Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Polecane posty

Gość Jassia1
Chyba nie zdecydowałabym się na manualne oczyszczanie, moim zdaniem za duże ryzyko. Poza tym zdania są podzielone - coraz więcej osób po prostu je odradza. Wolałabym jednak peeling chemiczny lub laserowe usuwanie trądziku. Metod jest wiele, nie trzeba mechaniczne usuwać. W walce z trądzikiem pomogły mi panie z http://salon-estela.pl. Byłam tam przy okazji innego zabiegu. Poprosiłam o radę i okazało się, że jest wiele nowoczesnych i bezpiecznych sposobów na walkę z trądzikiem. I nie bolesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRybkaJa
Dziewczęta -przecież manualne oczyszczanie twarzy to coś co jest wręcz zakazane na zachodzie. Oczyszczanie teraz się robi za pomocą aktywnego wodoru , po którym skóra jest jak "pupcia niemowlaczka". Regularnie chodzę na takie zabiegi , byłam na H2sens i Hydroimpakt. Żywcem wyciągają zaskórniki , nawet te najgłębsze. W końcu buzia nie wygląda jakby mnie czołg przejechał jak po manualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_cafe
Zamiast manualnego oczyszcznia po którym mogą zostać blizny lepiej wykonać zabiegi peelingami, po których twarz jest jak nowa. Polecam Clinike cosmetologike super obsługa i fajne zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaa27xx

Jestem na świeżo po takim oczyszczaniu twarzy i jestem zachwycona! Każda z Was powinna tego spróbować, serio..Nie wiem czy to kwestia miejsca w którym go wykonywałam, lecz efekty są widoczne od razu. Twarz po zabiegu jest bardzo nawilżona, delikatna i gładka jak aksamit. Można wręcz siedzieć i głaskać się po twarzy. Zabieg robiłam w Tutti Beauty w Gliwicach. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka

Bardzo dobry zabieg na zmęczoną skórę z niedoskonałościami, która wymaga oczyszczenia. Efekty są naprawdę niezłe - gładka skóra, brak zaskórników i wyprysków, jednolity kolor cery, świeża cera. Chodzę regularnie na oczyszczanie do Beauty Kingdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska

Chodzę na oczyszczanie do La Guel i powiem szczerze, że moja cera teraz wygląda o niebo lepiej niż przed zabiegami. 0 problemów, zaskórniki zniknęły. Stała się gładsza i bardziej promienna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×