Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kotek555

Cz isnieje cos takiego jak romantyzm w dzisiejszym świecie?

Polecane posty

Gość wierszoluby
🌻😍🌻😘🌻😍🌻😘🌻😍🌻😘🌻 😘😍😍😍😍😘karolcia6😘😍😍😍😘 ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż los romantyków
jest marny :( ale z tym wybieraniem to jest różnie, tak naprawdę to jest to obopólne przyciąganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
nie przejmuj sie - ja czekalem dosc dlugo i moje marzenia sie spelnily CALKOWICIE. kiedys w liceum uslyszalem cos o sobie: fajny jest, ale niezbyt piekny (HA HA HA!) od tego momentu przestalem sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bycie romantykiem
to w przypadku mężczyzn wada. Uznawane, za mało męskie, wiec spora czesc meżczyzn, przynajmniej stara sie to ukryc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopczyk malinowy
powiem ci ze bycie romantykiem w dzisiejszym swiecie jest trudne, ale jak najbardziej mozliwe...sam nim jestem... choc czasem mozna dostac sporego kopa od zycia to jednak romantyzm jest czyms pieknym... o ile trafi sie na kogos wlasciwego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie romantycznym
jest się z natury, romantyzm wyuczony jest sztuczny, na szczęście, gdy przychodzi co do czego to romantyczna natura mężczyzny budzi się do życia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
romantyzm "wyuczony" musi byc bardzo widoczny i bardzo smieszny. romantyzm czesto spi i trzeba go obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze życie jest jak uciekający pociąg, zawsze się gdzieś śpieszy i zawsze jest gdzieś spóźnione. Czasem mija małe stacyjki, te najpiękniejsze, nie dostrzega drobnych rzeczy które sprawiają, że nasze życie jest takie piękne. Czasem na dużych stacjach oglądamy przez szybę tłok ludzi, którzy przychodzą i odchodzą. Łzy z powodu rozstań i uśmiechy przy powrotach. Na różnych stacjach splatają się nasze tory życia. Czasem mocno plączą się by istnieć w jedności i już do końca zostać razem, a czasem niestety nadchodzi rozdroże. Piękne pociągi naszych dążeń i marzeń, naszej wiary i nadziei. Sprawmy by w naszych rękach zawsze były zwrotnice naszego losu. Byśmy sami naszymi dążeniami otaczali się ciepłem i uczuciem i nigdy nie czuli, że stoimy samotni na jakiejś stacyjce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak chyba najbardziej mnie zaskakuja opinie panow. Romantyzm- ale tez nie chodzilo mi o przylepienie sie do dziewczyny i spiewanie jej serenad kazdej nocy pod oknem. Chodzi o taki romantyzm sprytny i nie nuzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którakolwiek
piękne, piekni romantycy i wiersze:) a ten ostatni to Mickiewicz Asnyk albo Goethe:) powiedz czy zgadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcolumb
Szkatułkę życia odkładam granice rozmyły się we śnie runął pałacyk marzeń odarty z nadziei przedwcześnie Porzucam cuda niedokończone gwiazdy podziemne gorące samotny w wierze odchodzę tylko wierzby z nawyku płaczące Do nieba znów mnie zabierzcie -dla Ciebie podważę dogmaty miłości- resztki pamięci zniknęły na proch roztarte w nieskończoności Zostawiam ból co serce otworzył niczym grot strzały spękany klękam zmęczony przed Tobą lekkimi dłońmi muskasz me rany I anioł jak motyl zatańczył na wspólnym grobie z modlitwy świeczkami aby wszystko się dokonało pomiędzy światem a nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz sobie przypomnialam co mnie zniewala w facetach- kiedy umieja grac na gitarze.A jesli zaspiewaja mi jeszcze jakos piosenke np. U2, to przepadlam z kretesem.Niestety bylo tak tylko raz i szybko sie skonczylo.Ale muzyka jest niezlym afrodyzjakiem- i taka pelna romantyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
hey kotek, moj kotek tez mnie zniewala gdy gra na pianinie i gitarze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady M.
Mam silną osobowość, tak jestem postrzegana. Mąż osotatnio wykrzyczał kiedy się rozpłakałam, że chyba rąk mi nie obcięło i mogę mówić normalnie. To był dla mnie jeden z najgorszych dni ostatniego roku, a jego słowa były najbardziej bezwzględnym zachowaniem jakie mnie spotkało. Nie znał powodu mojego zachowania, ale to nie ma znaczenia, jaki był. Nie znoszę u mężczyzn bezwzględności, braku delikatności, nieliczenia się z uczuciami innych. Dlatego mimo, że wydaję się być silną osobowością wolę mężczyzn, którzy są w stanie współodczuwać, zrozumieć. Kolejnym elementem jak sądzę również w temacie jest wyobraźnia. Oczywiście niezbędna też inteligencja, błyskotliwość. Tak, mężczyzna powinien umieć utrzymać dom, ale to w końcu zadanie dla obojga. Jednak jeśli tylko to potrafi to staje się tylko bankomatem, do tego niemiłym. No i od dawna wiadomo, że kobiety nie tak bardzo zwracają uwagę na urodę mężczyzny, raczej o to czy jest zadbany. Element, który zniechęca również to nuda, brak wiedzy, smaku, banał też. Więc tak, romantyczni mężczyźni jak najbardziej pożądani. Jednak to nie wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszyki dla Was
Ten z fiołkami to był Zdzisława Dębickiego, a teraz Robert Burns i jego "Miła ma jak czerwona róża" :) Miła ma jak czerwona róża, Kwitnąca w czerwcu róża - cud! Miła ma jak melodia tkliwa Słodko z najczystszych grana nut. I żeś tak piękna jest, Dziewczyno, Więc nie zna miary miłość ma; Póty cię kochać będę, Miła, Aż wyschną wody mórz do dna. Aż wyschną wody mórz, Najdroższa, I aż się w słońcu stopi głaz; Będę cię kochał wciąż, Najdroższa, Póki w nurt życia spływa czas. O, żegnaj, moja Ty jedyna, Żegnaj na kilka jeno chwil; Wrócę znów, chociażbym miał przejść, Miła, Dziesięć tysięcy długich mil! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie że
chciałem się uczyć gry na gitarze, robiłem nawet pewne przymiarki... ;) no, ale podam tu jeden z utworów, który na pewno znalazłby się w repertuarze :) Nieśmiertelny Presley i jego "Love Me Tender" Love me tender, love me sweet, never let me go. You have made my life and I love you so. Love me tender, love me true, all my dreams For, my darlin', I love you, and I always will. Love me tender, love me long, take me to your heart. For it's there that I and we'll never Love me... Love me tender, love me dear, tell me you are mine. I'll be yours all the years, till the end of time. Love me... :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_1973
hey Lady M - zgadzam sie w 100% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita2000
a co powiecie teraz że zakochałam sie w żonatym facecie który przynosi mi kwiaty a i ja nieste3ty jeste3m mężatką błagam odpiszcie...........strasznie sie kochamy ale to jest zakazana miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita2000
Codziennie dostaje od niego róże i wyrzucam przez balkon żeby nikt nie widział odpisz cie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czas pokaże
czy jest to miłość, jeżeli tak rozwód i nowe małżeństwo, jeżeli nie powrót do starego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697
Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością
Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×