Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petera

opłata za cesarskie c.

Polecane posty

Gość petera

dziewczyny, czy jak sa wskazania do cc to lekarze wołają "opłaty" za zabieg? coraz częściej słyszę że jednak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinno być płatne
Jeżeli masz zaświadczenie od lekarza np. okulisty czy innego to nie musisz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przyjedziesz na porodówkę
to sie rozejrzyj dokładnie. Tam powinien gdzies byc cennik. Aha, i nie zapomnij poprosić potem o fakturę VAT i becikowe. Ale to już przy wypisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikowe odbiera sie w
szpitalu ???? btw...co to wogole jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petera
w dwu szpitalach w łodzi zażądano tys. zł przy wskazaniach i na nfz. i nie chodziło o wybranego lekarza tylko tak ogólnie przy umawianiu terminu. i do tego zupełnie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wskazania do cc i zrobiono mi ja zupełnie zadarmo. Mój gin który dodatkowo jest ordynatorem tego szpitala gdzie mi ją robiono nawet mi tego nie zasugerował !!!!!!!!!!! Nigdzie też nie \"wisiał\" żaden cennik ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petera
czyli po prostu trafiono na "odpowiedniego" lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły tato 2
szukam ale niemogę znaleść informacji przy jakich wymiarach dziecka sa przeciwskazania do porodu naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły tato - chyba nie ma takich sztywnych reguł co do wymiarów, bo to zależy równiez od szerokości bioder rodzącej. Po rzyjściu na porodówkę mierzą je taką dziwna miarą, nie wiem jak to określić. Jeżeli twoja zona jest drobna, albo dziecko bardzo duże, to może popytajcie wśród znajomych o szpital, gdzie lekarz za wszelką cene nie upierają się przy naturalnych porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×