Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darya

Mój ulubiony i najłatwiejszy przepis...

Polecane posty

Gość co to ma byc Justa
Ale przepis... no daj spokoj, bajzel jak mamy odczytać ten "przepis"? jak masz pisac byle co, to sobie podaruj lepiej :o Tez napisze ci "przepis": oregano sol 2 jajka maka sol 1/2 kurczaka to jest "przepi"s na naleśniki kurczakowe rozumiesz cos z tego Justa? tak i my rozumiemy twoj "przepis" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
ciasto maka1/2kg jajka2szt mleko1/2l piwo1/2l sol farsz filet drobiowy fasola czerwona cebuka czosnek oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonik
Czesc dziewczyny! Przeczytalam wszystkie strony tego topicu :) Przekopjowalam sobie czesc przepisow i wyszlo mi jakies 13 stron w wordzie :) Prosilabym jednak o jakis przepis/sos ktory by mozna bylo urzyc ze szparagami. Znalazlam tylko jeden przepis o szparagach ze sloiczka a mi chodzi o takie zywe :) Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparagi ....
szparagi najlepsze sa po prostu polane masełkiem, lub ew. masełkiem z bułką. Sos to świętokradztwo!; ale jak juz chcesz to proponuję jakiś biały, np. beszamelowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka krabowa
pyszności moje -paczka paluszków krabowych mrożonych -puszka kukurydzy -puszka czerwonej fasoli konserwowej -ser żółty pokroić w kostkę(ile chcecie) -seler ze słoika -czasem trochę pora drobno pokrojonego -majonez -pieprz -sól -zioła do sałatek Kamis lub inne jakieś takie mieszanki -czosnek taki w proszku z paczki wymieszać i wcinamy taaaaakaaaaa pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewolaje
szukam przepisu na dewolaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
mam takie pytanko troszke nie na temat:P chcialabym kupic robota kuchennego (mikser, blender, i inne bajery:P). moze polecicie mi jakis ciekawy zestawik? cena tak max do 300zl. macie jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalala
ja mam philips essence od kilku lat i nie narzekam, wyrabia ciasto. robi koktaile, mieli mięso ( w malakserze za pomocą noży), rozdrabnia warzywa na surówki itp. Kosztował mnie ok. 400 zł. Trudno znaleźć dobry sprzęt w niższej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser smierdzi
robota Kasie sobie chwali wiele osob bo jest niby najwiekszy obecnie i najbardziej wypasiony tylko ze kosztuje 340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Zelmer Talent. Kosztował 150 zł i jak na tą cenę to jest super. Z tym, że nie mam w nim w zestawie blendera. Ale za to posiada wkładkę do ścierania np. ziemniaków na placki, bo nie każdy robot ma taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórcza
pyszna wiosenna sałatka: -paczka makaronu pierożki Tortellini (250g) -3-4 duże pomidury (obrane ze skóry) -3 zielone ogórki -cebulka -majonez -sól i pieprz Makaron ugotować ale uważać by się nie rozgotował. Pomidory i ogórki pokroić w kostkę, cebulkę w mniejszą kostkę. Przygotowac dużą miskę wsypać do niej pokrojone pomidory, ogórki i cebulkę. Ostudzony makaron dodać do miski, dodać do smaku pieprz, sól i majonez, wymieszać, wstawić do lodówki. I gotowe! uwaga! z tych składników wychodzi naprawdę spora porcja sałatki, smakuje podobnie do mizerii Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rp86
góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro urodziny meza, podajcie przepisy na jakies salatki, jakis torcik i cos na cieplo. Czesc przepisow juz skopiowalam z waszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr
Witam! mam pytanie, do Twórczej, chodzi o makaron pierożki Tortellini, gdzie można go kupić? Pytałam w dużo sklepach i wielkie żdziwienie. A w marketach też nie ma. Wytłumacz proszę, jak ten makaron wygląda, i czy szukać na półkach z makaronami? Mam ochotę na sałatkę wiosenną, twojego przepisu. Z góry dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza
brrrr szukaj w marketach na dziale z mrożonkami napewno są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Poszukuje sprawdzonych przepisow na ciasta z truskawkami , mam nadzieje ,ze mi pomozecie ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaalala
tortellini szukaj w dużych marketach w dziale z makaronami włoskimi, w realu są tam gdzie makarony ryżowe lub sojowe, egzotyczne przyprawy i sosy, tortille itp. ale nie w mrożonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórcza
hej Tortelini szukaj na półkach z makaronami, u mnie w mieście jest on tylko w MiniMalu, wygląda on jak małe pierożki, którego rogi są złączone. Jeśli nie znajdziesz makaronu to też mogą być mrożone malutkie pierożki Tortellini. Aha najlepsze są o smaku Grzybów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze kiedy nie chce mi sie gotowac albo nie mam czasu robie tak: 5-6 petek kielbasy zwyczajnej kroje w kostke i na patelnie , posypuje wegeta i pieprzem.Smaze to dosc dlugo, najpierw na malutkim ogniu ,jak sie porzadnie kielabaska wysmazy , daje mocniejszy gaz zeby ja spiec.Ten czas smazenia ma istotne znaczenie , kiedy smazylam krocej nie bylo takiego smaku.Potem rzucam pokrojona w kostke cebula , ze 3 duze.I znow na malutki ogien, zeby ta kielbasa naciagnela ta cebula.Potem do tego wrzucam ugotowany makaron, najlepiej swiderki. I znow na malym ogniu zeby tym razem makaron fajnie naciagnal cebulka i kielbaska.Oczywiscie pod przykryciem.Pycha! I wychodzi tego bardzo duzo .Dzis wlasnie nie chce mi sie stac przy garach , to przygotuje te danie :)) Smacznego,mam nadzieje ze ktos sie skusi i zrobi to co zaproponowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napoj orzezwiajacy : Butelka piwa , szklanka , otwieracz ... Lewa reka chwytamy za butelke , w prawej otwieraczem zakladamy dzwignie na kapsla ....powoli otwieramy .... Napoj nalewamy do szklani przechylonej pod katem ok. 45stopni ....po sciance lejemy, nooo i na koncu szklanka prosto - dla pianki ... Proste , latwe , pozywne , polecam kazdemu ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ensiferum - niestety to plaski dowcip, a zabierasz miejsce na interesującym topiku, gdzie ludzie mają jednak coś do powiedzenia, ty niewiele, więc produkuj się gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
Witajcie. czytałam wszystkie strony -super topic! dorzucam coś od siebie a mianowicie super tania,łatwą i nietuczącą zupkę,którą uwielbiają moje dzieci: Zupa jajkowa: -ziemniaki -włoszczyzna -jajka -śmietana 18% mała -koperek (najlepiej świeży) Obrane ziemniaki pokroić w kostkę.Warzywa zetrzeć na grubych oczkach tarki(por w cienkie paseczki)zupka będzie dzięki temu bardziej kolorowa.Gotować ziemniaki z włoszczyzną w wodzie z dodatkiem warzywka lub soli -jak kto woli.Gdy ziemniaki i warzywa zmiękną do wciąż gotującego sie wywaru wbijać surowe jajka(ja licze 2 na osobę ale można jak kto chce).Jajka wbijać tak by nie uszkodzić żółtek.Pogotować chwilę aż jajka się zetną ok.3-5min.Zupę wyłączyć,zabielić śmietaną,dodać posiekany koperek. Zupę najlepiej podawać w dzień ugotowania bo na następny dzień nie wygląda już tak apetycznie chociaż nie traci walorów smakowych. Smacznego! napiszcie czy wam smakowało.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalala
orangelimonade świetny pomysł mój syn lubi takie wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ensiferum ..........................oooooooooo juz widze, aż uszy ci się trzęsą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
podnoszę!!!!!!!!szkoda żeby taki fajny topik padł.dawajcie przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze roku uwielbiam kalafiora, ktorego gotuję z dodatkiem soli i cukru, a potem polewam masełkiem z bułką tartą. Lubię jeszcze na deser zwłaszcza zimową porą :-)) jabłka duszone, polane śmietaną z cukrem i cynamonkiem. Pycha. A może ktoś zna super przepis na kawę mrożoną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×