Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Pewno! Cos wygodnego załóż,czeka nas wiele wrażeń:P Ja bym tu faceta posadzila ,ale zaraz mi Was pozabiera.. Zaraz się zakręci koło Mariolki a Pewno będzie jego najlepszym kumplem...:D:D Makijaż tylko dla Ciebie,Mariolka!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno!!! O rany!! NA co ja ma się przygotować:P?? Ty żebys ubrań po drodze nie pogubiłl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki 27
ja tam moge pogadac... poradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....To ja się nastawię i na najgorsze i na mizerię...:P No i na najlepsze...:D A pózniej opisze to na topiki pt.Moje spotkanie z Pewno!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd Ty kobieto bierzesz takie pomysły:D? Kupuje go! :P Własnie cześć Viki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska_mariola ja również stęskniłam się za Tobą ;)👄 Ostatnio nic tylko mijamy się. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja to chyba się z Oną nie spotkałam tu jeszcze... Tylko z opowieści Cię znam:D Chciałam tylko zauważyć ze Pewno znów na ogórki poszedł:P Chyba że kreację na wieczór szykuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowego? tak w skrocie: -myszka i pewno mieszkaja niedaleko siebie, ale niestety dlugosc mniejsza niz odleglosc -pewno dalej nie stwierdzil jednoznacznie co ma w portkach, ale w imie przyjazni jest gotow z tego zrezygnowac -myszka przesle mi poczta swojego faceta, wiesz, tak miedzy nami to troche sie boje, bo to podobno -swinia-, a dobra swinia wszystko zje, wiec moze byc problem z zabezpieczeniem zywnosci w mojej kuchni -pewno powiedzial, ze jestes jego, ale spalwilam go tekstem -nie dla psa kielbasa-, dobrze zrobilam prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, to że spore, to ja wiem :D Myślałam, że napiszesz coś konkretnego ;) Myszka26, miło Cię poznać :) O co biega z tymi ogórkami? Pewno kisi je w rzece pod mostem? :p A jeśli chodzi o kreację, to nie wiem o czym mowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie ! Co za facet z tego Pewno! Już się nie chce ze mną spotkać....:( :P:P Mówiłam ze świnki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska_mariola, dzięki :D:D:D za sprawozdanie. No jasne, ze nie jestem Pewno, ja jestem tylko jego księgową :p Na mnie możesz liczyć kiepska_mariola jak przyjedzie do Ciebie facet Mszki26 ;) W koncu jesteśmy sąsiadkami, więc w razie problemów stuknij w ścianę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka! Nie będzie tak zle...ja go porządnie nakarmię i powiem ,że ma być grzeczny...:P Ojej...jak jeszcze Ona się dołączy to... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×