Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZwykłyCzłowiek

Proszę, pomódlcie się

Polecane posty

Gość ZwykłyCzłowiek

Moja żona jest w 7 miesiącu bardzo zagrożonej ciąży bliźniaczej. Od samego początku tylko leży, jakiekolwiek wychodzenie z domu jest wykluczone. Doczekaliśmy tego 7 miesiąca, chociaż wiecie ile obciążenia psychicznego kosztuje pół roku w czterech ścianach. I dziś sytuacja uległa pogorszeniu, wlewy dożylne, szpital, generalnie nieciekawie. PROSZĘ, jeśli ktoś ma chociaż 2 minuty czasu wolnego, pomódlcie się za nasze dzieci, aby urodziły się zdrowe, cudowne, kochane. Już ponad 5 lat próbowaliśmy i dopiero się udało, wcześniej było poronienie które też nie jest łatwym przeżyciem... Po prostu pomódlcie się, niezależnie od wyznania i poglądów, a nawet jeśli ktoś jest ateistą, to po prostu niech trzyma kciuki. Będzie nam łatwiej. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die now...
:( Wszystko dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die now...
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia! I będzie wszystko ok wierze w to... musi byc wszytsko ok Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie, tylko spokojnie. To mój kciuk na teraz, modlitwa wieczorem. Wytrzymajcie- będzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłaczam się do kciuków. I oczywiscie moja iweczorna modlitwa ma juz swoja intencje! Wierzę, że Wam sie uda! A wiara czyni cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też modlę się za was i za
wasze dzieciaczki :), nie martw się, wszystko będzie ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tatusia
nie umiem dobrze się modlić-pomodliłam się jak umiałam. Pozdrów żonę. I dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy z wami...w myślach i modlitwie i koniecznie podziel się z nami swoim podwójnym szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
pomodlę się, do Boga i Jana PawłaII, on tak kochał dzieci, wiec na pewno sie za nimi wstawi i bedzie ok, NIE LEKAJCIE SIE... HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomodlilam sie ,bardzo mocno... tez jestem w 7 mcu ...jestem z wami,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się do modlitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 22
Juz sie pomodlilam do Matki Bozej.I bede sie starac w mojej codziennej modlitwie zawsze o was pamietac i modlic sie zeby twoja zona urodzila zdrowe,sliczne dzidzie i zeby rowniez byla zdrowa i miala lekki porod.Pozdrawiam i tzrmam kciuki,dobrze ze jest chociaz jeden mezczyzna,ktory sie o swoja zone i dzieci martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZwykłyCzłowiek
Dzięki Wam wszystkim, ja modlę się też cały czas. Jeśli coś się wyjaśni, to tu napiszę. Bardzo dziękuję, to wspaniałe, że są ludzie wrażliwi i pomocni. Dobrej nocy, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t a kkkk
pomodle sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megimega
i ja tez sie dolaczam, trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się bardzo mocno, życzę Wam dużo, dużo sił. Pomodlę się za Was i za dzieciątka, będzie dobrze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się pomodle za wasze dzieciatka i za Twoją żonę,która musi być bardzo silną kobietą,a Ty bardzo dobrym człowiekiem. Nie martw się Bóg ma Was w swojej opiece 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza100
też się pomodlę. musi być dobrze . dbaj o żonę i pokazuj jak bardzo j ą kochasz.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zwyklego czlowieka ..pozytywne myslenie i wiara ..czymi cuda .. Dobrze ze tu napisales .Juz nie jestes sam bo ludzie z forum wspieraja cie psychicznie .:) Twoja zona wytrzymala 7 miesiecy to i jeszcze troche wytrzyma . Bedzie dobrze ..Nawet wczesniaki 7 miesieczne to juz duuuże dzieci ..a jak jeszcze posiedza w brzuszku to kazdy dzien na ich korzysc . Nie raz sie zdarza ze \"zagrozenie ciązy\"..wyglada groznie a potem wszystko wraca do normy ..Jest pod opieka lekarzy a oni zrobia wszystko zeby dzieciom przetlumaczyc ze jeszcze maja czas ..:) Pozdrawiam Oczywiscie przylaczam sie do wieczornej modlitwy za zdrowie maluszkow i twojej zony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyłka M.
Nie modlę się często ale zrobię to dziś wieczorem za ciebie i twoją rodzinę,naprawdę bardzo mnie to wzruszyło,jestem dobrej myśli i wierzę że wszystko zakończy się pomyślnie🌻😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscieze bede myslec
przy okazji - mam nadzieje, ze blizniaki sa pod dobra opieka medyczna. Nie wiem, czy wiesz,ze w Gdansku sa 2 lekarki, ktore zajmuja sie wlasnie zagrozeniami ciaz blizniaczych , zdaje sie jako jedyne stosujace pewna specjalna metode w Polsce, moze jeszce ktos w Warszawie. Jako laik nie bardzo umiem te metode opisac ,ale kobiety sa madre, uczyly sie tego od najwybitniejszego swiatowego specjalisty w Stanach. Nie wiem, na czym polega zagrozenie Twojej zony. Ta metoda dotyczyla blizniakow ,z ktorych jeden rozwija sie kosztem drugiego i nastepuje brak rownowagi ( w plynach powiedzmy - ja sie na tym nie znam, wiec nie uzywam fachowych okreslen) , laserem wyrownuje sie te rownowage . Na wszelki wypadek mowie o tej metodzie, bo to nowosc a przynosi dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeeeeeeeeee
i ja :))) bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×