Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia18

okres dni płodne?

Polecane posty

mika 615 uwazam , ze jest mozliwosc zajsnia w ciaze, teraz juz pewnie sama wiesz , bo minelo sporo czasu, ale ja tak mialam wlasnie , ze dzien po koncu miesiaczki zaszlam w ciaze. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowaaa...
siemka..wczoraj..z..moim..miskiem...mielismy..;;;male..co..nieco;;..i.cyba..wytrysnął...wemnie..to..był..moj..3..dzien..okresu..dzis..jest...juz..4..dzienn..po...stosunku.qdy..tylkooo.zobaczyłam..ze..moł..wemnie...wytrysnac...to..odrazu..pobirłam..sieprzemyc..noqi..mi..sie...trzesły..okropnie..pomózcie..czy...jest..ryzyko..ze.zaszłam..w..ciaze..w..moj...3..dzien..okresu..mam..o..dosyc..reularny....cyba..co..28..dni..i.trwa..około..5-6..dni.pomocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw mobilna
Kropka Ci się ze spacją pomyliła czy to jakiś nowy gimgówniany styl? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka233
Jeżeli okres dostaniesz w terminie, to nie masz się czym martwić. Były To Twoje dni niepłodne. Najlepiej określaj sobie kiedy masz dni płodne na bieżąco. Jeśli nie potrafisz tego robić na podstawie objawów, to mogę ci polecić tester na slinę np afrodyta. To tanie urządzenie ale skuteczne. Zaczniesz poznawać swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie!! Chciałabym rozpocząć współżycie dlategotez myslałam o kilku metodach zabezpieczenia m.in prezerwatywa+ glubułki+ dni niepłodne i nie kończenie w srodku. czy to wystarczy? ( to mój pierwszy raz i mam lekkie obawy) ponadto mam już mętlik z tym wyznaczaneim niepłodnych dni. Prosze o pomoc. Z tego co wyczytałam dni płodne trwają 9 dni? 6 dni przed skokiem temperatury i 3 dni podwyzszonej temp? okr niepłodnosci poowulacyjnej to 4 dzień po podwyższonej temp a niepłodnośc przedowulacyjną wylicza sie na podstawie najkrótszego cyklu poprze odjecie 19? i trwa od momentu krwawienia do wyniku ( nakrótszego cyklu-19) tak to zrozumiałam dobrze? bardzo proszę o pomoc, bo uz mi rece opadaja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ovu Control super rozwiązanie jak chce się zajść w ciążę, nam pomogło ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wyznaczanie dni płodnych to z własnego doświadczenia polecam Afrodytę na ślinę. Używam jej od ponad roku i jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wszystko zależy od przebiegu konkretnego cyklu u konkretnej kobiety.Ogólnie przyjmuje się, że jeśli kobieta ma wszystkie cykle dłuższe niż 28 dni, początkiem dni płodnych może (choć nie musi) być u niej już 7dc-licząc od początku miesiączki.Jeśli trafiają jej się cykle krótsze-nawet 3 dzień cyklu.I to niezależnie od tego, czy krwawienie jeszcze trwa, czy już się zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimiber
Bardzo mi pomogło kontrolowanie cyklu za pomocą testu Ovu Control, szybki i precyzyjny wynik, dyskretne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam afrodytę. Bardzo proste ale skuteczne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemm
Ciekawą alternatywą dla testów owulacyjnych jest wg mnie Ovu Control, bardzo wygodny w użyciu aparat, higieniczny, wystarczy ślinę pobrać i można na jej podstawie sprawdzić jak się hormony w cyklu zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkalato
Na pewno wygodny jest ovu control, wyglada to jak szminka, zajmuje malo miejsca, badanie można sobie zrobic wszedzie, jest dyskretne, wystarczy sline na tester pobrac i od reki masz wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się pomysł z Ovu control mi to koleżanka podpowiedziała, można fajnie wygodnie monitorować sobie płodność, prawidłowo wyznaczać dni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki pomozcie !! Mam dziwny okres corqz czesciej zdaza sie tak ze co 2 miesiąc. Bylam u gina mowil cos o policystycznych jajnikach najpierw ze chyba mam pozniej ze jest ok i sama Niewiem ziolowe tabletki nie pomagają od anty bie moglam chodZic bolaly mnie nogi mam bol jajnika i podbrzusza co to może byc jakies badania hormonow zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas okresu są dni płodne . Wówczas macica jest rozszerzona gdyż krwawisz i jest gotowa do tego by przyjąć plemnik. Dziwnie to brzmi ale w czasie okresu jest bardzo duża szansa na zajście w ciążę gdyż plemnik potrafi przeżyć aż 7 dni, jest to wystarczający czas aby zdążył się zagniezdzic chociażby po tym gdy miesiączka się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to bardzo ułatwia życie ovu Control to określania owulacji, wcześniej korzystałam z pasków i moczu...i to była prawdziwa męczarnia a i tak oznaczenia wychodziły niedokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podpasował efekt paproci i urządzenie Ovu control metoda jest praktyczna, prosta, i moge tez potwierdzić że dokładna, bo w końcu po roku bezskutecznych starań – będziemy rodzicami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo działa afrodyta :) Mam ją i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam urządzenia o nazwiie Ovu control żeby lepiej panować nad cyklem i faktycznie tę płodność jakoś ogarniać...bo staramy się o dziecko od kilku miesięcy i póki co – nic, więc zaczęłam do sprawy podchodzić bardziej metodycznie ;] Oby się udało, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się korzysta z ovu control, dla mnie to najwygodniejszy sposób żeby wyznaczyć sobie dni płodne, odczyt wyniku jest łatwy dzięki powiększeniu, także nie trzeba się tutaj wpatrywać i domyślać czy jest ten efekt paproci czy go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie testery są świetne. Ja mam afrodytę i bardzo pomaga w wyznaczaniu dni płodnych. Nie muszę się bawić z termometrem i wykresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowanie wolę obserwacje niż testery... one mi się nie sprawdziły niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś pewna czy to ciąża? w w w. netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta ma okresy płodne i w tym okresie występuje u kobiet bardzo duży popęd seksualny tak silny że w okresie płodnym kobieta staje się chętna do seksu nawet z obcymi i znienawidzonymi chłopami. Inne objawy to, powiększone piersi, powiększone i zaczerwienione wargi sromowe, obfity i bezbarwny śluz i inne objawy które każda kobieta dobrze zna, Ale najważniejszym objawem okresu płodnego jest wzmożony popęd seksualny. Jak czujesz potrzebę na seks, większą niż na trzy dni przed miesiączką to może być okres płodny i bez dodatkowej antykoncepcji nie pozwalaj sobie na seks nawet jeśli masz na to niepohamowaną ochotę. Zwiększona ochota na seks, to podstawowy objaw, że występuje okres płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo patentów na wyznaczanie owulacji ja polecam ovu control Geratherm, niemieckie atestowane urządzenie, naukowa metoda, chodzi krótko mówiąc o badanie śliny i zawartości hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pozytywnie zaskoczył ovu control do oberwacji dni płodnych, super wygodna metoda, urządzenie z wygodną prezentacją wyników, także widać wszystko czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pomożecie mi? Cykle mam różne bo co 47 dni 33 a obecnie jest 38 a okresu nadal brak Jak obliczyć dni płodne? Wczoraj robiłam test i wyszła druga kreska z tym ze nie po 5 minutach a po 10. Staramy się o dziecko z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mi się sprawdził efekt paproci, czyli badanie śliny testem ovu control. Metoda bardzo wygodna, szybka i jednocześnie jak widać po moim przykładzie – skuteczna :)) Będę mamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Nawet nie wiedziałam, że można samodzielnie jakoś testować kiedy będzie owulacja a w aptece mi zaproponowali taki test Ovu Control, który ma taką możliwość dawać. Zobaczymy w praktyce jak to wyjdzie będę dopiero w najbliższym cyklu próbować go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×