Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Kobietka123456
Ja zastanawiam się nad trzema imionami dla córeczki : Nadia Marika Mersedes a dla synka Albin Natan Alan Fabian Brajan i nie iem czy to będze córeczka czy synek bo to dopiero koniec drógiego miesiąca. A wy co myślicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_14
Julia Kornelia Oliwia Vanessa Laura Gracjan Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka123456
A co myślicie o moich propozycjach? mi się podobaja za to tatusiowi nie za bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ojjj boli
MERY no w koncu sie uda napisac:P:O:D😠🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------
wiktoria to piękne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_love_stones
ja tam zbytnio nie kieruję się modą.BO na przykład imię Marcelina jest okropne.Najładniejsze imiona to:Joanna,Małgorzata,Katarzyna,Julia,Weronika,Magdalena,Wojciech,Filip,Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nazwałabym córeczkę Anielka - w skrócie Nela, Nelcia, a syna Julian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nazwałabym córeczkę Anielka - w skrócie Nela, Nelcia, a syna Julian. Co myślicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się już od paru lat podobało imię Wiktorią i bardzo chciałam w przyszłości dać na imię tak mojej córce.Wtedy jeszcze nie było to imię aż tak popularne jak teraz. Pózniej bardzo modne stało się imię Nikol więc gdy zaszłam w ciążę miałam dylemat czy dać córce Wiktoria czy Nikol ale zostałam jednak przy Wiktorii. Teraz znowu jestem w ciąży,jeszcze nie wiem co będe miała ale dla dziewczynki dalej chciała bym Nikol ale mąż nie chce się zgodzić a dla chłopca chciała bym Patryk ale mężowi też to imię się nie podoba wiec jestem załamana :-( Według mnie nie ma brzydkich imion tylko zależy co się komu podoba bo każdy ma inny gust i nie możemy naskakiwać na innych tylko za to że podoba im się inne imię niż nam bo to co nam się podoba nie musi się komuś podobać ważne to co naprawdę nam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się już od paru lat podobało imię Wiktorią i bardzo chciałam w przyszłości dać na imię tak mojej córce.Wtedy jeszcze nie było to imię aż tak popularne jak teraz. Pózniej bardzo modne stało się imię Nikol więc gdy zaszłam w ciążę miałam dylemat czy dać córce Wiktoria czy Nikol ale zostałam jednak przy Wiktorii. Teraz znowu jestem w ciąży,jeszcze nie wiem co będe miała ale dla dziewczynki dalej chciała bym Nikol ale mąż nie chce się zgodzić a dla chłopca chciała bym Patryk ale mężowi też to imię się nie podoba wiec jestem załamana :-( Według mnie nie ma brzydkich imion tylko zależy co się komu podoba bo każdy ma inny gust i nie możemy naskakiwać na innych tylko za to że podoba im się inne imię niż nam bo to co nam się podoba nie musi się komuś podobać ważne to co naprawdę nam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 19 lat temu wymysliłam sobie że córce dam na imie angelika boże dobrze żeś mnie uchronił i syna urodziłam dziś w zyciu bym tak na imie nie dała córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika podobało mi się jak byłam dzieckiem,teraz też bym nie dała tak na imię swojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja;)
Ja myślę że najładniejsze imiona dla dziewczynek tto: -Maja -Vanessa -Kornelia -Angelina -Nicoletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piatkowica
Ja mam Nicolasa a gdyby byla dziewczyna to miala byc Sophia Eva (ale my nie mieszkamy w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam w końcu z mężem że jak będziemy mieć córkę to damy jej na imię Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIKA, NIEEEEEEEEE
Ja to nie mam osobiscie zadnych sprzeciwów co do imion, mieszkam od 13 lat w Hiszpanii i slyszalam tak dziwne imiona, ze juz myslalam, ze zadne mnie nie zaskoczy.... ale MARIKA!!!!! Sledze ten topik od poczatku i widzialam je juz kilka razy, no i nie wiem skad sie wzielo w Polsce to imie, bo ja juz wypadlam z obiegu, dla mnie jest ono okropne, bo po hiszpansku oznacza PEDAL i wcale nie mam na mysli tego od roweru, jest to bardzo obrazliwy tutaj zwrot. Chce przestrzec wszystkie matki przed tym azeby wiedzialy o tym wybierajac to imie, bo jezeli kiedys w przyszlosci wybiora sie na wakacje do Hiszpanii to niech bron Boze nie wolaja swojego dziecka po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka250
Ja mam synka o imieniu Dominik wolamy na niego Minius Minis Dominins itd. Planujemy drugie dziecko i jak bedzie dziewczynka damy jej na imie Michalina,Michasia. Jesli chlopiec Jakub ,Kubus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Nikol' ? A co to za imię? Wszystkie polskie imiona mają akcent na pierwszą sylabę. imię 'Nicole' za granicą akcentuje się na drugą sylabę czyli NI'KOL. Ale 'NIKOL z polskim akcentem na pierwszą brzmi fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele ładnych imion takich jak Julia, Wiktoria, Oliwia czy Zuzanna, ale przecież one biją rekordy popularności!! Po co dawać dziecku na imię tak jak połowa żeńskiej populacji naszego kraju? Nie lubię zbyt dziwnych i nietypowych imion, ale z drugiej strony kiedy dziecko pójdzie do szkoły i będzie miało w klasie np. 5 innych Oliwii... Nie poczuje się zbyt wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiusia 19901
cześć Wam wszystkim!!! ja swoją córcię to nazwę na pewno łucja ewentóalnie Michalinka :) synka zaś nazwala bym Kacperek natomiast nie nazwala bym córeczki Kamila, Sara,Anna chlopca na pewno nie nazwala bym Piotr ani Pawel są to imiona moim zdaniem pezereklamowane :) kiedyś jak bylam sama dzieckiem oglądalam bajkę pt i tam dziawczynka miala na imię Shanti strasznie mi się to imię podobalo. :) dalej ma w sobie to co jak się slyszy ale w kościele nie pozwolą takiego imienia trzeba bylo by gdzieś szukać parafi która na to by zezwolila :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiusia 19901
cześć Wam wszystkim!!! ja swoją córcię to nazwę na pewno łucja ewentóalnie Michalinka synka zaś nazwala bym Kacperek natomiast nie nazwala bym córeczki Kamila, Sara,Anna chlopca na pewno nie nazwala bym Piotr ani Pawel są to imiona moim zdaniem pezereklamowane kiedyś jak bylam sama dzieckiem oglądalam bajkę pt Księga Dżungli i tam dziawczynka miala na imię Shanti strasznie mi się to imię podobalo. dalej ma w sobie to co jak się slyszy ale w kościele nie pozwolą takiego imienia trzeba bylo by gdzieś szukać parafi która na to by zezwolila pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula18
Ja mam na imie Kaja i uwielbiam swoje imie . I chce by moje dziecko również nazywało sie nietypowo a za razem łAdnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna.Wiki=)
A ja uwazam ze kazda matka wybiera takie imie dla dziecka jakie jej sie podoba. I co z tego ze nazwie je tak jak wszytskie dziewczynki jak jej sie podoba to nie ma sprawy ;) A wgl to kazdy jest wyjatkowy nie wazne jak sie nazywa, a ja jestem Wiktoria i uwazam ze to cudne imie i najlepsze dla dziewczynki Wiki, Wikusia, Wikunia, Wiktorynka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie WIKI
zgadzam się że imię Wiktoria jest piękne i tak własnie ma na imię moja córecka,bardzo pasuje do niej te imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie WIKI
zgadzam się że imię Wiktoria jest piękne i tak własnie ma na imię moja córecka,bardzo pasuje do niej te imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croolewna
Ja mam córcię Polę, gdyby była chłopcem nazwałabym Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artenida
Witam, w październiku urodzę dzidziusia. Jeśli to będzie dziewczynka otrzyma imię: Nina, a chłopczyk: Maksymilian lub Kajetan...co sądzicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka xD
a ja mam na imie Oliwia i jestem z tego dumna xD a ty "teoria" spie*dalaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×