Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzieffczynka

Czy Waszemu mezczyznie tez tak stoi z rana?

Polecane posty

Gość moim zdaniemm
to tez nie od sikania bo ja sie budze w nocy do oddawania moczu ,a rano stoi, jakies takie chyba uwarunkowanie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa198
etam na anatomii pani doktor mowila, ze to kwestia testosteronu, i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dendryt
No właśnie to mam ny myśli. Około godziny 4 rano następuje apogeum wyzutu (erupcja) testosteronu z nadnerczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwałę poranka
nie każdy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
mi z powodu braku seksu stoi 30h na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtaniec
Jestem młodym 20-letnim mężczyzną i z własnego doświadczenia wiem że to normalne budzić się rano ze wzwodem. Kiedyś gdy byłem młodszy zastanawiałem się co to jest , dlaczego tak się dzieje. Teraz wiem ze to normalne i się tego nie krępuje. Na początku wspólnego spania z moja dziewczyną miałem problem z rana typu "qrcze żeby nie zobaczyła" , "niech wstanie pierwsza z łózka" ale tak się nie da. Dziewczyny wiedza "jeśli są mądre " że to normalne i po pewnym czasie przestałem się z tym chować. Radze wszystkim facetom pójść w moje ślady i nie krępować sie tego "ŻE JESTESMY FACETAMI"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllif
Ja mam 41 lat i od dłuższego czasu też zauważyłem że zawsze z rana mam zwód i trzyma mnie tak czasem po 2 godziny, potem mam całe jąderka obolałe i najgorsze jest to że nie miewam erotycznych snów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna_81
niestety nie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce z niektorych
Matko.. jakie te wypowiedzi niekotr sa glupie xD Penienki.. wy myslicie,ze jak spicie z facetem i jak sie rano budzicie to jemu stoi.. z waszego powodu ? myslicie sobie- alez ja na niego dzialam xD otoz nie ! to nie wasza sprawka ! nie podniecacie go xD zauwazcie.. ze jak sie obudzicie,a wasz mezczyzna jezcze spi,tzn no jest taki pol przytomny to juz mu stoi . Powodem sa hormony-naturalne nagromadzenie testosteronu niespowodowane tym,ze sie Wami podnieca oraz ucisk -nie oddaje moczu -jak sie wysika to opadnie -prose ;) bark wzowdu rano,tzn taki ciagly,ze nigy go nie mieli,moze oznaczac miazdzyce tętnic znajdujących sie w okolicach genitali,co moze powodowac impotencje. Wiec ku wielkiemu rozczarowaniu niektorych-to,ze panom stoi,nie oznacza ze maja na was ochote-tzn moga,ale no nie z tego powodu im stoi,ale mozna to wykorzystac do sexu a pozniej to juz normalne podniecenie jest- xD ale to ze sie budzicie a jemu stoi to nic innego jak fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Penys Trzepiekoński
Jeśli penis wstaje rano wcześniej od swojego włąściciela to znaczy, że bierze część odpowiedzialności na siebie i słucha się swojegp pana. Znaczy, ze wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet299
a czym wytlumaczyc: wstaje sporadycznie o 4 rano, pozniej spie w pociagu do 8 rano i ok 7:00 mam drąga o odczuciu takim jak ten po snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolf999
suchostój pojawia się przez rozkurczenie błon mięśniowych które rozszerzają naczynia krwionośne a jamki naczyniowe w ciele jamistym wypełniają się krwią, wszystko z tego powodu że podczas snu są 2 fazy nrem i rem podczas której całe ciało się rozluźnia i mamy w tym czasie sny (niekoniecznie erotyczne ; P ) i ani podniecenie ani w sumie hormony a tym bardziej pełen pęcherz nie bierze w tym udziału. faza rem pojawia się po ok 90 min od zaśnięcia i trwa 15 min fazy te się zmieniają na przemian, a pod koniec nocy faza rem trwa najdłużej, jak się podczas niej obudzimy to akurat wita nas namiocik ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadohadoha
kiedys mi sie to zdazalo teraz juz prawie wogole nie pamietam kiedy ostatni raz obudzilem sie ze stojacym namiotem z rana staje tylko wtedy gdy mamy rano zaraz po przebudzeniu sie kochac nigdy inaczej smieszy mnie cos takiego jak ktos wczesniej napisal ze brak jak wy to nazywacie "suchostoju" jest przyczyna jakis zaburzeń, nigdy nie mialem problemow z wzwodem jak trzeba jestem gotowy odrazu i w kazdej chwili a moj poped jest bardzo duzy jak dla mnie "suchostój" to cos wogole zbednego i niepotrzebnego ale jak niektorych to cieszy to wasza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TłustyNiedźwiedź
A ja mam sporą nadwagę, 34 latka na karku, i raczej nigdy nie byłem specjalnie "jurnym" facetem ... Ale rano, po obudzeniu, "pała" stoi mi bardzo często odkąd pamiętam. No i nie ma to absolutnie związku z pełnym pęcherzem, co dawno zdążyłem zaobserwować! Zwykle mam wówczas wielką ochotę na moją ukochaną, ale najczęściej nic z tego nie wychodzi, bo ona wtedy "cała jeszcze śpi" i zupełnie nie ma klimatu na te sprawy... Jak widać nie zgraliśmy się w tych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokant
jakis archeolog się nudzi i co jakiś czas wykopuje skostniałe tematy - Ci co pisali pierwsze posty pewnie już nie żyją. RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Griygorr22
Re: prowokant A Tobie pewno nie staje rano i dlatego zazdrościsz innym ;) R.I.P. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DkOrlaf
kurcze.. mi tez rano stoi hehe a mam dopiero 15 lat ;-) nawet jak ide do lazienki to troche wstyd tak jak mi tak palka mocno....zawsze zakrywam albo czekam az opadnie troszke hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sex
jak czytam te wszystkie posty, tych wszystkich napalonych facetów, to zastanawiam się, czy mój mężczyzna tylko udaje mężczyznę, czy faktycznie nim jest. W ciągu naszego 7-letniego związku chyba nigdy ( może kiedyś, na początku, ale to nawet nie pamiętam) nie kochaliśmy się rano...ja mam ochotę zawsze,a tym bardziej jak widzę "go" w takim cudownym stanie, na samą myśl, czuję się nakręcona, a on zawsze twierdzi, że to nie jest odpowiedni moment bo jemu siku się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Po fazie snu glebokiego rano mozg tez sie budzi i "sprawdza "swoje obwody uzywajac technicznego jezyka :) .Cieplo koldry sprzyja przegrzaniu a wiec szybszemu krazeniu krwi ktora rozprowadza testosteron po komorkach.To wywoluje pobudzenie w czlonku i stawanie na bacznosc czyli popularny switaniec Nie ma powodu do obaw.Kazdemu staje rano ,nawet dziadkow 80letneimu :) To testowanie prze mozg naszej sparwnosci obwodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęcherz
dziwki>. stoi dlatego ze pecherz pelny ile musimy tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usluga
raczej to ma malo wspolnego z seksem,bo moje dziesiecioletnie dziecie pomaszerowalo dzis rano z masztem prosto do kibelka nie komentujac niczego na temat snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Mloda
z tego co tu widze to nik nie wie dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Priap
To sie nazywa priapizm i ja to wymyslilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewuel
moj to z rana zawsze twardy jak tygodniowy chleb z geesu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój z rana stoi,twardy gotowy do rżniecia i na....... Pujście siku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 53 lata i stoi ciągle rano.Po południu i wieczorem.Niekiedy już mnie to wkurza,ale moja się tylko może cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: to proste jest po całej nocy pęcherz jest pełny, nerwy są uciskane, stad wzwód DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ani hormony, ani pełny pęcherz, stoi bo jest to oznaka dobrego ukrwienia tętnic udowych zaopatrujących ciała jamiste penisa w krew. Jednym słowem jest to oznaka zdrowia a nie chęci d*pczenia, choć to też można uskutecznić z powodzeniem, ale po wysikaniu się, Kto odpowie dlaczego podczas erekcji nie da się sikać mężczyźnie? Czy podobnie jest u kobiet, że podczas silnego podniecenia/erekcji łechtaczki nie mogą sikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeniii
Przeciąga się, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×