Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Kurcze!! A myślałam,że w końcu jakiś interes rozkręcę:D Ty wiesz ,że on już śpi?? I dobrze..mogę posiedzieć spokojnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam go uwielbiam jak spi:P taki błogi spokój...taka cisza:P:P Ja mu kawusię przygotuję na drogę,żeby jak dojedzie do Ciebie to mi wstydu nie przyniósł...:D Widzisz ..tez mnie to zastanawia..taki młody a ciągle spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...O właśnie....królewicz:P Dziś go nie (p)obudzę:D:D Nie zasłużył;)....Zresztą musze go oszczędzać dla Ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu tegesy:P teges ,teges...:D Jak najbardziej teges...:P Ale wiesz ,jak od lat się to samo teges to juz nie zawsze się teges:P Dlatego go dostaniesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie!! Hehe..Nie znudził...Ale jak łobuz jest czasmi to z chęcią bym go sprzedała:P Tak jak zresztą i on mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie małe kryzysiki nas dopadają ostatnio...No może też i większe.. NA razie pokonujemy je... Ale ostatnio mi powiedział,że mam mu znależc dziewczynę:P Znalazłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ..jak nie pomagają prośby i grożby to trzeba się poddac... A on zawsze miał fajne pomysły:P a serio to jakby mi się puścił to sama go spakuję!!! no chyba ze z Tobą ;) To wybaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja to jak siostra, nie ? ;) przydalby nam sie tu jakis zastepca pewno, bo jak chlopow ogolnie nie lubie, tak mialabym teraz ochote jakiegos pomolestowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Siostrzyczko ma:D Ach ten Pewno...Wyrywa jakieś laski w barze i nawet nie mysli,ze bardzo by się tu przydał...do molestowania:P:P Nie lubisz chłopów????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym ich czasmi rozszarpała wszytskich;) a odreagowuję na moim:P Bo bez tych chłopów to...zle by było ..szczególnie....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...Myślałam zeby dla Pewno kupić na powitanie parę ogóreczków:P wiesz..on we mnie kwiatkiem to ja ogórkiem:D Dbam o niego,a skoro tak lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak to z facetami bywa...Ja tu się cały dzień szykuję,wiesz fryzjer,kosmetyczka,nowe ciuszki,nowa bieliza:P,nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie człowiek sie będzie rozbierał...a on??? A on na imprę poszedł!!!! A ja głupia kwitłam na dworcu w jego miasteczku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×