Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZwykłyCzłowiek

Proszę, pomódlcie się

Polecane posty

od razu zarezerwowałem nic bo tak mi poradziła tutaj jedna z allegrowiczek. Widzę ze pojawiły się też jakieś nieprzychylne wpisy. No cóż chyba miały większą moc niż te dobre których było więcej. Z moimi maluchami jest coraz gorzej - żona jest w szpitalu. Ja wpadłem tylko na chwilę coś zjeśc i muszę wrócić do niej - nie wiem jak t przetrzymam a w dodatku mogę stracić prace jeśli dziś nie pójdę na nocną zmianę ale przecież nie mogę pracować jak wiem jak jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się lwpisami ludzi którzy pogubili [albo nigdy nie posiadali] instynkty ....Ja pomodlę sie za Wasze dzieciaczki,a Ciebie proszę abys nie tracił wiary i nie podłamywał się,teraz pewnie jest kryzys,a za kilka godzin wszystko wróci do normy BEDZIE DOBRZE! pOZYTYWNE MYŚLENIE I WIARA TO WIĘCEJ NIŻ WPISY OSÓB KTÓRE NIE MAJA CYWILNEJ ODWAGI ZALOGOWAĆ SIĘ POD JEDNYM NICKIEM TYLKO WYSTĘPUJĄ POD KILKOMA I PLUJĄ JADEM .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka 25
trzymajcie sie mocno . napewno wszystko sie ulozy. modle sie o was z moim mezem i synami. Bog jest wielki i dla Niego nie ma nic niemożliwego pamietaj o tym. nie Bog was błogosławi i niech da wam pokoj w serduszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plusk
wszyscy sa z wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Bog wysluchuje modlitw...mojemu synkowi urodzonemu w 7-m miesiacu ciazy niedawali najmniejszych szans...dzis ma 2 latka i jest cudowny i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że się
pomodlę, trzymajcie się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu odwiedzam topik i piszę kilka pocieszających zdan abyzagłuszyć tych wszystkich baranów którzy wypisują takie rzeczy że aż strach ! ! ! Modliłam się wczoraj,dziś bede modlić sie wciąż i jestem pełna nadzieju w Bogu że wszystko się ułoży jak tylko bedziesz napisz choć jedno zdanie co się dzieje w danej chwilii.....Nie przejmuj się wpisami ludzi którzy zamienili się na rozum z małpami [przepraszam małpy,] Wiara czyni cuda.....zobacz ile jest osób które wierzą i łaczą w modlitwie za dzieciaczki....uda się zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezność Lekkość Bytu
Pomodlę się za całą Waszą rodzinkę i cudowne dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem w 7 miesiącu i troszkę przeszłam, trzymam za Was kciuki, poproszę i ja jak umiem najładniej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile w ludziach jest jadu ile okrucieństwa ...........:( Ja niewiem jak możecie wypisywać w ogóle tak okrutne słowa,jak mogą przychodzić wam do głowy takie myśli,po co w ogóle się odzywacie wredne świnie ! ! ! Siooo stąd ...tacy ludzie nie powinni mieć dostepu do internetu--bo wbrew pozorom na odległość też można skrzywdzić.... POPROSTU NIE ZABIERAJCIE GŁOSU PRYMITYWY ! ! ! ! ! ! A my dalej trwajmy w modlitwie o dzieciaczki i ich mamusie oczywiście 🌻 Bedzie dobrze....o to proszę Boga ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze...wiara czyni cuda 🌻 musisz bardzo wierzyć , ze wszystko sie dobrze skończy i cali i zdrowi wrócicie do domu za dwa miesiace... a dzis wieczorem zmówię paciorek w intencji Twoich dzieci 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza100
ludzie którzy tak się wypowiadają nie mają serca. Wspólczuję ich bo widać ze ich życe nie ma sęsu. Sa nie szczęsliwi więc wszystkim życzą żle, ale to się na nich jeszcze zemsci, prędzej czy póżniej. Zal mi ich.Skąd sie dci ludzie biorą. a zwykły człówieku trzymaj się i wiedz że są z tobą ludzie, którzy trzymają za ciebie i twoją rodzinę kciuki. wszystko będzie dobrze-trzeba w to wierzyć. myślę o wać i proszę boga żeby nad wami czuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska
ZwykłyCzłowiek ---------------------------->>>> rzeczywiście jesteś tylko zwykłym człowiekiem, bo twoja żona przechodzi takie męczarnie a ty myslisz tylko o płodach!!!!!!!! Zal mi twojej żony i to za nia jestem w stanie uronić łezkę :( Przykre że tacy mężczyźni są na tym świecie :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie swieci
O czym ty w ogole mowisz teraz? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie najukochansi
módlcie sie za tą bezbronną, cierpiącą, obolałą i samotną kobietę módlcie sie aby ta długa, straszna ciąża nie odbiła sie na jej zdrowiu psychicznym módlcie sie aby przetrwała bolesny poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
do wszystkich ktorzy zycza zle dla tej rodziny i wypisuja rzeczy od rzeczy jestem zazenowana ze tacy ludzie na tym swiecie zyja niech was Pan Bog surowo ukarze i zrobi z wami porzadek . A ty kochana bezplodna kobietko nie bez powodu ci Pan Bog plodnosc zabral ludzie z takim podejsciem do spraw nie powinni istniec jak mozesz tak zle zyczyc dla tych ludzi ty masz chyba problem z psychika wpisywac takie posty zal mi cie i cala reszte wczesniej czy pozniej dorwie was tez kiedys bol Bog jest sprawiedliwy . Do autora wogole sie nie przejmuj tymi wpisami traktuj jakby ich nie bylo bo tych ludzi debilow trzeba tylko lekcewzyc .Zycze ci powodzenia i bede pamietac codziennie w swojej modlitwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomodle sie
choc nie jestem wierzaca... Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro, to jest straszne :-( Pomodle sie zeby bylo im w niebie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to
czy ta wiadomość jest na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro Zwykły Człowieku.....współczuje, trzymajcie sie....wiem nie ma słow pocieszeinia teraz dla was ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzebiń....widze że ty mieszasz wszędzie...tylko po co?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro. Ogromna szkoda ze się nie udało. Nie tak to wszystko powinno wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×