Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapusciana

WYMIARY A WAGA

Polecane posty

Czesc wszystkim ,mam do Was pytanie a konkretniej dla osob ktore schudly iles tam kilogramow. prosilabym o wpisy,by podac wage przed odchudzaniem,po i ubytek centymetrow. mam 165 cm wzrostu i 83 kilo,zastanawiam sie ile ubedzie mi np cm jak schudne 6 kilo ,10,20. czy spadek 10 kilo jest az tak widoczny???? prosze o wasze doswiadczenia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina2
10kg to bardzo dużo!!!!Na pewno kupowałaś kiedyś w sklepie1kg mięsa,trzeba przyznać że to już jest spora bryła.Niestety każdy chudnie inaczej,zależy od budowy.Przy twoim wzroście powinnaś ważyć około 60kg.Ważne żebyś odchudzanie połaczyła z gimnastyką,bo ładne ciało to jędrne ciało.Szczupła osoba z celulitem to też żadna rewelacja.Ja mam do schudnięcia 4-5kg pozostałość po ciąży,przytyłam 22kg.,rodziłam w maju b.r.W 2 m-ce schudłam 15kg ,potem 3 noi od wczoraj zaczynam walkę z ostatnimi 4, połączyłam ograniczenie jedzenia z aerobikiem.Moja waga wyjściowa to 58kg przy wzroście 169,tak więc mam porównanie jak się wygląda mając 80kg.,a jak mniej(obecnie 62kg).do tej pory ubyło mi w obw.ud 6cm,obw.bioder 7cm,w pasie 30cm,(bo tu najwiecej wlazło).Życze Ci powodzenia w odchudzaniu bo wiem jak to ciężko,ale wiedz że naprawdę warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! amma podobny wzrost do Twojego bo 166 cm... schudlam jak narazie 17-18 kilo:) za chwilke pdoam Ci moje wymary przed i po:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak: start:waga 78 killo Biust 106 Talia 84 Pas 95 Biodra 102 Udo 60 Teraz waga 61 kilo Biust 92 Talia 68 Pas 78 Biodra 92 Udo 50 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda
Jakis rok temu wazylam okolo 60kg przy wroscie 165, czulam sie okropnie. Od maja waze waze 51-52kg i jest super. Teraz tylko trzeba starac sie utrzymywac wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miesiąc temu startowałam z wagi 73 przy wzroście 164. Teraz mam 66-67 i już widać różnicę. NIe mierzyłam sie, ale spodnie są szersze bez wciągania brzucha:) Jem mniej i ćwiczę i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda
biust - 89cm talia - 68cm biodra - 88cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusiana
jesli chodzi o moje wymiary...uuu....sa spore brzuch:okolo 95 udo:okolo 65 biodra:okolo 99 biust:okolo 99 łydka:okolo 42 talia:okolo 80 nie wiem nie mam pojecia tylek:uuu ze 107 waze z jakies 83 przy wzroscie 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka23
do aanakonda! jaką stosowałaś diete? ja mam 62 kilo przy 168 cm wzrostu i chce zrzucic jakieś 5-6 kilo.prosze o kontakt : moje gg 8974297

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusciana! jestes typem gruszki czyz nie? masz troche inne wymiary... zycze powodzenia w odchudzaniu! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 i 52 kg i sie odchudzam bo chce mic 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia______
hej 7 lat temu schudlam 25 kg i wyszlo mniej wiecej tyle samo mniej centymetrów w pasie (wazylam 86 i schudlam do ok 60 ) Spadek 10 kg jest juz bardzo widoczny, to ubrania duuuzo mniejsze :) Teraz próbuje wrócic do wagi 60kg, bo kilka kg mi przybylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze napiszcie
a 10 kilo to utrata ile cm w udach?? średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banca,wiesz ja nie jestem raczej typem gruszki,bo nie mam o wiele grubszego dolu od gory,moze tak to okreslaja wymiary ale ja jestem taka cala gruba,wszedzie mam o tyle samo za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda
do stokrotka 23 Nie jadlam chleba i ziemniakow i nie jadlam po 18-tej, tak przez okolo 3-4 miesiace. Staralam sie tez nie jesc smazonych rzeczy i slodyczy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydzie---stka
U mnie spadek wagi jest bardzo proporcjonalny do zmiejszenia obwodów 1 kg to po 1 cm mniej biust, pas, biodra. 10 kg = 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt sie nie odzywa???czy to znaczy ze na forum od kilka lat siedza grube baby i zadna nie schudla?? to po co forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca89
U mnie jeden kg to tez 1 cm, chyba ze bardzo drastycznie sie odchudzam to cm nie nadazaja za kilogramami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza beth
Głupoty gadacie! Przy wzroście 165 cm to powinna ważyć ok. 50 kg ,a nie ok. 60!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 77
Elizabeth-to zalezy bo ja np mam 3 dzieci i 165 cm i kiedy waze 60 kg ladnie i szczuplo wygladam a kobieta 20 letnia przy moim wzroscie jest gruba nie wiem czemu-miesnie tez waza-gdybym miala 50 bylabym szkieletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×