Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i-cin

włosy w ciąży

Polecane posty

Witam przyszłe mamusie. Mam taki problem: W poprzedniej ciąży urodziłam córeczkę, i choć mówią, że córka odbiera matce urodę (wiem - zabobon) miałam piękne, bujne włosy, normalnie miód malina. Teraz jestem w 20 tygodniu, spodziewam się chłopca, ale włosy wypadają mi garściami. Co robić? Znacie jakies dobre środki na włosy? Czekam na rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
powiem ci tak ja mam ten sam problem co ty jestem w 27tc a włosy normalnie garściami:( zeby mniej mi wypadały kupuje szampony z odzywką, wzmacniające(mam włosy jeszcze utlenione) juz wogóle sie dziwie ze mi sie na tej głowie trzymają, ale troszke mniej wypadają po odżywce ZIAJA proteiny ryżowe do włosów słabych i zniszczonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Ja tez mam grube włosy będąc w ciąży mało mi wychodziły ale za to teraz jak juz urodziłam to garsciami wychodzą.jest taka mgiełka ze skrzypu polnego bardzo dobra wzmacnia włosy do kupienia w aptece ok.7 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
na wypadające włosy polecam ampułki Radical firmy farmona, ok 30 zł. mi b.pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo. Na szczęście mam gęste i bujne włosy, bo w przeciwnym razie byłby kłopot. Zaczęłam używać szamponu, który odżywia włosy bardzo intensywnie. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×