Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Styskaa
Hej. Maja czy Amelka?? Jesli chodzi o osobowosc to Amelka nie nalezy do dobrych charakterkow..a to imie tak strasznie mi sie podoba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne imiona
mi podoba sie imie Dagmara myslę ze to imie pasuje do większosci nazwisk a po za tym dla dziewczynki : magdalena aneta dagmara tamara dominika kamila dla chlopca; marcin maciej michal(tak ma n aimie muj skarnus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.
ładne dla dziewczyny: Iga. Kinga. Inga. Kasia. Amelia. dla chłopaka: Marcel. Kuba. Adam. Mateusz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mArTusiA =*
jA mam dOpieRo 13 LaTt aLe wiEm że teRa najmodniejSze imie To LAURa OLIWIa luB NicOLa ! pOzdRo ! ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bedzie albo Mikołaj albo Nadia ..a płci nie znamy dlatego mamy imie i dla dziewczynki i chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp
a podoba wam sie imie Tobiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiu i jarus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp
kurwa mac pytam ise chyba o cos jest tu kurwa ktos?////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupp
pytalam o tobiasza czy ladne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrim2009
A co powiecie na Kasjan, Nigel, Natanel czy Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgdsggd
Tobiasz bardzo ladne, tez myslalam zeby dac synkowi ale nie pasowalo do nazwiska, wiec jest Ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja corka ma na imie..
JULIA:)Uwazam,ze to piekne bardzo stare imie,delikatne i bardzi mie sie podobalo od zawsze:)..A to ile dziewczynek nosi to imie to nie moja sprawa:)Nie kieruje se moda przy nadawaniu dziecku imienia na cale zycie.Zauwazylam,ze niektorzy z was,uwazaja imie Julia na wymyslne i nowoczesne..a przeciez to stare imie pochodzenia lacinskiego.Gajusz Juliusz Cezar, założył Cesarstwo Rzymskie. Juliuszowie wyprowadzali swój ród od Julusa, jednego z założycieli Rzymu (to imię jest być może echem nazwy miasta Ilionu, czyli Troi). Ów heros miał być synem... Wenus, bogini miłości. Imię Julia rozsławił na cały świat William Szekspir, pisząc swój dramat "Romeo i Julia" o kochankach z Werony. Szekspir z pewnością wybrał dla swojej bohaterki imię Julia właśnie z powodu owego pokrewieństwa z Wenerą. Odobaja mi sie proste i delikatne imione :Zofia,Amelia,Julia,Daria,stanislaw,Kajetan,Kacper.. Gdyby wszyscy mieli taki sam gust po swiecie chodzilyby same Natalie,czy Julie:) Moja kolezanka dala na ime swojemu synkowi;Kevin-wola na niego Kev,no mi sie nie podoba ale jej tak.Zauwazylam tez,ze takie imiona jak;Andzelika,Sandra,Brajan itp..wystepuja w rodzinach (nie tylko i prosze sie nie oburzac:)),w ktorych jest patologia..no to moje obserwacje takie:)Czesto widze mamuski na ulicach,wlos przetluszczony,brudne buty,zlota torba na ramieniu i wola za mala umorusana ,poczochrana dziewczynka:Andzelika!!!lub Brajanek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiep
Moja córka ma na imę Natasza a synek Miłosz. jestem w ciąży i prawdopodobnie będzie to chłopiec Wybrałam już imię: Nikodem. W mojej okolicy i w szkole nie występują takie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia77
mi podobaja sie imioja Jessica czyt (:Jesika lub Dzesika,) Alicja, Emelie (czyt emili),Maja a dla chlopcow Alan,Kasper,Alex,Eryk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dla chłopca podoba się Wiktor albo Maksymilian, a dla dziewczynki Lena albo Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaidixseptans
Mam na imię grażyna i mam 17 lat, co jest niespotykanym połlączeniem. nigdy nie spotkalam rowwnie młodej grażyny, co kiedys bylo dla mnie powodem kompleksow( w wieku 13 lat żyłam mysla, ze gdy tylko osiągnę pełnoletność, od raazu zmienię sobie imię- wtedy podobały mi się vanessa, veronica, victoria itp. na szczescie nie mialam mozliwosci zmienic sobie imienia bo bylam za mlode. teraz bym tego potwornie żałowała...) moje imię jest równocześnie niespotykane i nieprzesadzone, jak jakaś jessica. bardzo je kocham i ngdyy, przenigdy nie zmienie! dlatego nie zachęcam nikogo do nazywania dzewczynek Grażyna, bo chce jak najdłużej pozostać jedyna i unikatowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwuŚkaaaaa
Hmm Dla Dziewczynki? Amanda Amelia Natalia Emilia Jagoda Julia ... Dla Chłopca?? Jakub Marcin Ernest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługomama
Dla dziewczynki HANIA! A dla chłopaka nie wiem. I tu jest problem bo na USG chłopak wyszedł :/ Pomocy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pracy zauważyłam
że bardzo modne teraz są Hanie i Pole, oraz Franki. Ja ostatni natomiast zetknęłam się z 6-letnią Helenką. W sumie...nigdy bym nie pomyślała, żeby nazwać dziecko tak, ale nawet mi się spodobało. Choć w brzmieniu "Helena" niezbyt mi się podoba, to Helenka dla małej dziewczynki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na Nikodema.? Maksa lub Filipka.? Nie wiem jakie imię wybrać dla mojego bobaska. Proszę pomóżcie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam Jasia a gdyby była có
rka byłaby Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa skonczona
jan ladne imie, ale tez teraz popularne. mozna sobie wpisac w google 'najpopularniejsze imiona 2008' i zobaczyc jakie sa modne teraz. wracaja troche starsze imiona... mi sie podoba hanka, maja, joanna, z meskich antoni, marek, tobiasz. jeszcze przed wyborem mozna luknac na znaczenie imion http://feretti.pl/pl/imiona-dzieci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka782
Witam wszystkich. Jestem w ciąży jak urodzi mi sie córeczka to będzie Oliwia lub Natalka. Nad imieniem dla synka sie zastanawiamy może Kacper. Ja mam bardzo mało spotykane imie Marieta nigdy go nie lubiłam ale po tylu latach można sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niedzielny .
błagam tylko nie natalka, tylko nie oliwka, co druga w ławce w szkole bedzie juz natalke i oliwka.julka. Co wy tak sie uparłyscie na te oliwy i natalki? mi tez sie podobają, ale jak słyszę ze co urodzi sie dziecko to jest natalka i oliwka to zastanawiam się czy nie wróca czasy jak kiedys w jednej klasie było same kasie ewy i anie. porazka. juz lepiej Wiktoria, martyna, luiza, laura, jowita, marcelina.....tez sa ładne te imiona i nie tak czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka*
Hey:) wszyscy szukają imion z pośród najpopularniejszych... Żal... nikt nie zajrzy w głębie imion. Ja jestem Ilona nigdy mi się to imię nie podobało lecz po pewnym czasie stwierdziłam że moje imię się wyróżnia i jest inne niż wszystkie:) proszę o przemyślenie mojej propozycji może jednak ktoś się skusi i nazwie swoją dzidzie Ilonka????????????? a na temat chłopców powiem tylko tyle podoba mi się- Maciej:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
fajnie jest być jedną w klasie np. Malwinką niż 5tą Oliwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Jeżeli będe miała córke to będzie Nancy :D czyt. Nensi a jeśli chłopca - Natan ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×