Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzieffczynka

Czy Waszemu mezczyznie tez tak stoi z rana?

Polecane posty

Gość Naturysta*Slodki*Mily
to ze stoi paleczka z rana to chyba dobrze co dziewczyny ? mozecie go pomacac w calej okazalosci i sie nim nacieszyc w pelni jego sil... . Zapraszam na topic - WASZE PRZYGODY ZE ZBOKOLAMI - zostawilem tam watek , i czekam na wasze ciekawe wypowiedzi . Caluje . ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18stek
Kurcze mi też z rana stoi często :( I mija z pół godziny zanim sam opadnie... To naprawdę męczące.. A zwalenie konia nie pomaga mi... No może powoduje ze szybciej opadnie.. A jak ociera o spodnie to wogóle nie przyjemne... mam nadzieje ,że jak będe miał z 20 lat to nie bedzie tak częto stawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18stek
A ja właśnie szukalem co to jest suchostój po szymonie majewskim hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cotojest
Co to znaczy suchostój? Też tego szukam.. Do boju do boju do boju! Nie bójmy się suchostoju! Wygramy wygramy wygramy! To jak stoi członek i jest suchy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie poranne stanie to fajna sprawa... Moja żona bardzo lubi jak dopadam jej rano w łazience w momencie gdy nachyli się nad umywalką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODY_18
Ja mam 18 lat i stoi mi z rana jak maczuga. Jak w zeszłym roku jechałem na wakacje to przysnąłem w pociągu i też mi stanął. Problem był bo byłem w krótkich spodenkach i było widać jak ... W przedziale jechały dwie kobiety około 30-0tki i gapiły się na mój namiot i dziwnie uśmiechały. Do tego nie chciał mi potem wogóle opaść. Dopiero jak wymknąłem się do ubikacji i sobie go zwaliłem to po dobrych 10 minutach mi zmiękł. Nie wiem od czego to zależy, ale ile razy w ciągu dnia się położę i zdrzemnę też mam silną erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela jagielson
a czemu mojemu facetowi sie prezy jak siedzi w autobusie?! I tylko gdzieśna siedzeniu z tyłu?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś gość
Z tym staniem porannym to spory problem. Również mnie denerwuje a mam 23 lata. Tak jest nie tylko rano. nieraz wstanę w nocy i jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loveaction
moj zawsze rano ma na bacznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
kto se z rana popieprzy ten dzień będzie miał potem lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walikoń
Jak mi stoi to sobie zwale, chyba że jestem z dziewczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno rozpoczęłam współżycie z nowym facetem Zauważyłam że gdy w nocy dotknę mu fiuta to mu zawsze stoi.Co mam robić? Czy on chce seksu jak mu stoi,Kilka razy zaczęłam sie nim bawić ,i się obudził i mieliśmy stosunek Potem gdy zasneliśmy i po poł godzinie się obudziłam i znowu stał Czy taka erekcja jest męcząca dla faceta - przecież on się nie wyśpi,bo mu stoi prawie naokrągło .Jak wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona...
a ja uwielbiam jak mojemu chłopakowi staje gdy jeszcze śpi. mogę wtedy pobawić się nim bez pośpiechu, lizać, całować, a on cichutko sobie mruczy :) Ale mnie to kręci, już mam mokro...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgregory
To po prostu zajmnij się nim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kiedy mojemu mężczyźnie stoi jak drąg z rańca:) zdarza sie to codziennie co jest zrzadzeniem opatrzności gdyż seks smakuje wtedy cudnie... oczywiście przy obustronnie umytych zębach;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franio111
mi z rańca zawsze stoi, nawet się budzę nad ranem z tego powodu, bo nie mogę się przekręcić na drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIomEX
Mi tak rano stoi że nie mogę go ogarnąć i przygiąć bo jak chcę się odlać to nie mogę.A jak juz się odleje to masturbuje się.rano i wieczorem i tak codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dendryt
Sucho stój niema nic wspólnego z seksem. To zwyczajne prężenie hormonów. Erekcja bez podniecenia seksualnego i bezwiedna kompletnie. A to że rankiem facet może to przypadek przy okazji niejeako w zasadzie, facet zawsze może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy chłopak ma taki problem a natura jego jest dwojaka. Co prawda to prawda mały w nocy nigdy nie wstaje sam. To kwestia snów i marzeń :) o których w 90 % procentach rano nie pamiętamy. Poranny drąg to coś zupełnie normalnego, po prostu sobie pomyślimy i tak nam zostaje, to jest niezależne od nas i tak już jest, chyba paniom to nie przeszkadza ;-). Drugi przypadek występuje gdy chce nam się rano bardzo lać, po prostu pęcherz jest napełniony i uciska nerw odpowiedzialny za stójkę naszego wacka. Więc wystarczy że w porannych snach coś pomyślimy i on tak zostanie już na stałe. I będzie stał i stał niezależnie od nas do momentu aż się odlejemy i ucisk zniknie. Ta sytuacja nie ma już związku z podnieceniem. Nasz mały jest wtedy twardy jak skała i sami mamy wtedy problem z zapanowaniem nad nim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenujący
Oczywiście, ze tak i to jest bardzo ciekawe i potrzebne. Zapraszam do topicu 5 rano gdzie opisałem jak można to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dendryt
Pawełek, czy ty czytasz wypowiedzi wcześnie czy walisz spam bo chcesz być widoczny? Ile razy będziecie jeszcze bzdety powtarzać? Młody jesteś to masz sny. Stary ma w nosie babsztyle ale pała nadal stoi nad ranem, nawet jak jest kompletnie zlany bo w nocy był w kiblu. NADNERCZA pracują i tyle to ma wspólnego z moczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dendryt ja może jestem młody, ale pisałem jak to jest u mnie, może się powtarzam, ale opisałem dwa główne mechanizmy: pierwszy to to co mówisz rano stoi i nikt nie wie dlaczego, nie ma się czego wstydzić tak jest, a stójka z sikaniem swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaallsa
zawssze mi stoi az nie moge sie odlac najpierw musze sie spuscic albo jak spie z dziewczyna to musze ja bzyknac albo robi mi laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dendryt
Jak ktoś jest cierpliwy to znajdzie w necie informacje medyczne, i dowód na to że poranna erekcja niema nic wspólnego ani z podnieceniem ani z pęcherzem, dziękuje za uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×