Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia-ewusia

klapsy dla dziecka

Polecane posty

Gość mamusia-ewusia

chcialam zapytac wszystkie mamy czy dajecie czasami klapsa swpim pociechom jak sa nieznosne ? czy macie duzo do nich cierpliwosci kiedy sa niegrzeczne ?ja mam 3 letnia coreczke ktora przechodzi sama siebie i czesto dam jej w dupe co oczywiscie nic nie pomaga :O a jak jest u was ? mnie brakuje cierpliwosci bardzo czesto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką metodę
mam synka 4,5 roku jak mnie jest nie grzeczny to najpierw go upominam, tak ze 3 razy, potem jak nie ma efektu to wysyłam go do drugiego, zeby się uspokoił...........może wrócić jak mu przejdzie, albo sama do niego idę po jakimś czasie, musi oczywiście przeprosić no i rozmawiamy o tym co się stało, dlaczego musiał sam siedzieć!!!!!!!!!! metoda u mnie b. skuteczna, ale wymagająca dużo silnej woli klaps oczywiście też się czasem zdaży....cóż święta nie jestem...........ale staram się unikać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci trzeba czasem upomniec slownie, czasem fizycznei, w zaleznosci od sytuacji. moja corka czasem dostaje, jak ewidentnie jest zlosliwa lub nieposluszna i zawsze pomaga---nawet jak ja klepne (jeszcze w pieluche) leciutko. a jak pchala ołówek do kontaktu dostala w dupe nawet bez upominania-czasem trzeba reagowac szybko. takie jest moje zdanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też często brakuje cierpliwości , ale klaps nic nie da. Proponuję wprowadzić system nagród. Kupić korkową tablicę i dawać znaczki za dobre zachowanie. Określona suma znaczków to mały prezent. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×