Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taka sobie kobietka

Co teraz robicie?????

Polecane posty

rozmowe mozemy prowadzic na różne tematy,mam swój topik,ale wszyscy poszli spac,wiec szukam dalej bo mi po prostu samemu w pracy smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nosi, obok w restauracji jest impreza a ja tu sama siedze i musze znosić fochy pijanych gości :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też jest cicho, nie słyszę muzyki z restauracji, ale ci podpici dziadkowie co myślą że jak dziewczyna w hotelu pracuje to zaraz.... ech, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie rok, tak jak zaczęłam pracować w hotelu, tu mam nieograniczony dostęp do netu, w domu niestety nie mam wogóle i muszę przyznac że kaffe wciąga :-) A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś od dwóch miesięcy,i jestem w tej samej sytuacji,tylko w pracy i przyznam ci racje-wciaga niesamowicie masz jakies ulubione tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, siedzę na topiku o przygotowaniach do ślubu, co prawda to już daleko za mną ale zżyłam się tam z dziewczynami, teraz to nawet rzadko o ślubie rozmawiamy, najczęściej o życiu codziennym, a ty masz coś ulubionego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcerze mówiąc nie,ale dosyc czesto pisze w topiku na temat małych piersi i wiecej pisze z ludzmi na swoim w dyskusji ogólnej temat do poczytania,to mój topik i wkladam tam swoja twórczosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zerknę na twój topik, może zagoszczę tam na dłużej :-) Jak długo siedzisz w pracy? ja mam 12h zmiany, najpier dniówka a potem dwie nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, to już dziś a nie jutro :-D A gdzie pracujesz?? że brykasz do pracy w święto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dam radę odpędzić męża od kompa to lubie pograć, jak mam więcej czasu to idę na aerobik albo na ploty do kumpeli, jednak większość czasu spędzam na czytaniu książek, mój mąż się śmieje że jestem molem książkowym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×