Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

penelopa skalska

ale cisza...wszyscy w objęciach Morfeusza...

Polecane posty

Gość a czy moge się
to sobie mogę załozyć skoro pomaga w piciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok im więcej tym lepiej mogę polewać hihihih wirtualnie nio i ja w realu hihi czasami będę was zostawiał na troszkę nio bo będzie trzeba uzupełniać szklaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie więc pijmy do rana obiecuje swoją obecność martini i oliwka ja wino+wódka+sok ( lód+cytryna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa bo to się znowu źle dla mnie skończy :-P a poza tym ja po alkoholu łatwa jestem :-P ;-) poproszę browarka, chyba że macie Balantines`a ? ;-) z lodem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok24l a masz moze żubrówkę z sokiem jabłkowym ?? ja tak lubię :-) penelopo , ja aż tak dobrze nie znam *drema* żeby Go nie tylko do popijawy przygarniac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku :classic_cool: ale browara czy łiskacza ? no ja cię też nie znam żeby tak zaraz nie tylko do picia - a penelopa to wie jak mnie podejść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem że dziś piję a dopiero jutro poczuję alkohol więc ja będę pilnował wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy penelopa że niebezpiecznie będzie - ja też po alkoholu nie mam granic :-) ale ostrzegam, mam też wtedy jeden problem natury technicznej ... :-0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Arleta wtopy nie było - jestem facetem - tak tylko napisałem żeby śmiesznie było ;-) bo to przeciez o kobiecie się mówi \" laska pijana dupa sprzedana\" ;-) no .... a ja tez tak mam .... ;-) :-P ale ciiiii nie mówcie nikomu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok spoko - byleś mnie nie dotykał penisem - to możemy zrobić jakies figury geometryczne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to ja już nic nie kumam:o dajcie mi sie lepiej napic :o p.s. ja po alkoholu nie mam żadnych perturbacji i zachowuje pełną kontrolę , chyba ? przynajmniej tak mi wszyscy mówią na drugi dzionek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa problem w tym, że zadziałać zadziała, ale może nie chcieć przestać działać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×