Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

problemik...

DIANE 35- tylko dla chorych??!!

Polecane posty

Przeczytalam ostatnimi czasy baaaarddzzzoo duzo postow na temat diane 35 i zauwazylam pewna zaleznosc,ktora co chwilke mi sie potwierdza. Otoz osoby zazywajace diane, ktore wczesniej nie mialy zadnych klopotow przede wszystkim z cera lub np hirsutyzmem, przetluszczajacymi sie wlosami itp, po odstawnieniu najczesciej dostaja tradziku i zaczynaja sie inne problemy, np tlusta cera i wlosy. A to oznaczaloby, ze NIE WOLNO stosowac tych tabletek jako ANTYKONCEPCJE przez osoby, ktore NIE MAJA zadnych innych wskazan do ich brania. Kto sie ze mna zgodzi??Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne jest to racja bo Diane wtedy zamiast regulowac gospodarke hormonalna ktora jest nie w porzadku rozwala ja komus kto ma wszytsko dobrze poustawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zreszta tak jest
nie tylko z Diane tylko ze wszystkimi innymi tabletkami....... tylko ze do wiekszosci caly czas to nie dociera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
Do przedmówczyni skoro w takim razie co mamy stosować?? Prezerwatywy mogą pęknąć, globulki są mało skuteczne i wydzielają nieprzyjemną pianę, środki naturalne takie jak mierzenie temperatury czy obserwacja śluzu to jeden wielki szajs żywe dowody są na topikack "Jak wpadłam". Wkładki nie wszystkie kobiety mogą używać, a już na pewno nie te młode, które jeszcze nie rodziły, poza tym nie każda chce chodzić z czymś w brzuchu:P plastry to jedno i to samo co tabletki, również mają wpływ na hormony, więc nie gadaj bzdur. Żle się czuję, ciągle zmieniam tabletki, ale robię to, robiłam i będę robić bo w przeciwieństwie co do niektórych nie chcę mieć dzieci czy to aż tak trudno zrozumieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dajcie spokój
tylko nie pisz o gadaniu bzur, bo to akurat bzdury nie są. Skoro sama piszesz ze sie zle czujesz i zmieniasz tabletki,no to Twój wybór, nie bede komentować, w końcu to Twój organizm i Twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi po co sie klocicie
luz kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi po co sie klocicie
ja biore cilest od 6 ciu lat i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy-ba
diane nie jest taka zła... w praktyce ja nie miałam prawie żadnych problemów ( a już napewno nie nadające się bezwzględnie na leczenie) z hormonami, a biorę i żyję jakoś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeczywiście coraz wiecej sie słyszy o problemach z powodu zażywania pigułek; mnie też to wkurza bo co w takim razie powinnam stosować??! obecnie nie mam tego problemu, bo jestem sama więc sięgam od czasu do czasu po gumki, ale ta metoda się zupełnie nie nadaje w stałych związkach :-( niestety mireny mi zaden ginekolog nie załozy bo jeszcze nie rodziłam, poza tym to tez hormony tyle, że w mniejszych ilościach i miejscowo...tak wogóle to mi lekarz powiedział że pigułki mozna łykać do pieciu lat, potem staje sie to niezdrowe...babki to maja przerabane jednak :-( hy-ba ---> na razie nie masz, ale poczekaj aż odstawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad_kitty
Niestety ja i moje znajomy mamy nieprzyjemne wspomnienia po stosowaniu Diane. Zamiast likwidować problem poważnie go pogłębił i to z długofalowym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam problem :( Moj gin wyjechal na urlop a ja potrzebuje Diane 35 bo juz mi sie konczy ostatnie opakowanie MA KTOS DO SPRZEDANIA DIANE 35 ??? Bylabym niezmiernie wdzieczna !! TO PILNE !! LICZE NA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to lek i tak powinna być stosowana. Choć w innych krajach już ja wycofano, na szczęście. Jeżeli ma być stosowana, jak antykoncepcja to odradzam, jest tyle innych tabletek. Mniej szkodzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
Cześć dziewczyny! ja stosuję Diane-35 od 8 lat!!!Tak,wiem,to bardzo długo...I żałuję,że zaczęlam je brać bo rok temu odstawiłam je na 3 m-ce,chciałam wyregulować organizm i odstawić to świństwo na zawsze ale niestety...Zmasakrowało mi twarz!pojawił się taki trądzik,że szok!zaczęłam leczenie u dermatologa,antybiotyki,maści itp. I znów zaczęłam łykać te piguły...Teraz to już tak chyba do końca życia...;(((( A ponoć można być bezpłodną po nich lub urodzić chore dziecko...!Na razie nie planuję ciąży bo nie czuję powołania ale kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailjka
Współczuję Ci. Różnie kobiety reagują po odstawieniu tabletek. U mnie akurat wszystko spokojnie wróciło do normy, z tym ze już bez trądziku. Brałam regulon kilka lat i byłam zadowolona z jego działania. Teraz też jest dobrze. lucky me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane diane
W wykazie leków Diane 35 NIE JEST środkiem antykoncepcyjnym! Antykoncepcyjne działanie Diane 35 jest jakby jego działaniem ubocznym. Główne zastosowanie Diane 35 to leczenie zaburzeń hormonalnych różnego pochodzenia, nie powinno się tego preparatu stosować u całkowicie zdrowych dziewcząt i kobiet. Najpierw trzeba zrobić badania hormonalne. Dla zdrowych jest wiele innych pigułek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×