Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eldżi

ale cisza- część II, chłopcy od winka są proszeni do mnie !

Polecane posty

ja zawsze padam pierwszy wiec wygralas,ale zawsze mozna mnie obudzic tylko rzecz w tym jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
Ksawers jeśli wino działa na Ciebie usypiająco, to ja nie wiem czym cię tu robudzić...no chyba że masz gilgotki :D Kruchy- pisz, pisz, bo się pogniewamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu zong bo mam wiec tym razem ci sie udalo,a winko bardziej mnie rozpala niz usypia,tyle ze pora jakas taka ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
Ksawers a jak się zwie Twój pies, no i jakiej rasy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
ha ha :classic_cool: no więc- gili gili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
Jak szaleć to szaleć :) a Ty Kruchy masz gilgotki ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to juz tak wyglada jak kobieta pozna czuly punkt faceta to od razu to musi wykorzystac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
no prosze, jasnowidza mamy w naszym jakże skromnym gronie :) może przepowiesz mi co mnie czeka w przyszłości ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
o przepraszam, Ksawers- sam chciałeś żeby Cię rozbudzić, a ze trafiłam w Twój czuły punkt , no cóż, ma się to wyczucie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys u takiego bylem mi i calej reszcie moich znajomych przepowiedzial wyjazd za granice,troche z tego bylo smiechu w sumie cale towarzystwo bylo na gazie a tu masz ... nie minelo pol roku i wyjazd dla calej paczki i jak tu mu nie wierzyc hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
Kruchy a nie dałoby się tak po trochę o wszystkim? a jeśli już muszę wybrać jedno to opcje pierwszą poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
mam wystawić dłoń, czy samo skupienie się wystarczy? a może jakieś dane osobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam wszystkich,udanych wrozb zycze i mam nadzieje ze sie jakos na sibie natkniemy ps.dzieki za towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
Nie było mnie przez pare minut- myłam zęby :D Dobranoc Ksawers- śpij smacznie i sniej kolorowo! A Ty Kruchy coś tu kręcisz, a może numerologią też się zajmujesz co ?:D jak mi coś przepowiesz to wtedy pogadamy o numechach :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
numerach :) mała poprawka :) ja już chyba dzisiejszej nocy wina pić nie powinnam:) Ksawers- no i wygrałam :) martwi mnie tylko jedno- czy moje bilgotki były takie słabe skoro spac poszedłeś? musisz mi to wyjaśnić przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
bilgotki hehe :D no ładnie :) Przystojnego bruneta powiadasz, hmmm, brzmi zachęcajaco, ale wciąż mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldżi
czołem Ove :) Kruchy to co z tym brunetem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×