Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola74

Jaki rozmiar kombinezonu dla noworodka?

Polecane posty

Gość Ola74

Z końcem grudnia lub w styczniu urodzę synka. Mam pytanie do doświadczonych mam - jaki rozmiar kombinezonu powinnam kupić? Czy jeśli kupię np. 74 bedzie on dobry jeszcze na następną zimę? Czy raczej nie ma szans, żeby kupić takiemu maluszkowi kombinezon na tę i na następna zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans w tym \"wieku\" kupic kombinezon na dwie zimy.Kup na 62 -68 to wystarczy na cały sezon,a na następny bedziesz i tak potrzebowała na 80 cm.:) Pozdrawiam! Wiem co mówię,bo mam i dzieci i sklep dla dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
CHYBA NIE MA SZANS ZEBY KUPIC NA DWIE ZIMY KOMBINEZON BO JEZELI DOPIERO TERAZ URODZISZ TO WIADOME ZE NAJLEPIEJ KUPIC 62-68 A JAK KUPISZ WIEKSZY TO BEDZIE WYGLADAL JAK W WORKU A NPEWNO DO NASTĘPNEJ ZIMY WYROSNIE ADZIECI SZYBKO ROSNA PRZEZ PIERWSZE MIESIACE MOJ SYNEK MA 3 MIESIACE I JUZ MA 70 CM. WZROSTU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci coś
znam ten problem - maluch ma 52 cm a kombinezom 68. trzeba było kupic rozmiar 56, żeby sie nie utopił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - popieram przedmowczynie... mialam dylemat co do kupna kombinezonu na cala zime, ale nawet nie myslalam o dwoch sezonach w tym samym - szukalam odpowiedzi na pytanie, jaki rozmiar kupic, zeby moje dziecko, urodzone na przelomie listopada i grudnia, moglo przetrwac zime w jednym kombinezonie. Dzieci bardzo szybko rosna - jedne szybciej, inne wolniej, ale za rok Twpje dziecko pewnie juz bedzie chcialo chodzic i nawet, gdyby tegoroczny stroj byl dobry, to bedzie niewygodny - w koncu nieco inaczej ubierasz dziecko do wozka, a inaczej do tuptania... Ps. Co do rozmiaru - ja kupilam 68, mam nadzieje, ze zima nie potrwa do kwietnia i ten jeden mi wystarczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar 66-70 powinien wystarczyć, wstrzymaj się z kupnem aż maleństwo się urodzi, bo jeśli będzie miało tylko 50cm to naprawdę się utopi ;) a następna zima to już raczej 74-80 albo i więcej, sama zobaczysz jak pociecha będzie rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówczyniami. Najlepszy będzie rozmiar 62 - 68. Taki jednoczęściowy z kapturem. Będzie bardzo praktyczny. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Ty i Twój maluch będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×