat i tyle :) a jak której kolwiek to przeszkadza przykro mi bardzo..i teżtak czasem bywa :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
do dokładnie--a jesteoś dowiedzieć tylko zeby sobie pogadacm nie po to zeby sie czegos dowiedziec ale żeby sobie uprzymilić czas w domku i pogadac z babeczkami w moim miesiącu i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
dzieki za podstawianie sie pod moj pseudonim ciaza 2 miesiace przed porodem,dlugo ktos musial myslec . Ebusia-wszystkie tu jestesmy po to aby sobie pogawedzic i moze ty tego nie zauwazylas ale kazda ma jakies pytania i co robi -poprostu pyta ,ja tez sie staram o dzidzie dotego z zawodu jestem pielegniarka i wiesz wybacz ale lubie sie wymieniac wiadomosciami ,pytac jesli czegos nie wiem ,lekarz jest po to by cie badac i odpowiadac na twoje pytania teoretycznie ,lekarz nigdy byc moze w ciazy nie byl i nie ma takiego doswiadczenia jak nasze kolezanki ktore rodzily ,wyglada na to ze jak urodzisz nie udzielisz nikomu rady ani tez nie odpowiesz na pytanie jesli ktoras ci zada poslesz ja do lekarza-powodzenia ci zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
mi chodzi o konkretnie to jedno pytanie a do pozostałych nie mam nic !!! wiec czytaj dokładnie o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×