Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia dzidziusia

Ogladalyscie Uwage???

Polecane posty

Gość mamusia dzidziusia

Dziewczyny czy ogladalyscie przed chwilka "Uwage"???, ja mam teraz lekkiego dola jak sie dowiedzialam ilu ludzi w Polsce zarazonych jest wirusem HCV. Oczywiscie wczesniej wiedzialam o jego istnieniu i sposobie przenoszenia ale nie zdawalam sobie sprawy z tego ze az tyle procent ludzi zaraza sie poprzez zaniedbania sluzby zdrowia. Moje obawy sa tym wieksze ze za miesiac rodze, i widze ze do stresu spowodowanego samym porodem dojdzie jeszcze obawa o to ze zostane zarazona, nawet nie chce o tym myslec, ale zauwazylam ze strasznie naglosnili ten problem w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez oglądałam
kurcze też się zmartwiłam . Mi kika razy sie zdażyło że na pobraniu krwi laborantki nie miały rękawiczek ,albo niezmieniały,miałam im powiedzieć bo ja zwracam na to uwagę ,ale jakoś tak głupio mi było.Ale to było w prywatnym laborartoruim ,jak chodze to szpitala to tam zawsze zmieniają. nawet jeszcze spotkałam sie z dentystą co przyjmuje bez rękawiczek,oczywiście teraz juz doniego niechodzę bo po każdej wizycie była opryszczka u mnie na wardze. Moim zdaniem powinno się o tym częściej mówić żeby przestrzegac tych zasad ,bo jak widać nie każdy ze służby zdrowia to robi a zwłaszcza osoby starszej daty , młodzi są juz tego nauczeni od początku w szkole na studiach i mają juz taki nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×