Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EŻN

Do tych które już były w ciąży, ew. dobrze zorientowanych

Polecane posty

Gość EŻN

Czy mozliwy jest okres będąc w ciąży?? Nie chodzi mi o jakies tam plamienie, tylko krwawienie , takie jak przy miesiaczce.CZy któras z was tak miała.?? Moża ma link do strony, gdzie taki przyp. opisuja, albo jakąś znajoma , która tak miała??? Dzieki za info!!! E'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafinka
Krwawienie z pochwy powinno być traktowane bardzo poważnie w każdym stadium ciąży. W pierwszych trzech miesiącach trwania ciąży może być ono związane z niegroźnymi zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie ciężarnej kobiety. Lekkie krwawienie z szyjki macicy może być spowodowane wysokim poziomem estrogenów w ciąży. Jednak we wczesnych tygodniach ciąży może być ono również oznaką zagrażającego poronienia. Przyczyną krwawienia w ciąży może być również łożysko i są to krwawienia bardzo niebezpieczne zarówno dla matki jak i dziecka. Mogą one wystąpić w różnych okresach ciąży w dwóch wypadkach, przy tzw. łożysku nisko schodzącym (zlokalizowane w pobliżu ujścia wewnętrznego macicy), lub przodującym (pokrywającym ujście wewnętrzne macicy częściowo lub całkowicie. Krwawienie może również wystąpić na skutek przedwczesnego (w trakcie trwającej ciąży) odklejania się łożyska od ściany macicy. Przy odklejaniu się łożyska, jasnoczerwonemu krwawieniu towarzyszy zazwyczaj także ból brzucha. Uwaga! Każde krwawienie w ciąży niezależnie od nasilenia, musi być natychmiast skonsultowane z lekarzem, ponieważ może ono zagrażać życiu matki i dziecka. Rozstrzygające we wszystkich tych wypadkach jest badanie USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma aż do 4 m-ca miała miesiaczke i przez ten cały czas myslała że ma problemy z żołądkiem, tzsn tak mówiła rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EŻN
Dzieki!!! Własnie chodzi mi o te "niby dziwne" i " niemozliwe " przypadki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosz
ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyszla tesciowa bedac w ciazy dostawala normalne okres do 4 miesiaca i dopoki nie poczula ruchow dzidzi nie wiedziala ze jest w ciazy, dodam ze nie byla to pierwsza jej ciaza tylko 3 z kolei :) 2 pioerwsze bez problemu i bez krwawien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka32
czesc dziewczyny. tak sie sklada ze ja do 3-go miesiaca mialam miesiaczke. w czwartym miesiacu poszlam do lekarza gdyz tak dziwnie zamiast miesiaczki mialam plamienie przez 1 dzien. wowczas dowiedzialam sie ze jestem w ciazy !!! ciaza przebiegala prawidlowo , bez zadnych komplikacji, malo tego , ja do 8-go miesiaca pracowalam . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EŻN
Dobry wieczorek!! :) Dzieki za wpisy. Właśnie ja mam taki dylemacik... mały.... Otóż kilka dni temu skończyła mi się @ ale .......ostatnio czuje się..... no normalnie.....az mi głupio, jakbym była w ciąży..... O_O ?? Wszystkie symptomy...... Nie jestem jakaś zwariowana nastolata, z resztą mam juz dziecko i "swoje lata"......i zdrowy rozsadek mi mówi; miałas okres...., ale te dziwne objawy (???)...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik___________________
Może zrób test? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×