Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bibkaa

Niesymetryczne usta

Polecane posty

Gość Bibkaa

mam gorna warge wezsza niz dolna. Nie jest to zaden defekt urody, zauwazylam to niedawno, ale jak juz wiem, to ciezko mi to zignorowac :) Zastanawiam sie czy znacie jakis makijaz ust, ktory uwydatnilby gorna warge? Z gory dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka
mozesz obrysowac usta ciemna konturowka, a srodek pomalowac na jasny kolor. ja np maluje usta dookla na czarno, a w srodku na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia.......
sanderka, ale to musi okropnie wygladac,,,bleeeee bez urazy,ale nie przepadam za tak wulgarnym rozwiazaniem ja mam male usta i aby je powiekszyc obrysowuje je ciut ciemniejsza kredka od koloru warg,,,,potem nakladam blyszczyk w podobnym kolorze,ale wszystkie te barwy sa raczej naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka
uwarzam, ze moj makijarz nie jest wulgarny. jestem bardzo wyrazistom osobom, dlategotez moja makijarz jest taki. poza tym jest skuteczny, gdyz powiekrza moje usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe......
!!!!!!!!uwarzam!!!!!!, ze moj !!!!!!!!!makijarz!!!!!!! nie jest wulgarny. jestem bardzo !!!!!!!!!!wyrazistom osobom!!!!!!!!!!, dlategotez moja !!!!!!!!makijarz!!!!!!!!!!!! jest taki. poza tym jest skuteczny, gdyz !!!!!!!!powiekrza!!!!!!!! moje usta. ortografia rewelacyjna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka
dzienki :) pozatym to tylko literufki, karzdemu sie pzecierz zdaza jak pisze szybko, a wy na foróm sie tylko czepiac ómiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe......
a do do ust, to wiekszosc osob ma wieksza warge gorna tak mi sie wydaje, ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe......
mialo byc MNIEJSZA warge gorna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibkaa
sanderka ;) hehehe mam wrazenie, ze moja gorna warga jest nieproporcjonalnie waska w stosunku do dolnej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffff
sanderka się z was nabija, makijaz czerwono- czarny ust jest w sam raz na haloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dysproporcja nie jest jakaś wielka to oprócz wypełniaczy można by było tez pomyśleć o konturze makijażem permanentnym w kolorze jak najbardziej zbliżonym do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam bardzo podobny kłopot, usta były niesymetryczne i wyglądało to nieestetycznie. W internecie znalazłam sporo dobrych opinii na temat kwasu hialuronowego. Zdecydowałam się na modelowanie ust w Nuvu Estetic w Krakowie i efekty były świetne. Teraz moje usta są proporcjonalne i lekko powiększone. Zabieg został wykonany precyzyjnie a ja czułam się komfortowo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kształt ust można skorygować u lekarza medycyny estetycznej. Teraz można takie konsultacje odbyć on - line :). Wszystkie odstępne informacje znajdziecie na facebooku Klinika medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić zabieg modelowania, świetnie likwiduje wszelkie asymetrie i nierówności ust 🙂 Mnie zabieg robił dr Migała z Kliniki Sfera w Warszawie, jeśli ktoś szuka lekarza medycyny estetycznej, to szczerze polecam, to wspaniały specjalista 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam gorna warge wezsza niz dolna. Nie jest to zaden defekt urody, zauwazylam to niedawno, ale jak juz wiem, to ciezko mi to zignorowac 🙂 Zastanawiam sie czy znacie jakis makijaz ust, ktory uwydatnilby gorna warge? Z gory dzieki za pomoc:)

Też tak mam:) Nawet myślałam żeby sobie tę górną wargę trochę powiększyć, ale wszyscy mi to odradzają. Taka uroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam dość niesymetryczne i do tego wąskie usta. Zdecydowałam się na zabieg modelowania. Zależało mi na naturalnym efekcie, dlatego dużo czasu spędziłam na poszukiwaniu idealnego gabinetu. W końcu wybrałam doktor Annę Bachledę-Curuś z SCM estetic. Moje usta wyglądają teraz pięknie, jak z obrazka 🙂 I są perfekcyjnie dopasowane do układu całej twarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś problemy i kompleks małych ust, ale jest tak kiepsko znaleźć super klinikę medycyny estetycznej. Skorzystałam z usług SkinClinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Super zespół i rodzinna atmosfera! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×