Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzieffczynka

Czy Waszemu mezczyznie tez tak stoi z rana?

Polecane posty

Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy się mylicie. ewolucja pamięta, że rano facet wychodził na polowania... i czasami nie wracał... była duża szansa, że jak zasieje zostawi potomka. udowodnione naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyyy... Dobro Poranny wzwód to efekt nacisku pęcherza na prącie w wyniuku czego mały stoi, sex w takim stanie dla mężczyzny niezawsze jest odczuwalny pozytywnie. Większość myśli tylko o opróżnieniu pęcherza xD A kobiety to rajcuje że facetowi stoi. Troszkę anatomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotencja, wg naukowców, jest oznaką choroby naczyń krwionośnych zwłaszcza tętnic udowych doprowadzających krew do ciał jamistych penisa warunkujących erekcję, zatem poranne erekcje są oznaką zdrowia naczyń krwionośnych i zdrowia ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoi na sikanie. po juz lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mam problem rano ze sikaniem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stoi tylko wtedy gdy go wieczorkiem wymęczę.Robi mi minetkę ja orgazm potem seks dopochwowy ja i on orgazm i kończę lodzikiem i wtedy ciągne tak że jeczy i tryska dlugo z członka a że lubię spermę jego to staram jak najwięcej spić nektaru.Ja byłąm dziewica on prawiczek więc się nie brzydzimy sobą.Raz na tydzień dochodzi do tego analek po lodziku po dłuzszym czasie jak mu stanie.Jak ano nie było seksu to cały dzień mu stał do wieczora gdy sie nim zajęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nienormalny
Kazdy mezczyzna ktory ma duze libido ma poranne erekcje.Nie ma to zadnego zwiazku z sikaniem....Po prostu libido i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nienormalny
Poza tym komus kto ma takie libido staje tez np.podczas jazdy autobusem na tylnym siedzeniu.Jest tam efekt hustania i to powoduje wzwod.Sa tez inne sytuacje w ktorych staje-oczywiscie mezczyznom z duzym libido.Pozostali nie miewaja erekcji w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu stoi i to długo z rana, choć się załatwi dalej pałeczka jest gotowa i korzystam często z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanteeet
penis ma działać ,stać i opadać. Ja mam wiele erekcji krótkotrwałych w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest z tym "staniem" po 50-tce +?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O poranku stężenie testosteronu jest najwyższe. Testosteron odpowiedzialny jest za popęd stąd erekcje poranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies czytalem na temat porannego wzwodu,ze jest to swego rodzaju zabezpieczenie zeby czlowiek po calej nocy nie popuscil moczu gdyz przez noc pecherz sie napelnia moczem,a wiadomo ze przez sen trudniej sie kontrolowac. Jest cos prawdziwego w tej teorii czy raczej bujda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bujda :) To przez wzrost poziomu testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoi stoi, pod sam sufit, co rano sie nadziewam ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego stoi z rana jak stalowy pręt. Po oddaniu moczu dotknę go tylko i już ponownie jest twardy jak kamień. Wykorzystuję ten stan bardzo często, a młodzikiem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak widze ze mojemu mezowi stoi a nie chcemy wprowadzac penisa w pochwe to biore sprawe w swoje rece. Masuje, biore do buzi i prosze zeby sie spuscil na jezyk. Kocam meza od ponad 30 lat.........i jego k***ska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam cwokow piszacych ze ma chec na zonke to od razu widze jego czerwony wiejski ryj i poziom umyslowy rowny Putinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie-warto by sie dowiedziec tego i owego o wlasnym ciele-pisze to szczegolnie do mezczyzn.Dlaczego wy-tak malo wiecie i opowiadacie bzdety na wlasny temat??? Czy to tak trudno poczytac czasem to i owo? Gdy byscie to robili zamiast tylko ogladac idiotyczna papke z TV-szczegolnie tvn i jej podobnych komuszych stacji-to byscie wiedzieli ze poranne wzwody swiadcza o wysokim libido mezczyzny i ze nie kazdy z nas tak ma.Thats it.Tym ktorzy maja wysokie libido staje tez w innych sytuacjach w ktorych nie staje tym ktorzy tego libida wysokiego nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""" gość 2014.03.03 wszyscy się mylicie. ewolucja pamięta, że rano facet wychodził na polowania... i czasami nie wracał... była duża szansa, że jak zasieje zostawi potomka. udowodnione naukowo""""" -----propozycja:przedtem zanim napiszesz nastepne kretynizmy-zrob koniecznie baranka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOJEMU MEZOWI W OGOLE NIE STOI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uwagi na to iż jestem facetem, potwierdzę, że też tak mam z rana, dosłownie jak w tytule tego wątku .. problem jest jeden, brak kobiety obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem + 50 i stoi mi jak stalowa rura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Portos
Mam 70 lat a nie mogę sobie poradzić by wacek się uspokoił co dzień muszę go walnąć i się spuścił by nie bolały mnie jajka . Byłem u pani ginekolog i stwierdziła że jestem zdrów jak ryba , Pokazała mi zdjęcie młodej kobiety która się masturbuje i sama się przekonała jaką miałem reakcję stanął jak drut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian

Mnie caly czas stoji 😊😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian
Dnia 19.10.2014 o 16:07, Gość gość napisał:

MOJEMU MEZOWI W OGOLE NIE STOI... to wibrator 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2016 o 15:07, Gość gość Portos napisał:

Mam 70 lat a nie mogę sobie poradzić by wacek się uspokoił co dzień muszę go walnąć i się spuścił by nie bolały mnie jajka . Byłem u pani ginekolog i stwierdziła że jestem zdrów jak ryba , Pokazała mi zdjęcie młodej kobiety która się masturbuje i sama się przekonała jaką miałem reakcję stanął jak drut .

facet i był u ginekologa ... po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×