Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

gdybym miala synka nazwalabym go Bentley (chociaz nie mam zielonego pojecia czemu tak strasznie mi sie podoba) ale podoba mi sie rowniez Kornel i Marcel.gdybym miala coreczke nazwalabym ja chyba Lily chociaz podoba mi sie tez Anastazja Antonina i cortney:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CcCaRoLa ;**
dla dziewczynki Oliwia , Karolinka , Angelika , Patrycja Oliwia - bardzo ładne imię , zdrobnienia : Oliwka , Oliwcia do mnie mama mówi też Lilka albo Olilka ; )) Karolina - zdrobnienia - Karolinka , Karolcia , Karola ja do swojej koleżanki mówię KaJa ; P Angelika interesujące imię bardzo mi się podoba , różni się od imienia Angela choć duużo osób sądzi że to te same imiona tylko Angela to zdrobnienie wcale nie mam znajomą co ma na imie Angelika i Angela , Angela to imie mi się już nie podoba choć mało się różni od Angeliki ; ] ja do swojej kuzynki mówię Lisia , Dżeluś , Dżelusia albo Dżela ^^ Patrycja - od imienia Patrycja podobają mi się tylko zdrobnienia : Pati , Patuś , ja do swojej koleżanki mówię Patina albo Patison ;D hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq .
Tak , Ciekawa historia . Więc znamy już wszystkie twoje koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq .
A co powiecie o Mateuszu .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Mateusz ładne ale niestety strasznie popularny i to nie tylko w tym pokoleniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovankaa
moim zdaniem i zdaniem mojego partnera nasze dzeci beda nosic imiona: dla dziewczynek: Annabella , Marie (wybieral moj partner) dla chlopcow: Alexander,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona...........
A co powiecie na imiona Anastazja dla dziewczynki a dla chłopca Marceli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq .
Anastazja - śliczne . Mi się podoba , Ale ma jakieś zdrobnienia .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna8701
Nasti tak moja kolezanka mowi do swojej córy Anastazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe dlatego w górę
Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
jak widzicie mam baardzo popularne imię ale znam dziewczynę ktyóra ma na imię lidia po babci i miała do rodziców pretensje bo nikt takiego imienia nie nosił.a mi się podoba bo mówią do niej lila albo lili-uwazam ze to ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Anastazji
zdrobnienie jest jest jeszcze Nastusia,Nastia, Natka, Nastienka. Sama mam tak na imie I jestem z tego imienia dumna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynek mi sie podoba Laura i Anastazja (moja znajoma tak ma na imię i mowią na nią Nastka :) ) A dla chłopców Mikołaj i Ernest, co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
A ja ma na imie Urszula ,ula uleńka i tez uwielbiam swoje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goiaczek
hej:) mi bardzo podobaja sie imiona dla dziewczynki Julia i Sandra:) a dla chlopca Szymon Bartek Kacper :) pozrdawiam wszystkie przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka : Laura chlopczyk: Maksymilian (i to nie imie dla psa!! Ludzie nazywaja zwierzeta ludzkimi imionami a nie ze ludzie nosza imiona od zwierzeat :( moja ciotka wola do pasa michal :( i badz tu normalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeni .
Dla chłopca Aleksander a dziewczynka Alicja . Tak mają na imię moje dzieci . Proste i piękne, ale nie zbyt oklepane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w brzusiu
Remigiusza, Remi, Remik.....cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv
CZy oksana to ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak poczytać
Jakoś nigdy przy wyborze imienia nie kierowałam sie modą. Ludzie przecież imię w końcu coś znaczy, a charakter dziecka, znak zodiaku itp itd . Radziła bym jednak poczytać o znaczeniu imion zanim jakieś wybierzecie jest tyle stronek na ten temat, ja np korzystam z http://www.zyciowedrogowskazy.pl/znaczenie-imion majją tam jeszcze wiele innych ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arunova
Masz racje, ja też kierowałabym się znaczeniem imion a nie "modą". Fakt, że wraca teraz moda na imiona przedwojenne: Zofia, Franciszek itd. ale nie na starodawne! Ludzie, starodawne polskie imiona to: Bądzisława, Bogumiła, Gniewomir i inne.. Ja mam na imię Aleksandra i lubię to imię, pod warunkiem, że nikt do mnie nie mówi Olcia. Nie wiem dlaczego Ola- ma być skrótem od Aleksandra, już prędzej od Olgi... W każdym razie radziłabym wybrać imię, które znaczy coś fajnego, a przy tym fajnie brzmi i dziecko nie będzie się wstydzić kiedy będzie musiało się komuś przedstawić! Dobrze jest kiedy imię pasuje do nazwiska. Ja osobiście nie chciałabym się nazywać Jessica, Courtney, Britney itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyty
Weronika/Maja/ Alicja ALEKSANDRA KORNELIA ROKSANA ŻANETA EWA dla dziiewcząt a dla chłopców Marcel Rafał Michał Patryk Wojtek Damian Dawid Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamjka
Teraz panuje moda na zagraniczne imiona. Moja szwagierka ma Nicole,ktora chodzi do 1klasy podstawowej. W jej klasie jest 7Nicoli,ale pisanych inaczej "k" lub "c" w srodku. Sa tez 4Oliwki w tej klasie. Ale czy to takie wazne ile jest osob o tym samym imieniu? Rodzice patrza na to jak bedzie brzmialo w calosci z nazwiskiem oraz po kim jest to imie. Ja mam coreczke Aleksandre i syna Kube,nikt w mojej rodzinie tak nie mial na imie,ale nam sie bardzo podobaly. Uwazam,ze zalezy wszystko od gustu,a ile ludzi na ziemi tyle gustow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwertuniowa
http://magiaimion.pl/popularne,imiona,dzieci Tutaj macie najpopularniejsze imiona 2010 roku. Tzn. najczesciej nadawane. Chłopcy mnie nie zdziwili, ale wśród dziewczynek króluje miedzy innymi Maja, Oliwia i Amelia. Czyzby przyszle mamy chcialyby wychowac nowa Maję Sablewska, albo natchneły się filmem jeanetta? Cieakwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwertuniowa
http://magiaimion.pl/popularne,imiona,dzieci Tutaj macie najpopularniejsze imiona 2010 roku. Tzn. najczesciej nadawane. Chłopcy mnie nie zdziwili, ale wśród dziewczynek króluje miedzy innymi Maja, Oliwia i Amelia. Czyzby przyszle mamy chcialyby wychowac nowa Maję Sablewska, albo natchneły się filmem jeanetta? Cieakwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwertuniowa
http://magiaimion.pl/popularne,imiona,dzieci Tutaj macie najpopularniejsze imiona 2010 roku. Tzn. najczesciej nadawane. Chłopcy mnie nie zdziwili, ale wśród dziewczynek króluje miedzy innymi Maja, Oliwia i Amelia. Czyzby przyszle mamy chcialyby wychowac nowa Maję Sablewska, albo natchneły się filmem jeanetta? Cieakwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwertuniowa
http://magiaimion.pl/popularne,imiona,dzieci Tutaj macie najpopularniejsze imiona 2010 roku. Tzn. najczesciej nadawane. Chłopcy mnie nie zdziwili, ale wśród dziewczynek króluje miedzy innymi Maja, Oliwia i Amelia. Czyzby przyszle mamy chcialyby wychowac nowa Maję Sablewska, albo natchneły się filmem jeanetta? Cieakwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwertuniowa
Kurka! Przepraszam za zaśmiecanie! Kafe mi się zawiesila... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×