Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dihydralazinum

Czy ktoś stosował dihydralazinum na nadciśnienie w ciąży?

Polecane posty

Gość dihydralazinum

Jak się po nim czułyście?. Czy stosowałyście tylko ten lek czy jeszcze w skojarzeniu z innym? Wiem, że [podwyższa on tętno. Ja nie biorąc nic i tak mam przeważnie równe 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mi przepisał lekarz, tez na nadcisnienie i na opuchniete nogi. Pieknie dzialal i czulam sie bardzo dobrze. Polecam ale rACZEJ PO KONSULTACJI Z LEKARZEM OCZYWISCIE;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dihydralazinum
A czy możesz mi powiedzieć ile razy dziennie go brałaś i przez jaki czas oraz czy tylko dihydralazinum czy jeszcze jakiś lek do niego. Słyszałam, że powoduje on wzrost tętna i dlatego powinno się go przepisywać z betablokerami obniżającymi tętno. Mi lekarz zapisał tylko dihydralazinum. Boję się go trochę wziąć ze względu na to tętno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dihydralazinum
Pati 78 jeżeli możesz proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Witaj ja również własnie teraz szukam informacji na temat tego leku-jestem w 13 tygodniu ciązu.Mój ginekolog przepisał mi ten lek bo mam cisnienie 155/90 (podobno bardzo duże jak na mój wiek i tydzień ciązy (mam 29 lat) szczerze to nie znam się na tym,ale jak przeczytałam w necie że NIE WOLNO zazywać go w ciązy to omal nie spadłam ze stołka.Jednak z tego co poczytałam wiele kobiet musiało go brać własnie w ciązy ,więc chyba tak ma być.Pozdrawiam i zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×