Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POGUBILAM SIE

!!!!!!!!!PROSZE O PORADE!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość POGUBILAM SIE

czesc!mam problemik jak tysiace innych,bardzo bym prosila o porade kogos obiektywnego. jakis czas temu poznalam chlopaka,jest on ode mnie mlodszy 2 latka ale to nie jest istotne.Bardzo mi na nim zalezy i On zdaje sobie z tego sprawe(nie raz dalam mu do zrozumienia ze chciala bym z nim byc,lecz nigdy w prost tego nie powiedzialam)problem polega na tym iz On zachowuje sie dwuznacznie-raz okazuje ze mu na mnie zalezy,a potem wycofuje sie.Nie wiem co o tym wszystkim sadzic:( Jego zachowanie powoduje to iz zaczynam sadzic ze On nie chce sobie zamykac "furtki"To ze wie jak mi na nim zalezy,powoduje u niego odczucie ze ja bede zawsze,ze kiedy bedzie chcial to przyjdzie a ja mu wpadne w ramiona poradzcie mi co mam zrobic zeby wkoncu sie zdecydowal i podjal jakas decyzje...ja nie chce dluzej trwac w takiej niewiedzy,w glowie mam metlik i juz nic nie wiem prosze o powazne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........///////////........
wydaje mi sie powinnas porozmawiac z nim o uczuciu ktory go darzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schne Gesichzge
Do Pogubionej : Kochana, ja mam taki sam problem.Na początku to wydawało mi się,że to pewne,że cos do mnie czuje .Potem doszłam do wniosku,ze on się mna bawi.Po okresie smutku,gdy sobie to uświadomiłam i doszłam do wniosku,że nic z tego nie będzie,on pokazał,że zalezy mu na mnie.Odwazjemniłam to-pokazując,że tez nie jest mi obojętny, a on znów sie wycofał...Poza tym zaprasza mnie na rózne spotaknia,wysyła po nich smsy, aleza to na nich jest taki zimny, chłodny,wręcz chamski,a ja głupia przeżywam to wszytko 😍.Nie powiem mu tego,bo wtedy wyszłoby ,że on jest moją zdobycza, a ja mysliwym..przepraszam, ale cos tu nie gra..Także opinie mogą byc rózne=porozmawiaj,powiedz mu ..,zostawa go etc...Wiem jedno-będę sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada ......
Po prostu nie badź na każde jego zawołanie, musisz mu pokazać, że masz tez swoje życie, swoich znajomych i sensem życia nie jest dla ciebie czekac na niego ... To jedyny sposób, jak mu bedzie na tobie zależeć to wtedy zrozumie, że jednak może ciebie stracić. Na pewno jak bedziesz na każde jego zawołanie to do niczego doprego nie doprowadzi, znam to z autopsji :-d, pozdrawiam, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POGUBILAM SIE
dzieki za wszystkie wypowiedzi,rozjasnilo mi sie troszke...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×