Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalala

prezent dla maluszka

Polecane posty

Gość lalala

moja kolezanka urodzila niedawno synka, w najblizszym czasie chce ja odwiedzic, nie wiem jeszcze, jaki prezent wybiore, mam pytanie dotyczace ubranek, o tym, ze nie powinny byc na styk juz wiem, ale co z ich "praktycznoscia"? czy sa jakies mniej lub bardziej wygodne fasony? nie wiem, czym mialabym sie kierowac przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki z ameriki
poradze ci jedno kup ciuszek wiekszy na jakies np.pol roczku czyli cos wiosennego teraz dostannie tyle ciuszkow ze nie we wszystko zdazy sie go ubrac a na pozniej na pewno bardzo sie przyda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma bardzo ceni sobie wszelkiego rodzaju body, mówi, że wygodne, dużo lepsze niż bluzeczki, a i pielucha wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam
że body są najlepsze, przynajmniej dzieciak nie ma odkrytych plecków :) ale kup większe nie na 56 ani 62, kup takie już na pół roczku bo maluszek nie zdąży ich założyc a juz z nich wyrośnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam body,albo śpioszki rozpinane w kroku.I to takie na 68 lub 74cm.ŻYCZĘ UDANEGO ZAKUPU. PS.mi osobiście bardzo przydaje sie też dresik polarkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić śpioszki. Zawsze są bardzo potrzebne i użyteczne. Młoda mama z całą pewnością będzie zadowolona. I to najlepsze są takie z całymi stópkami. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×