Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atrakcyjny_Kazimierz_

wybaczyć czy nie...

Polecane posty

Gość a skąd wiesz że ona nie wie
?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz
moze ci sie tylko wydaje ,masz dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku powiem, ze Ci współczuję, ale wiem, ze to i tak niczego nie zmienia ani nie podnosi na duchu Co do zdrady...jesli jest ona jednorazowa pod wplywem alkoholu wybaczylabym, jesli jest zdrada swiadomą...nie wybaczylabym Ale pisze o zdradzie w związku bez małżeństwa...Jak jest w małżeństwie nie wiem, bo nadal jestem panną...Moze warto porozmawiac...a raczej naperwno...chociaz najgorzej wybaczyc zdrade, jesli ukochana osoba sama sie nie przyznala...bo swiadczy to tylko i wylacznie o tym, ze chce to zataic....wiec wybaczyc wydaje mi sie jeszcze ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona łatwa się okazała
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej ze wiesz i czekaj na rozwoj wypadkow...jesli nie powiesz, zapewne sie nie przyzna...sam mozesz dac jej powody do zxazdrosci...i nie chodzi mi o to bys i Ty ja zdardzil bo nie na tym to polega i obseroj ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero widzę jak bardzo łatwa wrrrr... ico ani gościowi po ryju nalać bo to przecierz nie jego wina ona atrakcyjna on potrzebujacy pewnie byl jak większość facetów....może ją potrząsnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nic nie dzieje sie bez przyczyny niestety.Tak mysle.I wiem ze teraz bedzie Ci tylko z tym gorzej.Porozmawiaj z nia ale nie osadzaj i nie sprawdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak wyzej napisala bursztynek 66...Nic nie dzieje sie bez przyczyny....Nie oceniam czy to zle czy nie...Uwazam jedynie ze wszystko ma przyczyne i skutek...Nie przejmuj sie tak...Daj sobie czas...nie dzialaj w emocjach. Sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za bursztynkiem - \"Nie osadzaj, porozmawiaj\". To mozna wybaczyc...choc trudno ;( Bursztynku - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaska
jakis czas temu ja rowniez dopuscialam sie takiej inwigilacji... okazalo sie, ze moj partner nawiazal kontakt z jakas kobieta. nie jestem w stanie powiedziec, czy doszlo miedzy nimi do zblizenia intymnego. poczulam sie niesamowicie zraniona, tym w jaki sposob sie do niej zwracal, co jej pisal. powiedzialam mu o wszystkim... i wybaczylam. teraz sama zadaje sobie pytanie, czy slusznie. nie ufam mu, mam wrazenie, ze nadal mnie oszukuje. i czuje sie z tym cholernie zle. my jestesmy zwiazkiem od 3 lat, was laczy malzenstwo- czyli instytucja z pozoru trwala. mysle, ze masz przed soba trudniejsza decyzje, niz ja mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak rozumiem ze to ja jestem tą przyczyną? jak to jest że jak facet zdradzi to\" świnia\" a jak kobieta to\" biedna ona musiała miec jakiś powód\" albo \"przyczyną był jej mąż\"to chyba trochę niesprawiedliwe co? czy mam to rozumieć jako solidarność macic bo głównie kobiety piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramparam
w małżeństwie zdradę wybaczyć raz w narzeczeństwie nie wybaczać wcale coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Majec
za duzo na kaffe siedziales i sie zona na ciebie wypiela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramparam
eee...poczytaj co tu kochanki wypisują- jadą po żonach że hej...każdy każdemu do oczu skacze po prostu,mało kto nie uważa że one są bez winy a długo to trwało? ona zakochała się? co wiesz tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Majec
zreszto i tak pewnie nas podpuszczasz :D jak bys sie dowiedzial o zdradzie to napewno tak spokojnie bys o tym nie pisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moj chlopak wybaczyl zdrade (glupota+wino+piwo+wodka) a teraz jestesmy najszczesliwsza para pod sloncem i bierzemy slub... wiec warto wybaczac! Co najwazniejsze- wybaczyl i zapomnial! to jest piekne ... a ja bede pamietac o tym do konca zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa teraz widzę że dyskusja poszła raczej w kierunku ŻYCIA UCZUCIOWEGO więc proponuję wywalenie tego tematu z ŻYCIA EROTYCZNEGO choc trochę erotyki w tym jest .....chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło raju...
a niby skąd wiesz że zapomniał? ha? i co się tak cieszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka uwaga
Moim zdaniem niewybaczaj.niewazne czy to facet zdradzi czy kobieta zdrada to zdrada i nie ma na nia zadnego wytlumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu to nie jest
istotne czy uczuciowe czy erotyczne napisz lepiej cos wiecej o tym romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×